Jump to content

Tuğrul Türkeş,Başbakan ve İmralı Canisi Trafiği İvme Kazandı


KATSİMATO

Önerilen Mesajlar

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı – Ankara Milletvekili Sayın Yıldırım Tuğrul TÜRKEŞ’in 21 Haziran 2013 – Cuma günü (Bugün) yapmış olduğu yazılı basın açıklaması.

 

 

Üzülerek görmekteyiz ki, Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin yıkım süreci hız kesmeden devam etmektedir. Bu anlamda Başbakan Erdoğan’ın İmralı’daki katille yürüttüğü pazarlık da son günlerdeki yoğun trafik aracılığıyla ivme kazanmıştır.

Anlaşılan odur ki, “Gezi” hadiseleriyle ateşi kısılan parçalanma projesi şimdi yeniden alevlendirilmiştir.

 

Başbakan Erdoğan, Türkiye’yi ve devletin kurumlarını idare etmekten aciz kalmış ve artık doğrudan terörist başından talimat alır hâle gelmiştir.

 

İki hafta önce İmralı’ya giden “özel ulaklar”, dönüşlerinde oradaki iblisin “Meclis yazın da çalışsın” direktifini ilgililerle paylaşmışlardır.

 

Başbakan Erdoğan, söz konusu zat ile o kadar yüzgöz olmuştur ki, demokratik parlamenter sistemin takvimini dahi kendisine dikte ettirmektedir.

 

Türk Ceza Kanunu’nun 53’üncü ve Türk Medeni Kanunu’nun 407’nci maddeleri uyarınca bir yıl veya daha uzun süreli hapis cezası alan kişi mal varlığını ve banka hesaplarını yönetmek için dahi vasi atamak zorundadır. Başbakan Erdoğan, kendi parası üzerinde bile doğrudan hak sahibi olmayan malûm zat’a topyekûn mülkümüz üzerinde nezaret hakkı sunmuştur.

Ne hazindir ki, Gezi’deki barışçıl gençlerimize “terörist” yaftası vurarak onları zan altında bırakan zihniyet, bugün birtakım şer odaklarına müsamaha göstermekte ve hatta kucak açmaktadır.

 

Milliyetçi Hareket Partisi, Başbakan Erdoğan’a – son günlerde yaşadığı travmalara bir yenisini eklemek istemiyorsa - gittiği bu yoldan acilen dönmesini bu vesileyle tavsiye etmektedir.

 

Yusufiyeli Cengiz

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Adam ne demiş bakın napıyor yukarda belirttiği suçlara rağmen bakanlık diye hop deyip atlıyor, nelere kadirmiş şu koltuk her şeyini sattırıyor insana,ihraç ediliyor partisinden demekki sattığı davası önemli değilmiş onun için yukarda yazdıklarınında tek kelimesine inanmıyor insanlar ne dese boş işte gerçek kimliğiyle ortada adam

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...