Jump to content

Dileği Kabul Olup,İş Bulanlar Sitedeki İşsiz Arkadaşlarımıza Yardımcı Olabilir mi?


Guest username
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar genellikle sitedeki forumlarda ve paylaşımlarda seven,sevilmeyen,terkedilen,geri getirmek isteyen ve buna benzer paylaşımlar yoğunlukta.

eminimki sitede çok fazla işsiz arkadaşımız var ve her gün bir umut buraya girip kendisi için faydalı olabilecek bilgiler,paylaşımlar aramakta.

ben istiyorum ki burada,ister sitede bulduğu bilgiler ile ister başkalarından öğrendiği bilgiler ile bu kriz döneminde iş bulmayı başarmış arkadaşlarımız bizimle bildiklerini,neler okuduklarını ya da zikrettiklerini ve dileklerinin nasıl kabul olduğunu paylaşsınlar ki diğer işsiz arkadaşlarımızda bunlardan faydalanabilsin ve bunları paylaşan kişilere bir allah razı olsun ya da dualarına amin desin ki gerçekten paylaşımlarımız yerini bulsun.

allah (c.c)hepimizin yar ve yardımcısı olsun.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba ben daha öncede iş için olan duamı paylaşmıştım inşallah sizede faydası olur bu dua genel bir dua kapalı olan kapıları aç ve bir vesile kıl ne niyet için okursanız ona iyi geliyor çoğunlukla bunu bekar bir kızın günde en az 500 defa okursa evleneceği söyleniyor ben bunu iş için günde kaç tane çekebilirsem çektim herhangi bir başlama süresi yoktur Allaha emanet olun.

 

Alallahi tevekkelna rabbeneftah beynena ve beyne kavmina bilhakki ve ente hayrül Fatihin.Ya Fettah iftah lena hayrül bab. Bicahi Sahibül vesile.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bende iş değiştirmek istiyorum benimde böyle bir duaya ihtiyacım var dilerim rabbim hepimize hayır kapılarını açar

 

 

sitede gezici arkadaşımız vardı islami konularda bilgisi çok fazladır o iş için haşr suresi 1. ayeti günde 70 kere okuyun demişti ben denemedim o zaman işle ilgili sıkıntım yoktu arkadaşın bilgisine çok güveniyorum isteyen deneyebilir

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...