Jump to content

Mandy Baggot


Sidre
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

MandyBaggot-255x300.jpg

 

Mandy Baggot 2012 yılında İngiliz Romans Festivalinde Romantik Kurguda yenilikçi ödülünü kazandı ve Strings Attached romanı da Yayımlanan En İyi Yazar ödülünde finale kaldı.

 

Günümüz aşk hikayelerinin etkili yazarı Mandy, aşık olacağınız karakterler yaratıyr. İlk olarak bağımsız yazar olarak başladığı serüvenine Ocak 2012′de İngiliz yayın evi Sapphire Star Yayıncılık ile devam etti. Kısa bir süre sonra, Romantik Roman Yazarları Birliği üyesi olan Mandy, şu an Harper Collins’in Romans yayıncısı olan Harper Impulse ile iki kitaplık bir anlaşma imzalamış durumda.

 

Düzenli olarak mecmua ve blog yazarlığı yapan Mandy, aynı zamanda online bir mecmua olan LoveahappyendingLifestyle’a da düzenli katkıda bulunmaktadır.

 

Salisbury, Wiltshire’da kocası, iki kızı ve Kravitz ve Springsteen isimli iki kedisi ile yaşamaktadır. Çalışan kadınların avukatıdır ve Women on Wednesdays grubunun üyesidir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...