Jump to content

Allah'im beni bana birakma!


yokum
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

ALLAH’IM! Sana karsi günah isleyenlere bile ne kadar bagislayici ve lâtifsin. Seni arayana ne kadar yakinsin; sana el açip yalvarana ne kadar müsfiksin. Ümidi sende olanlara ne kadar iyisin, merhametlisin. Kim, senden yardim istemis de reddedilmistir. Kim, sana siginmis da ihanete ugramistir. Kim, sana yaklasmis da sen ondan uzak durmussundur. Kim, sana kaçmis, siginmis da sen onu kapindan kovmussundur!..

 

Rabbim her sey senindir. Yaratan sensin ve hüküm senindir. Isimlerinde gizlenenler ile ve nurunu örten perdeler ile bu huzursuz ruhu, bu istirapli yüregi bagisla.

Amiinnn

Allahim, bütün alçakliklardan korunmak için sana siginiriz; senden baska bütün korkulardan; senden baska bütün yoksulluklardan...

Amiinn

Allahim, yüzümüzü senden baska kimseye çevirmeyiz, secde ettirmeyiz. Öyleyse ellerimizin de senden baska bir seye uzanmasini engelle ne olur!

Amiinn

Senden baska ilâh yoktur. Dogrusu ben de nefsine zulmeden zalimlerdendim. Ama sükürler olsun Allahima, âlemlerin Rabbine.

“Allah’im, beni bana birakma.. Amiinn

 

Adini dilimden uzak tutma,” Amiinnn...

 

ALINTI

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...