Jump to content

Dolunay Zamanı Okunacak Esmalar


İη¢ιѕєℓ

Önerilen Mesajlar

Sevgili dostlar bu gece saat 21:16 ( İstanbul Konum ) da yılın en etkili dolunayların dan biri gerçekleşiyor.

 

Gezegenlerin konumları bizi yüksek enerjiye ve hareketli ruh haline dair uyarıyor.

 

Güneş Aslan burcuna girdiği için Egonuza sahip çıkmakta ve sevdiklerinize yumuşak davranmaya çalışmakta fayda var.

 

Ay'ın geçiş yapacağı Kova burcu bize aydınlanma yolunda katkıda bulunacaktır, fakat elbette ki düşüncelerimizi de zorlayacağı bir kaç gün yaşanabilir, bazı konulara gereğinden fazla aklımızı takılabiliriz.

 

Özel ilişkilerinizdeki gelişmelerde ve tüm diyaloglarınızda bu gün ve takip eden bir kaç gün normalden biraz daha fazla kontrollü olmakta fayda var.

 

Dolunay zamanları mükemmel arınışları da beraberinde getirir, yaşamınızda sizi duraksatan, zarara uğratan her ne varsa dolunayın ve yeni ayın aktardığı enerjiyle bunu yaşamınızdan çıkarabilirsiniz. (Alışkanlıklar ve kötü huylar da buna dahil)

 

Bu gün ve gece haftalık Esmalarınıza ek olarak şu Esmaları da zikretmek size büyük fayda getirecektir

( Aynı Esmalar burcunuza göre yayınlananların arasında varsa tekrar etmenize gerek yoktur)

 

KUDDÜS ( c.c ) (170 KEZ)

 

Her türlü eksiklik ve ayıplardan münezzeh bütün kemal sıfatlarla muttasıf bulunandır.

Bu isim Genel anlamıyla temizleyen, arıtan, tüm kirlerden kurtaran manasındadır. Yaratıcının kudreti ile evrende fiziki veya manevi her şey temizlenebilir, maddi manevi her oluş üzerindeki izlerden kurtulabilir.

Esmanın aslında çok derin manaları vardır, kişilerin ruh dünyalarını, üzerlerinde çeşitli nedenlerle biriken negatif etkilerin temizlenmesinde büyük etkisi görülür. Bu Esamayı kullandıkça sezgilerinizin de güçlendiğini göreceksiniz.

 

NUR ( c.c ) (256 KEZ)

 

Alemleri nurlandıran, dilediğine nur veren ve Nur olandır.

Bu Esma en genel anlamıyla Işığı var eden, ışığı getiren, alemlere ışık olan anlamındadır. Yaşamınızda ışığın o muhteşem gücünün devrede olmasını istiyorsanız bu Esmayı sıkça kullanın. Ayrıca bu Esma sıkıntıda olan, daralan kişilere harika bir ferahlık verir.

 

HALİM ( c.c ) (88 KEZ)

 

Yumuşak davranan, sabırlı ve müsemmalı olan.

Bu Esma sakinlik ve yumuşaklık kaynağıdır, merhameti ve müsemma getirir. Özellikle çabuk sinirlenen, heyecanlanan yapılarda çok işe yarar.

 

ZÜ’L- CELALİ VE’L-İKRAM ( c.c ) (275 KEZ)

 

Hem azamet sahibi hem fazlu kerem sahibi Celal ve Cemal/büyüklük ve lutuf sahibi olandır.

Bu Esma genel anlamıyla, büyüklük ve ikram sahibi anlamındadır. Esmanın zikri yaşamınıza maddi, manevi boyutta ferahlık ve ikram getirecektir, özelliği açısından hem Ruhani hem Maddi alemdeki İkramın ve kısmetinizi genişletmenin anahtarını sunan bu esma için İsmi Azam olarak değerlendirmeler yapılmıştır. İstekleriniz ve her yönde açılımlarınız için, özellikle sizin için hayırlı olacak yollarda bu Esma harika bir çalışmadır, bu özellikleri hem yaşamınıza çeker hem de kendi kişiliğinizde ortaya çıkarırsınız.

 

alıntı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...