Jump to content

Evrim Teorisi Yanlış Değil Eksiktir


Guest yagmurruzgari
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Evrim Teorisi Yalnış Değil Eksiktir

 

Evrim Teorisi yanlış değil çok eksiktir. Evrim tek boyutlu değil ve Enerji-Bilinç-Hücre paralel süreç işlemektedir. Biolog olan Darwin sadece hücre yani madde evriminden bahsetmektedir.

 

Yaşam deneyimleri ve okuduğu bilgiler ile Bilinç Evrimini yapan Varlık, bu sayede Kozmos’tan daha yüksek frekansta çektiği Enerjiler ile Hücrelerini rejenere etmektedir. Belli Enerji Evriminden sonra Varlıklar, gözetim altında tutuldukları Galaktik Özgenler ( Spiritualitede Yüksek Benlikler, Tasavvufta Mebde-i Teayyüni Vucubiler) sayesinde genetik aşılama alırlar.

 

Bu Evrimsel değişim tedrici değil kuantum sıçrayışı ile olmaktadır. Yine bu olay Evrende farklı boyut kapılarının belli Evrimleşmiş Varlıkları Hasad Programı için açıldığı Galaksi etrafında Dünyanın dönüş süresi olan 26.000 yılda bir gerçekleşmektedir.

 

Klasik Bilim açısından ifade etmek gerekirse, İnsan ilkin Cro-Magnon sonra Neanderthal şimdi şu anda bizler Homo Sapiensler ve 2012 yili sonrasi en az %51 pozitif düzeyde Tekamül edenler Homo Universalis yani Evrensel İnsan olacaklar. DNA kod şifrelerimizi değiştirme gücüne onlar sahipler. Paralel Evrenler ve Farklı Boyutlar olduğuna dair Süperstring Teorisi ve Eon ( Jean E. Charon ) ve Monad ( Leibnitz ) gibi Kuantum Fiziğinde çeşitli ilmi Teoriler vardır. Dünyamız, Evrende değişik canlı türlerinin bir arada deneyim ortamında Evrimsel Gelişime bırakıldığı bir laboratuvar gezegendir. İslamın içindeki Şamanizm olan Tasavvuf açısından ifade etmek gerekirse bu olay Devriye

olarak gecer Cemad - Nebat – Hayvanat - Beşeriyat asamasindan en sonra İnsan-i Kamil olunur. İnsanlar 2012 sonrası DNA sarmalları 2’den 12’ye yükseltilecektir.

 

Logos ( Atlanta yahut Lahud Alemi, Tasavvufta Alem-i Nurul Ala-i Nuraniye, KÜRZ ) tezahürünün bir gezegende olanaklı ve anlaşılır olabileceği İnsan bilincinin erişdiği düzey noktasında Logos kendisini bir uygarlık çerçevesinde ifade eder.

 

Formsuz boşluk (görünüşte boş) olan Evren ( Kozmos, Tasavvufta Alem-i Nuraniye, GÜRZ ) mutlak sıfır derece sıcaklıkta (0 Kelvin) mevcuttur. Bu sıcaklığı yükseltecek kadar yeterli enerji uygulanmadıkça bütün Kozmos Varlıkları birbirleriyle bağlantıya geçme yeteneğine haiz olamazlar. Daha fazla enerji ile, Evrenin temel parçacıklarını şimdi oluşturmak üzere bağlantıya geçebilecek Varlıklar ortaya çıkmaya başlarlar.

 

Dr. Rupert Sheldrake’in Morfik Rezonans Teorisi ile Evrimini tamamlamış Yüksek Varlıklardan yayılan Sevgi ve Bilinç vibrasyonları (Olumlu Duygular ve Düşünceler frekans yüksekliğine göre Enerjiler manyetik tesir alanı yaratırlar) Morfogenetik Alanlardan yayılan enerji tesirleri alt boyutaki diğer Varlıkların Evrimsel Gelişmelerini şuuraltı yoluyla kolaylaştırmakta ve hızlandırmaktadır.

 

Örneğin 2. Boyuta olan Çiceği ve bitkiyi yetiştirmek, Hayvanı beslemek 3. Boyutta olan bir Varlık olan İnsanın bu alt boyuttaki Varlıklara Evrimlerinde yardımcı olmasıdır. Evrende daima üst boyut, alt boyuttaki Varlıklara Evrim yolunda dolaylı veya doğrudan yardımcı olurlar.

 

 

Onlardan Grubu Kanalından alınan Mesaj. dır….

 

 

Yaşadığınız ( ı sandığınız ) Dünyanız ( Terra 3 – 2 -1 ) çok katmanlı, çok düzlemli, çok boyutlu ve çok işlevli bir Bütünsellik olarak,

 

 

1 - Okuldur: Varlık adaylarının ve dahi Varlıkların Tekâmül ve bilgelik için geldikleri, öğretici, eğitici ve sınayıcı bir alandır.

 

 

2 - Staj Yeridir: Aday İdarecilerin mesleki pratik uygulama yaptıkları ve kredilerini tamamladıkları bir alandır.

 

 

3 - Laboratuvardır: Çeşitli yaşam formları ile çeşitli tekâmül türlerinin ve yasallıklarının bulunduğu, denendiği ve uygulandığı bir alandır.

 

 

4 - Şifahanedir: Hem alanında yaşayanların hem de onların ait olduğu çeşitli zaman/mekân düzlemlerinin, hastalıklarının tespit, teşhis ve tedavi alanıdır.

 

 

5 - Kütüphanedir: Başlangıcından beri, çeşitli zaman/mekân/bilinç alanlarının ve onların tezahürlerinin ve deneyimlerinin kayıt altına alındığı ve Kâinatın istifadesine sunulduğu yaşayan bir kütüphanedir.

 

 

6 - Hava Alanıdır: Çeşitli zaman/mekân/bilinç düzlemleri arasında geçiş ve ulaşım olanağı sağlayan bir Ana alandır.

 

 

7 - Sürgün Ve Ceza Yeridir: Evrensel ve İlahi yasalara ve O'nun iradesine asilik ve aykırılık içinde olanların "ıslahı" için kullanılan bir alandır.

 

 

8 - Alfa Yaşam Alanlarının giriş ve çıkış boyut alanıdır.

 

 

9 - İnsanın ataları Tanrıların Atalarının Yaradanlık Alanıdır.

 

 

10 - Beta Yaşam Alanlarının Tanrılarının şimdiki "yuvasıdır".

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

charles darwinizminden farkı bir evrimden bahsedilmeye çalışılsada, o bildiğimiz evrimdeki boşlukları doldurmak için öne sürülmüş sadece sözde bir teori, evrimim en büyük çıkmazı ara formlardır, bu teoride de ara formları başka şekilde göstertmeye çalışılmış ama yine zayıf kalmış. Gerçi bayağ bi laf karmaşası yapılmış pek bişey anlaşılmıyor

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şuan zamanım yok ama size sorayım neden dünyada hiç araform yok, peki birde big bang olayına açıklık getirin?

--------------------

bu arada evrime inanan kişi, yaşamın suda başladığı ve insanın atası maymundan geldiğine, üstelik insan ve diğer canlılarda ruhun olmadığına inanması gerekir, bunlar evrimin vaz geçilmezleridir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...