Jump to content

Tayt Nasıl Giyilir?


Guest Daphne

Önerilen Mesajlar

opak çoraplar, işin veya akşam yemeğinin ya da bir şeyler içmek için takıldığımız yerlerin dışında. 80lı yılların trendini seçseniz de seçmeseniz de bu sezona kat kat trendler veya şık trendler hakim, taylar kıyafetlerinizi tamamlayan parçalar olacaktır. Çoğu sezonda bacaklar çıplak oldu ve bizlerin çoğu bu görünümü cüretkârca başarmak için bir takviye kursuna ihtiyaç duyduk. Burada, bütün bu soruları en iyi şekilde yanıtladık.

 

Taytlara, hangi tarz ayakkabılar yakışır?

Kalın topuklu ayakkabı tarzları, mat renkli olan taytlarda oldukça şık görünüyor. Fitilli çoraplarla burnu açık ayakkabıların veya şık gri tonlarla gümüş metal tonların birbirine uyumu ile bu kış sezonuna mükemmel olarak hazırlanın. Hem kısa hem de uzun botlar, bu sezonda yünlü çoraplarla harika bir uyum içinde olacak ve onlar, bilinen Mary Janes ( ayakkabı dünyasında iyi bilinen bir marka) veya koyu ve parlak platform tarzındalar.

 

Ayakkabılarımla çoraplarımın uyum içinde olması gerekir mi?

Elbise giydiğinizde ve ayakkabılarınızla opak çoraplarınızın kombine olması, bacaklarınızın uzun görünmesini sağlar ve sizin için çok daha kolay bir seçenek olur. Renk ile kumaş arasındaki tondan korkmayın. Kahverengi ve siyahı aynı anda giyilmemesi gerektiği kuralı, okul kuralları içerisinde yer aldığını unutmayın ama siyah ayakkabıyla kahverengi tonlarının hoş bir ultrathik görünümü var.

 

Mat renkli taytlar gecelere uygun mu?

Süslü bayanlar, artık kıyafetlerinde mat renklere yer vermeyebilirler çünkü siyah renk, bu sezon gecelerde tabuları yıkacak. Çoğu tasarımcılar, parlak gece tunikleri, siyah tonlardan elbiseler ve bu elbiselerle uyumlu sandaletler tasarladılar. Sienna Miller ve Mischa Barton gibi ünlü modacılar mesleklerine bu kırmızı halıyla başladılar. Tek bir desen ve kumaştan her zaman kaçındılar.

 

Renkli taytlar nasıl giyilir?

Bu sezon moda geçidinde, göz alıcı parlak renkler ve vahşi baskılar rağbet görecek. Yaşam tarzınızla görünümünüz karma karışık olmayacak böylelikle çok daha ilgi çekici olacaksınız. Göze daha güzel hitap etmesi için ultra desenlerden ve yatay çizgili kumaşlardan kaçının. Tek parça kıyafet görünümü için üzerinizdekiyle taytınızı kombine edin veya siyah elbise ile siyah botlarınızı giyerek bir kıyafet uyumu sağlayın. Bacaklarınızın da kıyafetlerinize uyumlu olmasına dikkat edin çünkü güzel bacaklarınızın feminelliğinizi ön plana çıkardığını bilin.

 

Bu sezonun kısmen opak çorapları nelerdir?

Bu sezonda tüvitli, kareli ve kat kat olan çoraplar sadece hanım efendi ve modern bir görünümü vermeyecek; aynı zamanda da mat renkleriyle de bayanların daha zayıf görünmesini sağlayacak. Daha kalın örgüleri olan çoraplar, örgülü kıyafetlerin altından oldukça hoş görünebilir ve mikro mini tarzında bir etek giyindiğinizde ise bu opak çoraplar bacaklarınızın sorunlu bölgelerini de gizleyebilirler. Şifon etekler gibi incecik olan giysilerinizi bu opak çoraplarla kombine edebilirsiniz ama tüllü olan kıyafetlerinizle kombine edemezsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...