Jump to content

Şeytanilerin İstanbul Büyüleri


Guest İSTANBUL
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Sultanahmet Meydanı'ndaki Taşın Felsefesi

 

Piramit, Güneş ve göz; çok rastlanılan Masonik sembollerdir.

1 Dolar'ın arka yüzünde üçünü beraber görebilirsiniz meselâ. Sultanahmet Meydanı'ndaki taşa belli bir mesafeden, Güneş'i tam taşın üst kısmına denk getirip gözünüzü hafifçe kıstığınızda, Güneş ışıklarının bir piramit çizdiğini göreceksiniz.

 

dertu-1.jpg

 

Resimde görülen Masonik sembole ve kullanılan tanımlamaya dikkat edin: İHTİŞAMIN ALEVİ. Burada güneş hüzmesi, "ihtişâmın alevi" olarak tanımlanmış.

 

buyukg-1.jpg

 

 

Bu resim, farmasonluğun en önemli sembollerinden bazılarını içerir. Ortadaki yıldıza dikkat edin. Para fotoğrafındaki yıldıza benziyor değil mi? Üçgenin içindeki "her şeyi gören göz"e dikkat! Üçgenden ve içindeki gözden yansıyan güneş ışınları "İHTİŞAMIN ALEVİ" olarak isimlendirilir. Bu arada bu Masonik sembol ile alakalı bir başka şeye değinelim çok kısa olarak. Ortadaki yıldıza dikkat edin. Şimdi de ilk defa yayınlayacak olduğumuz şu özel paranın ön kısmındaki yıldıza dikkat edin. Aynı yıldız değil mi?.

para1-1.jpgpara2-1.jpg

 

 

Bu, Fransızların Fas'ta, "özel bir amaçla" bastırdıkları bir para. Bir 10 frank. Neyse, biz yine dikilitaşa geri dönelim. Gözün tepede olması, piramit çizilebilmek için özel bir ritüelin özel bir zamanıdır. Belli zamanlarda etrafında tavaf eder gibi dönen Şeytanîlerin ayin noktalarından biridir bu taş. Bu ritüel, kendi açılarından bir "büyü ritüeli"dir.

dansedenler-1.jpg

 

 

tas-1.jpg

 

Bu dikilitaşların üzerindeki piramitlere bakın, Hac'daki Şeytan taşlama sırasında Şeytan'a atfedilen taşa bakın ve sonra benzerliklerine dikkat edin.

tas4-1.jpgtas8-1.jpg

 

 

Bahsetmek istediğim bir başka konu, "2010 Avrupa Kültür Başkenti İstanbul"un resmî amblemi. Acaba bu logonun manası nedir? Ne denmek isteniyor acaba, merak ediyorum. Acaba kapıya benzeyen 3 şey nedir? Şimon Perez, Millet Meclisinde yaptığı konuşmada "İstanbul, bizim için yüce bir kapıdır." demişti. Meclis tutanaklarına geçti bu sözleri. Ayrıca Papa'nın Türkiye'ye geldiği sıralarda yazdığım "Yeni Dünya Düzencileri, İstanbul ve Papa"da şunları söylemiştim: "Yeni Dünya Düzenini Amerika dillendirir ve organize eder. Ama Amerika'yı kuranlar Yahudiler, ve masonlardır. George Washington, Amerika Birleşik Devletleri'nin ilk başkanıdır. Bu şahıs, Şeytanîlerin adamı ve asrın baş masonudur. Amerika Birleşik Devletleri'nin başkentinin ismi, bu şahsa aittir. Hatta Washington adına masonların, Yahudi şeytanî teşkilatının yaptırdığı bir anıt da bulunur. Bu anıta devrin papa'sı, bir taş gönderir. Fakat Masonik Yahudi şeytanî teşkilatı şiddetle reddeder.

Taşta şu ibâreler yazılıdır: "Büyük haç altında, KONSTANSTİNOPOLİS'ten kutsal topraklara buradan adım atılacak. LUTHER'in soyundan gelecel papa, İSA MESİH'i çağıracaktır." Ayrıca taşın üzerinde bâzı "belli" tarihler de vardır.

Kısacası, Yahudilerin şeytânî teşkilatı, bu taşı gizlice çalıp Beyaz Saray'ın bugün bulunduğu yere, bahçesinde bir yere gömdüler. Şu an, eğer gerekirse Beyaz Saray'ı bile havaya uçururlar.

Dikkat edin şu tabire: "Konstantinopolis'ten kutsal topraklara buradan adım atılacak." Burada bir KAPI'dan bahsedilmiyor mu? Aynı Şimon Perez'in dediği gibi bir KAPI. Bu kapı, nereye geçmenin işareti? Acaba Şeytanî,

Haçlı ve Vatikan, İstanbul üzerinde birleşti mi?

 

 

2010logo-1.gifzafer-1.jpg

Konstantin Takı, 1.Konstantin'in kazandığı bir zafer anısına milattan sonra 312 yılında Roma'da dikilmiş bir anıttır. Konstantin'in burada yeniden karşımıza çıkması enteresan, öyle değil mi? "Müslüman-Türk olan İstanbul" geri alınmak mı isteniyor? Unutmayalım, İstanbul'un Roma dönemi kurucusu aynı Konstantin ve Konstantinopolis ismi de O'ndan geliyor.

 

()

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

cozemdinmi hala o zaman hic dusunme :D

Ya tamam boğaza karşı sodalimon ve sigara içmek çok güzel, hani bu benim tercihim. Çay, bira votka veya başka şeyler de tercih meselesi. Ama boğaza karşı içmek ve bebekte arabayla gezmek dışında bi olayı yok ki :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

arkadaşlar illuminati yok oldu illuminatiyi kafanızdan silin

--------------------

dünyayı yöneten dediğiniz kişiler bunlar ölümsüzmü hiç ölmeyeceklermi onlar ölünce kim yönetecek kendilerini devredeceklermi acaba bu örgütler tarihten silindi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...