Jump to content

Erkekler Ana Kuzusu Çıktı


Guest Lucky
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

40 yaşın altındaki erkeklerin üçte biri, "annesinin dizinin dibinde" otuyor.

 

Britanya'da yapılan bir araştırmada, erkeklerin, kendilerini "daha bağımsız, cesur ve güçlü" olarak tanımlamaktan hoşlansalar da, annelerinden ayrılmakta kadınlara göre daha çok zorlandığı ortaya çıktı.

 

Bir gıda şirketi adına yapılan araştırma, 20-40 yaş arası her üç erkekten birinin hala ailesiyle yaşadığını ortaya koydu. Aynı yaşlardaki kadınlarınsa beşte biri ailesiyle kalıyor.

 

Bunun yanı sıra "yuvadan uçan" her dört erkekten biri, ailesinin evindeki tam tekmil odasını muhafaza etmeye devam ediyor. Buna karşın her beş kadından sadece biri ayrıldıktan sonra ailesinin evindeki gençlik odasını koruyor.

 

Daily Mail'in haberine göre, 3000 kadın ve erkek üzerinde yapılan araştırmada, ailesiyle kalan erkeklerin yüzde 59'u bunun maddi sebeplerden kaynaklandığını söyledi. Kadınların yüzde 57'si, erkeklerinse yüzde 16'sı kendilerine annelerinin bakmasının hoşlarına gittiğini söylerken, erkeklerin yüzde 11'i uzun süre ayrı kalırlarsa ebeveynini çok özlediklerini belirtti.

 

Hala aileleriyle yaşayan yetişkinlerin yüzde 56'sı yemeklerini annnelerinin pişirdiğini, yüzde 55'i de çamaşırlarını bile annelerinin yıkadığını söyledi. Araştırmaya katılanların yüzde 18'i ise işe giderken annelerinin kendilerine öğleyin yemeleri için bir şeyler hazırladığını ifade etti.

 

Araştırmada ayrıca, aileleriyle yaşayanların yüzde 21'inin ekonomik kriz yüzünden ana-baba evine dönmek zorunda kaldığını belirtti.

 

Kaynak

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ben böyle birini tanıyorum.bana bişeyi ispatlamak istiyorsa ve doğruysa hemen annesinin üzerine yemin ediyor.delirecem yaaa anneni sev tabiki bende çok seviyorum ama benide sev o kadarrr.annesine bişey ispatlamak isterken benim üzerime yemin ediyor mu acaba.sanmam:cray:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...