Jump to content

Seni Seviyorum Anne....


Guest kara sewdam
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

ateşe doğru yürürken arkama bakip gözyaşındaki sıcakliğini hissedebildiğim tek insan..

 

kelimelerinin tanımlayamadıgı tek insan.bu konuyu açarken bile gözyaşlarıma hakim olamadığım insan.

ne olur gitme..

 

her geçen gün ben bunun yokluğuna nasıl alışcam yaa şeklinde düşüncelere daldığım

her gecem nolur ölmesin die dua ettiğim kadin

 

herşeyimi anlatabildiğim arkadaşım.beni arkadaşlarımdan kıskanan ,vakit geçirmekten zevk aldığım sarılıp ağladıgım ,güldüğüm hayatımın vazgeçilmez parçası..

 

var oldugu sürece aklımıza gelmeyen, gecenin bir vakti seni seviyorum, iyi uykular miniğim mesajıyla insanı gözyaşlarına boğan, sarılmak için can attıgım insan..

 

dünyanın en güzel kokan varlığıdır anne..kendine has, mis bir kokusu vardır ki odasına da sinmiştir, bir hafta uzak kalsanız o odaya girdiğinizde anlarsınız onu ne kadar özlediğinizi. durup durup sevgi gösterisi yapılması, boynuna sarılınması gereken insandır, "ay bi dur, üff" tepkisini asla vermeyecek olan, sizden daha da sıkı sarılacak olandır. bitane olan, eşi benzeri olmayan oluşumdur..

....anlarsı n dedi gözyaşlarını tutamayarak.

Bir çocuk doğduğunda bir anne doğar demişti bir zamanlar. O olmasaydı ben hiç anne olmayacaktım. Yaşadıklarını yaşamayacaktım. Anne olduğum gün kız canım kızımı kucağıma aldığım ilk an annemin dediklerini anladım. Canım pahasına hayatımı adayacak ve onun mutluluğu için var olacak bir anneydim ben artık. Annem olmasaydı anne demenin ne olduğunu asla öğrenemeyecektim

noktavb2-1.gif.dü nya üzerinde benim için ölene dek ağlayabilecek tek insan...

kendisinden önce ölmeyi dilediğim bir kaç varlığın başında gelen insan.

sahip olup da canımdan çok değer verdiğim tek şey...

 

uykumdan uyandığımda attığım çığlığa kiyamayan, kaninin alyuvarinin akyuvarinin beni ben yapan katığıyla doyuran,hic gormedigim bebekliğimin,ilk kesilen tirnağımın,zaptedilme yen ağlamalarimin en yakin şahidi

...sıcak çorbam...

 

mukemmel iki gözle birsey beklemeden bakan, tatminini yuzundeki gulumsemeyle gosteren tek kadin. ona verdiginiz en değersiz hediyeyi bile saklamaktan asla vazgeçmeyecek kadinlarin en kutsali. hayatiniz boyunca tereddutsuz ona hep dönebileceginizi, uzulmenin olmek olmadigini size öğreten ilk kadin. ilk öğretmenim..

bana bir kez değil sayısız kereler hayat veren kişi..

 

hiç bir zaman terketmiyeceğim her daim yanında olacağım benim için kendi hayatını ortaya koymuş ve şu anki durumundan kat kat fazlasını hakeden beni doğuran insan ...

en kızgın olduğumda bile sarılıp, çocukluğumdan beridir ezberlediğim o kokusunu içime çektiğimde sakinlestiğim kişi. en ümitsiz olduğumda bile sesini duyup rahatladığım kişi. en mutlu olduğumda dizinin dibine oturup mutluluğumu paylastığım kişi.

Seni seviyorum anne..

bir bakışından birşeylerin ters gittiğini anlayan, en ufak bir sıkıntınızı tek kelimeye gerek duymadan hisseden, sizi dünyada karsılıksız ve en büyük sevgiyle seven tek insan

noktavb2-1.gif. yeri doldurulamaz dost, sıcacık bir kucak..

 

 

 

(seni seviyorum anne lütfen beni koru

:( )

 

alıntı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ateşe doğru yürürken arkama bakip gözyaşındaki sıcakliğini hissedebildiğim tek insannoktavb2-1.gif.

kelimelerinin tanımlayamadıgı tek insan.bu konuyu açarken bile gözyaşlarıma hakim olamadığım insan

noktavb2-1.gif.

