Jump to content

Bedeninizi, Hastalığın Çekip Gideceğini Umut Ederek İyileştiremezsiniz...


Sidre

Önerilen Mesajlar

“…Kendinizi “Sağlıklı” ve “Huzurlu” olduğunuz bir “Zamana” götürün.Bütünüyle o “An” da yaşayın, ve onun “Realitesine” sahip çıkın.Şimdi, “Kryon, sen bizden numara yapmamızı, o anı yaşar gibi görünmemizi istiyorsun”, diyenler olacaktır.Hayır, bunu istemiyorum.Ben sizden, “Görsel” olarak oraya gitmenizi , (ve) o “Anın” tüm “Duyumlarını” hissetmenizi, çevrenizde Sevdiklerinizin Varlığını,Görüntüleri, Sesleri, Tatları, Kokuları, Duyguları ve “Havayı” hissetmenizi istiyorum.Belki bunları sadece bir “An” hissedebilirsiniz, ama “Hücreleriniz”, sizin “Bilincinizin Realitesini Değiştirdiğinizi” anlamaya ve hissetmeye başladığında, siz “Spritüel İnsanların” neden daha “Uzun” bir “Ömür” sürebildiğini (de) anlamaya başlayacaksınız.

 

Siz herzaman bu Yeteneğe sahiptiniz.Bu bir “Mucize” dir! İşte “Şifa” bu kadar derin bir şekilde işler. Siz Bedeninizi, hastalığın çekip gideceğini “Umut” ederek iyileştiremezsiniz! Bedeninizi, hastalığın geçmesi için “Dua” ederek iyileştiremezsiniz. Bedeninizi, onu, “Temiz ve Mükemmel” olduğu bir Zamana, belki ta “Doğum Anına” götürerek iyileştirebilirsiniz! Bu, Realiteyi değiştirmektir, ve Hücreler de, Tanrısallığın bulunmalarını istediği yere seve, seve gidecektir! Bunu biliyormuydunuz? Ama, bunun işe yarayabilmesi için sizin, o “ANI”, kesinlikle hissetmeniz gereklidir.

 

Ben burada, bir çok kişi için, ancak yıllar sonra gerçekleşecek bir Bilgi veriyorum, ancak o, bu sözleri Dinleyen ve Okuyan bazıları için çok gerçektir….Bunu biliyorum, çünki meydana gelen “Şifayı” ve “Renkleri” görüyorum.Unutmayın, Ruh, Potansiyeli görür!…”

 

 

KRYON-Eşiği Geçmek (Altıncı Kitap)

 

 

Bölüm 12, Realiteyi Değiştirmek

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...