Jump to content

Erkeklere İstediğinizi Yaptırın!


Sidre

Önerilen Mesajlar

d_6.jpg

 

Ona istediğimizi yaptırmanın en kolay yolları...

Erkeklere istediğinizi yaptırmak için aslında çok uğraşmanıza gerek yok. Bilmeniz gereken bir kaç ipucu var. Bu ipuçlarını uyguladığınız zaman erkeklere istediğinizi yaptırabilirsiniz. Evet ilk başta biraz can sıkıcı bir konu gibi gelse de bazen erkeklere istediklerimizi yaptırmak için küçük oyunlar oynamak gerekir...

 

Erkeklere "evet" dedirtmenin yolları

Eşinizden ya da sevgilinizden bir şey istiyorsanız onu sürekli söylemeyin. Sürekli aynı konudan bahsetmek onu sıkacağı gibi sizi de antipatik yapacaktır. Bir kez ve ne kadar çok istediğinizi anlatmanız yeterli olacaktır. Ayrıca ne isterseniz isteyin bunu ona direkt olarak söyleyin. Erkekler dolambaçlı laflardan ve üzeri kapalı imalardan hoşlanmazlar. Ne istiyorsanız ona bunu açık açık söyleyin.

 

Her zaman olumlu konuşmak erkekleri etkilenmiştir. Genellikle olumlu cümlelerle ona yaklaşın. Eğer bir iş yaptırmak istiyorsanız bunun için rica etmeniz gerekir. Bu sayede sizin kibarlığınız sayesinde yapmak zorunda kalır.

 

Onunla iyi vakit geçirdiğiniz zaman ya da istediğinizi yaptığında onu ödüllendirin. O gün daha güzel bir sofra hazırlayın ya da ona masaj yapın. Ama asla seksi bir ödül olarak kullanmayın. Bu ilişkinizi çıkmaza sokar.

 

Sevgilinzi ya da eşinizi her zaman her ortamda övmekten çekinmeyin. Ondan gurur duyduğunuzu ne kadar iyi bir eş ya da sevgili olduğunu ifade edin Böylece bir şey istediğiniz de ya da yapmasını istediğiniz bir şey olduğunda sizi kıramayacaktır. Çünkü onun için ne kadar önemli olduğunuzu anlayacaktır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...