Jump to content

Flowing Tears


Der Makabre Tanz
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Flowing Tears (eski bilinen adıyla Flowing Tears & Withered Flowers) Saarbrücken çıkışlı takdir edilesi iki albümden sonra, ‘Swansongs’ (1996) ve ‘Joy Parade’ (1997), artık birçoğumuzun aşina olduğu bir grup. Her iki albüm de İtalyan-Hindistan menşeili Seven Art Music’ten piyasaya çıktı. [nasıl bir şirket lan bu?(normanbates)]

 

Grup Almanya çapındaki performansları sayesinde erken ünlenmiş kariyerlerinin temelleri gittikçe sağlamlaşıyordu. . Grubun en önemli tecrübelerinden biri 1997’de Norveçli gotik grup The 3rd & The Mortal ile Avrupa turuna çıkmaları oldu. Yollarda geçirilen zaman, grubun kuruluş tarihi olan 1994’ten beri elde edilen en büyük tecrübeydi.

 

1999 yılında ‘Swallow’ adlı EP’nin aynı isimli parçası içerdiği gotik melodiler ve Stefanie’nin mükemmel vokali sayesinde insanların Flowing Tears’a olan ilgisini çoğalttı. Bu EP ile beraber Rock Hard dergisi çıkardıkları derleme cd de grubun parçasına yer verdi.

 

Century Media ile anlaştıktan sonra grup üçüncü albümleri olan ‘Jade’ için Waldemar Sorychta ile Hagen’in meşhur Woodhouse stüdyolarına kayda girdiler. Jade’in içerdiği on iki parça, hangi yıl olursa olsun dürüst duyguların ve bazı sakin dakikaların her zaman vazgçilmez olduğunu ispatlıyordu..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...