Jump to content

Tekamül ve gelişimde negativitenin rolü ve senkronitif manipülasyon


Guest B&L 42
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Selamüaleyküm, senkronitif manipülasyona değinmemişsiniz. Tüm yeryüzünü bir alışveriş marketi gibi düşünelim. Biz bu rüya alemini deneyimlerken, bu düşük çözünürlüklü bir nevi çizgi film kalitesinde olan bu realiteye ait tüm isteklerimiz ve bu istekler için kullandığımız yordamlar, ve o yordamların içerikleriyle kesişen her birey, eğer yeterli süregiden aktif bilince bilgiye ve de kalbi derinliğe sahip değilse, bu tekamül sisteminin içindeki Allah (c.c.)'ın olmasına izin verdiği manipülasyon sisteminde manipüle edici olarak senkronitif bir şekilde kullanılabiliyor.

 

Orion grubunun bu süregiden manipulasyonun ana sebeplerinden biri duygusal bedenimizdeki yaralanmalarda açığa çıkan her türlü enerjinin onların ve onlara ait alt-grupların bir tür yiyeceği olması. Tıpkı vahşi tabiatta olduğu gibi şu an deneyimlemekte olduğumuz şu düşük çözünürlüklü çizgi film kalitesindeki alem - ki o bile çok çok net full hd plazma tvlerden bile kat kat fakat o ayrı bir konu - birbiriyle etkileşim halindeki bir ekosistem. Ve bu sistemde ne yazık ki tıpkı vahşi tabiat dediğimiz nitelikler zincirinde olduğu gibi bu tür varlıklar mevcut Allah (c.c.)'ın izniyle.

 

Bu çizgi filmin bu çizgi film bedenlerimizin üstünde tıpkı iki katlı dokuma bir halı gibi tek bir akl-ı cüzi ve de duygusal beden kollektif ağı olduğunu ve her bedenin de bu ağa bağlı bir özgün direksiyon noktası olduğunu gözümüzün önüne getirelim. Yaşanan bu çizgi film zamanıysa aslında tıpkı şelalelerin kesişmesi ve tek bir delikten yalnız bir tanesinin dökülmesi gibi dikey zaman boyutundan realitemize iniyor. Orion'un kısmen de olsa, çeşitli haram koşullarla alışveriş etmeyi isteyişimizin kalbimize girmesini takiben - zinaya yaklaşmak gibi, birini yargılamak gibi, vs. - geleceğimizi ve karşımıza çıkacak kişileri, davranışlarını ve olayları kısmen de olsa kendi besin zincirlerine hizmet edecek olası olaylara dominant major düşüş rotalı bir çizgide ekme/kontrol etme hakkı doğuyor. Stres, depresyon, üzüntü, kaygı, sinir, ahlaksızlık gibi her türlü içsel/dışsal eylemde Orion grubunun müdahele hakkı kademesi değişiyor. Alternatifler ve çıkış yoluysa her zaman mevcut Rabbülalemin Tüm Alemlerin Tek Rabbi Allah (c.c.)'ın izniyle. Sagopa Kajmer'in de dediği gibi:

 

Ara, bul... Ara, bul...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...