 

ne olur gitme

noktavb2-1.gifnoktavb2-1.gif

www.estanbul.com

 

her geçen gün ben bunun yokluğuna nasıl alışcam yaa şeklinde düşüncelere daldığım

her gecem nolur ölmesin die dua ettiğim kadin

 

www.estanbul.com

 

herşeyimi anlatabildiğim arkadaşım.beni arkadaşlarımdan kıskanan ,vakit geçirmekten zevk aldığım sarılıp ağladıgım ,güldüğüm hayatımın vazgeçilmez parçası.

 

www.estanbul.com

 

var oldugu sürece aklımıza gelmeyen, gecenin bir vakti seni seviyorum, iyi uykular miniğim mesajıyla insanı gözyaşlarına boğan, sarılmak için can attıgım insan.

 

www.estanbul.com

 

dünyanın en güzel kokan varlığıdır anne.kendine has, mis bir kokusu vardır ki odasına da sinmiştir, bir hafta uzak kalsanız o odaya girdiğinizde anlarsınız onu ne kadar özlediğinizi. durup durup sevgi gösterisi yapılması, boynuna sarılınması gereken insandır, "ay bi dur, üff" tepkisini asla vermeyecek olan, sizden daha da sıkı sarılacak olandır. bitane olan, eşi benzeri olmayan oluşumdur.

 

www.estanbul.com

 

Anne olunca anlarsı n dedi gözyaşlarını tutamayarak.

Bir çocuk doğduğunda bir anne doğar demişti bir zamanlar. O olmasaydı ben hiç anne olmayacaktım. Yaşadıklarını yaşamayacaktım. Anne olduğum gün kız canım kızımı kucağıma aldığım ilk an annemin dediklerini anladım. Canım pahasına hayatımı adayacak ve onun mutluluğu için var olacak bir anneydim ben artık. Annem olmasaydı anne demenin ne olduğunu asla öğrenemeyecektim.dü nya üzerinde benim için ölene dek ağlayabilecek tek insan.

 

www.estanbul.com

 

kendisinden önce ölmeyi dilediğim bir kaç varlığın başında gelen insan.

sahip olup da canımdan çok değer verdiğim tek şey.

 

www.estanbul.com

 

uykumdan uyandığımda attığım çığlığa kiyamayan, kaninin alyuvarinin akyuvarinin beni ben yapan katığıyla doyuran,hic gormedigim bebekliğimin,ilk kesilen tirnağımın,zaptedilme yen ağlamalarimin en yakin şahidi sıcak çorbam.

 

 

mukemmel iki gözle birsey beklemeden bakan, tatminini yuzundeki gulumsemeyle gosteren tek kadin. ona verdiginiz en değersiz hediyeyi bile saklamaktan asla vazgeçmeyecek kadinlarin en kutsali. hayatiniz boyunca tereddutsuz ona hep dönebileceginizi, uzulmenin olmek olmadigini size öğreten ilk kadin. ilk öğretmenim.

 

www.estanbul.com

 

bana bir kez değil sayısız kereler hayat veren kişi.

 

www.estanbul.com

 

hiç bir zaman terketmiyeceğim her daim yanında olacağım benim için kendi hayatını ortaya koymuş ve şu anki durumundan kat kat fazlasını hakeden beni doğuran insan .

 

www.estanbul.com

 

ona kızgın olduğumda bile sarılıp, çocukluğumdan beridir ezberlediğim o kokusunu içime çektiğimde sakinlestiğim kişi. en ümitsiz olduğumda bile sesini duyup rahatladığım kişi. en mutlu olduğumda dizinin dibine oturup mutluluğumu paylastığım kişi.

Seni seviyorum anne.

 

www.estanbul.com

 

bir bakışından birşeylerin ters gittiğini anlayan, en ufak bir sıkıntınızı tek kelimeye gerek duymadan hisseden, sizi dünyada karsılıksız ve en büyük sevgiyle seven tek insan. yeri doldurulamaz dost, sıcacık bir kucak.

 

www.estanbul.com

alıntı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...