Jump to content

Uriage Hyséac Güneş Koruyucu Krem


Sidre

Önerilen Mesajlar

anss.jpg

 

Güneşin zararlı ışınlarından cildinizi ne kadar koruyorsunuz?

Güneş cildin en büyük gizli düşmanlarından biridir. Kısa dönemde cildin nem kaybetmesine ve zararlı dış etkenlere açık hale gelmesine neden olur. Uzun vadede ise kızarıklık ve lekelenmeden cilt kanserine kadar birçok kötü sağlık sorununa sebep olur.

Karma ve yağlı yapıdaki akne eğilimli ciltler günlük hijyen ve bakımda olduğu gibi güneş korumasında da özel ilgiye ihtiyaç duyarlar. Aknenin kaynağına etki eden Uriage Hyséac SPF 30 ve SPF 50+ karma ve yağlı ciltlerin sebum dengesini düzenleyerek akne oluşumunu engellerken, aynı zamanda mükemmel bariyer güneş koruması sağlar.

Yüksek ve çok yüksek güneş koruması sağlayan seçenekleriyle Uriage Hyséac SPF 30 ve SPF 50+, içeriğindeki meyankökü ekstresiyle cildin yağ bezlerini küçülterek sebum salınımını düzenler. Minimum sayıdaki UVA ve UVB filtrelerinin sinerjik etkisiyle karma ve yağlı ciltlerin ihtiyacı olan maksimum bariyer güneş koruması sağlar. Formülündeki zengin mineral içerikli ve cildin doğal yapısıyla mükemmel uyumlu Uriage termal su ile cildi nemlendirip yatıştırır. Paraben, alkol ve oktokrilen içermeyen bileşimi hipoallerjenik ve nonkomedojeniktir. Uriage Hyséac SPF 30 ve SPF 50+ hoş kokusu ve kolay uygulanan yumuşak transparan dokusuyla maksimum keyifli güneş koruması ve etkin akne bakımını eşzamanlı sağlar.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...