Jump to content

Yardım! karşıdakini sevmek için?


Misafir

Önerilen Mesajlar

merhaba arkadaşlar benim bi erkek arkadaşım vardı ve ben bi türlü onu çok sevemedim aşık olamadım vebu yüzden beni terk etti ama çok sevmek istiyorum deli gibi..onunla evlenmeyi düşünüyoduk yani olsa güzel olurdu.başkasını kendine aşık etmek degil de acaba başkasını sevmek için bildiginiz şeyler var mı? biliorum biraz garip gelebilir ama onun hayatımda olmasını istiyorum.ya vedüd gibi tesbihler dualar var mı.erkk arkdaşıma söylesem yapar mı bilmiyorum tepkisi nolur? ben yapsam daha ii olur.var mı bildiginiz?:confused:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yani kardeşim niye sevmediğin biriyle evlenmek istiyosunki anlamadım,yada niye zorla kendine ona sevdireceksinki,birde sevmiyorsan neden umut vermişsin buda ayrı bi konu.neyse sen hayırlısını dile ve yaradana bırak......herşey olacağına varır......

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

eger iyi biriyse zamanla seversin.. kendi simdi sevmem gerek diye sartlandirma yildirim aski olmamis sizde .. belki böyle zamanlar daha cok seversin.. insanlar zamanla nefret ettigi !! gibi nice büyük asklar SOn buldu neden hizli tükettikleri icin.. hayirlisi neyse o olsun kardesimm..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

Misafir
Bu konu artık başka yanıtlara kapalıdır.
×
×
  • Yeni Oluştur...