Jump to content

Hande Kazanova 1 Ağustos 2013 Günlük Burç Yorumları!


Sidre

Önerilen Mesajlar

Hande Kazanova 1 Ağustos 2013 Balık Burcu Yorumu

Bu aralar bir yandan aşka ve eğlenceye düşkünlüğünüz artarken, diğer yandan iş alanlarınızda kimliğinizi ortaya koyuyorsunuz. 2 taraf arasındaki dengeyi çok iyi oturtmanız gerekiyor.

 

Hande Kazanova 1 Ağustos 2013 Kova Burcu Yorumu

Ev ve aile konularınızda, bugün önemli kararlar vermemeye özen gösterin. Kafanızda büyüttüğünüz konularla ilgili akşam saatlerinden sonra rahatlayacak ve hayata keyifle bakacaksınız.

 

Hande Kazanova 1 Ağustos 2013 Oğlak Burcu Yorumu

Siz farklı ve değişik aktivite ve olayların peşinden gitmek isterken, ailenizdekilerin ve sevdiğiniz insanın istekleri, sizinkilerle örtüşmeyebilir. İsteklerinizi çekinmeden dile getirmelisiniz.

 

Hande Kazanova 31 Temmuz 2013 Yay Burcu Yorumu

Yapacağınız günlük işlerinizle ilgili parasal meseleler üzerinizde gerginlik yaratabilir. Kolay tatmin olmuyorsunuz. Özellikle akşam saatlerinde özel hayatınızda gerçekçilikten uzaklaşmayın.

 

Hande Kazanova 1 Ağustos 2013 Akrep Burcu Yorumu

İş alanlarınızda karşı tarafa göre hareket etmek, bugün içsel gerginliklere neden olabilir. Dış ortamlardan alacağınız haberleri kendinize dert etmeyin. Hayata geniş açıdan bakmaya çalışın.

 

Hande Kazanova 1 Ağustos 2013 Terazi Burcu Yorumu

Ortaklaşa para alanlarınızda içsel stresleriniz ve baskılarınız yüksek olabilir. Çalışmalarınızı sessiz ortamlarda yapmak isteyeceksiniz. Yoğunluğunuz içinde sosyalleşmeyi unutmamalısınız.

 

Hande Kazanova 1 Ağustos 2013 Başak Burcu Yorumu

Bir yandan kişiliğinizle geçmiş konu ve olaylar üzerinde dururken, diğer yandan aktif sosyal yaşantınızla ön plandasınız. Kendinize karşı bu kadar acımasız olmamaya özen gösterin.

 

Hande Kazanova 1 Ağustos 2013 Aslan Burcu Yorumu

Akşam saatlerine kadar iş alanlarınız yüksek olacak, belki de kafanızı kaşıyamayacaksınız. Aniden ortaya çıkacak bir seyahat gözünüzde büyüyebilir. Enerjinizi bir an önce yükseltmelisiniz.

 

Hande Kazanova 1 Ağustos 2013 Yengeç Burcu Yorumu

Bugün katılacağınız davet veya organizasyonlarda, iş konuşmak sizi gerebilir. Akşam saatlerinde bilinçaltı aktiviteleriniz yüksek olacak. Daha çok geçmişinizle ilgili konularla uğraşacaksınız.

 

Hande Kazanova 1 Ağustos 2013 İkizler Burcu Yorumu

Arkadaşlarınızın size teklifleri ve istekleri, içsel olarak bugün sizi yorabilir. Akşam saatlerinden sonra kendinizi ve enerjinizi yenileyeceksiniz. İsteklerinizi dile getirmeye başlayacaksınız.

 

Hande Kazanova 1 Ağustos 2013 Boğa Burcu Yorumu

Düşündüğünüz şeylerin üzerinizde içsel olarak baskı yaratması mümkün. Önümüzdeki birkaç gün boyunca parayla ilgili konularda ve maddi alanlarınızda aktif olmaya başlayacaksınız.

 

Hande Kazanova 1 Ağustos 2013 Koç Burcu Yorumu

Bugün, maddi konular ön planda olacak. Akşam saatlerine kadar önemli kararlardan almaktan kaçınmanız gerekebilir. Gerek kendi gerekse aile hayatınızdaki değişimler sizi zorluyor.

 

Hande Kazanova / Habertürk

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...