Jump to content

Eski Üyeler!!! Evlenen,Sevdiği Gelen Varmı?


UGURBOCEGI

Önerilen Mesajlar

sevgili arkadaşlarim..ben burda eskilerden saylırım..bunca zaman forumları okuyorum..acaba olan söylemiyor mu nazar deger diye yoksa olmuyor mu..haa hemen diyecekler kı önemli olan allaha dua etmeye başladık filan...kabul..elbette önemli bi sonuç ama..ozellıkle eski arkadaslara soruyorum burda yazılan bunca dua havas şu bu uygulama var..bunları uygulayıp da evlenen var mı???? ya da sevgili geri gelip de nişanlanan evleniyoruz diyen...sanırım yok döndü diyenler de bi muddet sonra yıne aramıyo demeye başladı...

yani çok önemli bişey oldu mu buradan sonra???

eee o zamn buradan ne cıkıyo ???

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

merhaba.. ben de bir müddet burada takıldım..

gerek burda okuduklarım gerek dışardan uyguladıklarım hiç bir işe yaramadı.. gelen giden olmadı arkadaşlar.. ben de vazgeçtim. çok kötü zamanlar geçirdim. 2 yıla yakın uğraştım çabaladım ama olmadı.. vazgeçtim. gerçekten çok zor oldu ama.. olmazsa olmuyor.. değiştiremiyorsunuz bazı şeyleri. ama böyle acı çeken insanların karşısına onları mutlu edecek başka birilerinin çıkacağına inanıyorum. yeter ki ne istediğimizi bilelim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar çok ısrarla dua edin..Ama her seferinde hayırlısıysa,hayırlısıyla,en hayırlı zamanda deyin bence..

Ben başka insanlar için bile dua ederken hep bunu söylüyorum..Atıyorum Ayşe Ali'ye dönsün diye dua etmiyorum..Çünkü benim başkaları için ettiğim duaların büyük çoğunluğu oluyor..Diyorum ki;hayırlısıysa,hayırlısıyla Ayşe Ali'ye dönsün..

Üsttekine dua bölümlerinde bile hayırlısıyla,hayırlısıysa diyorum mutlaka;içimden..Ya da oraya yazıyorum..

Böylece eğer duam kabul olursa bu hayırlısının bu olduğu anlamına gelebilir..

Sevgiler..

 

 

Ha güzel haber..Arkadaşım 2 senedir ısrarla dua ediyor aynı kişiyle yeniden birlikte olabilmek için..En son onun için dua ettiğimde karşılaştık çocukla..Arkadaşım onunla konuşabildi..Bir sonraki duamda da yeniden konuşmaya iletişim kurmaya başladılar..Çok yürekten dua etmiştim..Arkadaşım inşallah kavuşur yakında..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

olmuyo diye bişey yok bunu kafanızdan çıkarın. ben kanlı bıçaklıyken 4-5 yıl sonra tesadüfen veya başka şekillerde bi araya gelip evleneni dehşet mutlu yuva kuranını çoluğa çocuğa karışanını gördüm. tek sorun insanın beyninde her türlü olumsuzluğu beyin yaratıyo. bu söze dikkat! şayet eğer olmamışsa mutlaka ama mutlaka kendinde veya karşıdakinde düzelmesi gerekenler vardır ve bunlar düzeltilmeden olmaz. veya görülmesi yaşanması gerekenler vardır. mutlaka olur buna inanın önce. moral vermek için sölemiyorum yemin ederim inanın buna ben çok yaşadım gördüm bunu.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ah keşke böyle güzel bir haber verebilsek ben istemezmiyim arkadaşlar sonunda muradıma erdim ümidinizi hiç kaybetmeyin sonunda oluyo demeyi kadriyecim sana sesleniyorum ne olur senin duan kabul oluyomuş bana da sevdiğimle hayırlısıyla bian evvel evlenebilmem için dua edermisin şimdiden ALLAH CC razı olsun

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben buradaki uygulamaları yapıpta nişanlananı gördüm. bu çok normal bir olay. eğer her kim ben okuyorum işe yaramıyor diyorsa gitsin boy abdesti alsın. hatayı kendinde arasın. şükürler olsun Rabbime. ne okuduysam oldu. gayrı meşru işler için okuyuncada ok gibi hedefi bulmaya devam ediyor yaptıklarım. bir haftalık bir uygulamaya başlasam ikinci gündeyken etkisini görüyorum. milleti anlamıyorum. okuyorlar ama nasıl okuyorlarki yahu hayret.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

istisnalar kaideyi bozmazmış. Çoğunluk niyetleri doğrultsunda tam bir fayda görmedi sanırım. İşin dini ve sevap kısmı yani Allah yaklaşma kısmı hariç tabi ki. Söylemem şudur ki sevgiliye edilenler ne yazık ki çoğunluk olarak biçare kalıyor.

 

Allaha olan yakınlığım arttı o ayrı mesele ama sevgi ve seygili olarak Bende henüz murad alamayanlardanım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...