Jump to content

Bora Giritli Tasarımları


İη¢ιѕєℓ

Önerilen Mesajlar

dek0120b.jpg S.Bora Giritli, Marmara Üniversitesi Güzel SanatlarFakültesi İç Mimarlık Bölümünü 2000 yılında tamamlayıp sonrasında aynı üniversitede yüksek lisans programınadevam etmiştir. Gerek öğrenciliğinde gerekse deprojesyonel iş hayatında yurtiçi ve yurtdışı olmak üzere sayısız yarışmalarda çeşitli derecelere dair ödüllerkazanmıştır.

 

Bu ödüllerin arasında mimari, özellikle de iç mimarlık dalında ismi sayılır Domus Akedemisi Dergisinde tasarımlarıyer alan S. Bora Giritlinin, uluslararası öğrenci trianellerinde sergilenen tasarımları da mevcuttur.

 

dek0120a.jpg Şu anda İstanbul Modoko ‘da yer alan ve marka haline gelen LOUNGE DESIGN adı altında etkin şekilde faaliyet gösteren showroomunda her türlü tarzda, geniş kitlelere ulaşılabilir çeşitte mobilya üretiminin yanısıra yoğun olarak villa ,konut ve mağaza projeleri ve uygulamaları ile müsterilerinin taleplerini en doğru şekilde karşılamaktadır.

 

dek0120.jpg Uygulamasını yaptığı bazı projeler; Acarkent milli kaleci villası, Sudan Hartum’da büyük camii projesi, Ankara Atatürk Olgunlaşma Enstitüsü Protokol Müzesi, Ankara Merkez Orduevi VIP süitleri, Merkez Orduevi VIP lobisi, Antalya Emin Akçay müstakili, Bağdat Caddesinde VIP otogalerisi, Tarabya Tolga Temuge çatı suit.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...