Jump to content

Rüya mı gerçek mi?


Guest nymph
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Başlıktada belirttiğim gibi rüyamı gerçekmi bilmiyorum.

 

Gece yatarken kulaklığımı taktım.Yarım saat sonra şarkıyı kapattım,mp3üde kapattım fakat kulaklığı çıkarmadım.Uyuyakaldım.

Gece uyandım kulaklığımda bir cızırtı.Bozuldu diye düşündüm mp3ü kontrol ettim kapalı.Sonra cızırtı sese dönüştü "ne desemki" dedi.Ben kulaklığı çıkarıp yatağın ucuna fırlattım.Saate baktım.Tekrar yattım.

 

Nasıl o korkuyla tekrar yattım bilmiyorum.Rüyamıydı onuda bilmiyorum.Uyandığımda kulaklık attığım yerdeydi.

 

Rüya bile olsa sanırım artık kulaklıkla yatmayacağım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

 • Benzer Konular

  • Rüya Gerçek Olana Kadar!

   Rüya Gerçek Olana Kadar!   Dünyaya engelli olarak gelmiş olmasına ve her tür engele rağmen akademik kariyer yapmış bir engelliyim. Çocukluğum ve bilhassa ilk gençlik yıllarım, televizyonda ,engelli çocuklarınızı saklamayın, sokaklara çıkın, engelli çocuğunuz sosyal hayatın içinde olsun, anonslarını dinleyerek geçti.   Her ne kadar ben, ailemin katkıları ile üniversite bitirecek kadar hayatın içinde olsam da onlar bu anonsları yapmakta haklılardı. “Engelli evladı saklamak”, ön

   , Yer: Kişisel Gelişim

  • Rüya mı, gerçek mi? Dünya mı, ahiret mi?

   Hepimiz çalan saati duyarak derin bir rüyadan uyandığımızda ilk başta büyük bir şaşkınlık yaşıyoruz. Önce rüya ile gerçek hayatı algılamaya çalışıyoruz. Birkaç saniye önce rüyamızda yaşadığımız sevinçler, üzüntüler, trafik kazası, gülün kokusu, insanlar, hatta yediğimiz yemeğin tadı o kadar net ve gerçek gibi ki bunun rüya olduğuna bir türlü inanamıyoruz. Peki uyandığımızda gerçek hayata mı geçiyoruz, hangisi hayal, hangisi gerçek? Bu sorular tarihte de birçok felsefeciyi düşündürmüştür. Rüyalar

   , Yer: İslamiyet

  • Rüya ve Gercek

   Selam,   cinler insanin gördügü rüyalari ögrenebiliyormu bir sekilde, yani mesela ben bir rüya gördüm ve daha sonra ayni o rüyamdaki insanin ayaklarini / gelisini uyanikken gördüm uyku halindeyken degil yani, üstelik dua ederken... Bu benim icin cok önemli lütfen bilen varsa söylesin.

   , Yer: Yaşadığınız Doğaüstü Olayları Paylaşın

×
×
 • Yeni Oluştur...