Jump to content

İsminiz Ve Doğduğunuz Mevsim Karakterinizi Etkiliyor


Elzem
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

İsminiz A Harfiyle Başlıyorsa

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

Soğuk aylarda doğduğunuz içinvirgul.gif çevrenize karşı katı ve sert görünebilirsiniz. Aslında sıcak kanlı ve enerji dolusunuz. Ancakvirgul.gif coşkun ve taşkın değilsinizdirvirgul.gif dengeli davranmayı bilirsiniz. Kırılgan olduğunuz için çabuk incinebilirsiniz. Geleneklerinize bağlı ve dikkatlisinizdir. Çok romantik olmasanız davirgul.gif karşınızdaki kişiye yoğun duygular beslersiniz.

İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

Doğanın uyanışa geçtiği dönemde doğmuşsunuz. Yüksek bir enerjiniz var. Sık düşünce değiştiriyorvirgul.gif daldan dala sıçrıyorsunuz. Aksiyonu bol bir hayat sizi heyecanlandırıyor. Durağan olmak ise hiç size göre değil. Kolay öfkelendiğiniz için etrafınızdakileri çabuk kırıyorsunuz. Düşünceleriniz gibi duygularınız da değişken. Çok neşeliyken bir anda suratınız asılabiliyor. İyi bir konuşma yeteneğine sahipsiniz.

YAZIN DOĞDUYSANIZ

 

Bol güneşli günlerde dünyaya geldiğiniz için sıcağı seviyorsunuz. Enerjik yaşamla birlikte akıp giden bir kişiliğiniz ve sevgi dolu bir kalbiniz var. İç dengeniz yerinde olduğu takdirde mutlu oluyorvirgul.gif dengeniz bozulunca aniden patlıyorvirgul.gifhem kendinizi hem de çevrenizdekileri üzebiliyorsunuz. Öngörüleriniz oldukça yüksek. Hislerinizle hareket etmeniz de bundan kaynaklanıyor.

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

Yolculuğu ve değişikliği çok seviyorvirgul.gif yeni ülkeleri tanımak istiyorsunuz. Sonbaharın hüzünlü ve sakin haline rağmenvirgul.gifsiz oldukça hareketli ve yerinde duramayan birisiniz. Dürüst davranışlarınızla çevrenizdekilerin saygısını kazanıyorsunuz. Aklınızı işinize verirseniz başarı elde edebiliyorsunuz. Biraz sabırsızsınızvirgul.gif dikkatsizsiniz.

 

 

İsminiz B Harfiyle Başlıyorsa

 

 

 

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

 

Dürüst ve açık yüreklisiniz. Romantizm olmazsa olmaz diyenlerdensiniz. Dürüst olduğunuz için etrafınızdakilerin de öyle olduğunu sanıp çabuk güveniyorsunuz. Bu yüzdenvirgul.gif hayal kırıklığı yaşadığınız durumlar çoğunlukta. Çevrenizde bazı kişiler sizin iyi niyetinizi istismar edebiliyor.

İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

Ağaçların çiçeklenme döneminde doğduğunuz için kafanızda her daim yeni düşünceler üretebiliyorsunuz. Yaratıcı zekanız her zaman ön planda. Üretmek ve yeni fikirler sunmak için varsınız sanki. Düş dünyanız geniş olduğundan bulucu bir zekaya sahipsiniz. Fakat bazen gerçek olan ile hayallerinizi karıştırıpvirgul.gif dünyadan kendinizi soyutlayabiliyorsunuz.

 

YAZIN DOĞDUYSANIZ

 

Sıcakkanlı bir yapınız var. Öte yandan gururluvirgul.gif tutkulu hatta çevrenizdekilere göre biraz da kendinizi beğenmiş bir tavrınız var. Sevilmek ve beğenilmek sizi mutlu ediyor. İsteklerinizin hemen gerçekleşmesini arzu ediyor ve bu konuda sabırsız tavırlar sergiliyorsunuz. Sakarlıklar başınıza dert açıyor.

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

Çift karakterlisiniz; bazen kadife gibi yumuşakvirgul.gif bazen de sert ısırgan gibi dokunduğu yeri dağlayan bir karakteriniz var. Eşref saatlerinizde iyiliğinize denecek yok. Nazik ve hassas bir kişiliğiniz var. Çevrenize karşı oldukça anlayışlısınız. Güvenilirvirgul.gif sağlam bir dostvirgul.gif aile ortamında iyi bir eşvirgul.gif iş yaşamınızda aranılan bir elemansınız. Tek sorun kendi potansiyelinizin farkında olmamanız.

 

 

İsminiz C Harfiyle Başlıyorsa

 

 

 

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

 

Aşırı duygusal ve ürkeksiniz. Zengin bir hayal dünyanız ve yaratıcı gücünüz var. İşiniz güzel sanatlar ile ilgiliyse veya işinizi böyle bir alanda seçerseniz çok başarılı olurvirgul.gif yükselebilirsiniz. Sanatsal yapınız bazen iş dünyasının karmaşık halini çözememenize neden oluyor. Kurumsal bir yerde değilvirgul.gif bireysel olarak çalışabileceğiniz bir alanda daha başarılı olabilirsiniz.

İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

Kendinizi gösterebileceğinizvirgul.gif açabileceğiniz bir ortam bulduğunuzda keyfiniz yerine geliyorvirgul.gif bütün yeteneklerinizi ortaya koyuyorsunuz. En küçük eleştiri yapıldığı takdirde ise ürküp kabuğunuza çekilebiliyorsunuz. Çekingen tavırlarınız sizi daha şirin gösteriyor.

YAZIN DOĞDUYSANIZ

 

Bilinçli zekice kararlar veriyorvirgul.gif fikirlerinizi herkese onaylatabiliyorsunuz. Konuşma yeteneğiniz kuvvetli. Soğukkanlı ve gerçekçisiniz. Her konuda mantık arıyorvirgul.gif duygularınızı işinize karıştırmıyorsunuz.

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

Bir işe dört elle sarıldığınız zaman başarılı oluyorsunuz. Sizin için tuttuğunu koparan biri diyebiliriz. İnandırma gücünüz olduğundanvirgul.gif çevrenizdekileri kolayca kendinize göre yönlendiriyorsunuz. Duygularınıza göre karar veriyorsunuz. Ayrıca çevrenizdekilerden akıl almak gibi bir özelliğiniz de var. Mutlaka başkalarına danışıyorsunuz.

 

 

İsminiz D Harfiyle Başlıyorsa

 

 

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

 

Coşkun ve taşkın olmadığınız gibi aşırı duygusallığı da kapılmıyorsunuz. Arkadaş ve dost canlısısınız. Hatta bazen arkadaşlarınızı özel hayatınızdan bile üstte tutuyorsunuz. Yenilikçi değilvirgul.gif daha sabit fikirlisiniz. Evinizdevirgul.gif arkadaş çevrenizdevirgul.gif işinizde değişiklikler yapmaktan hoşlanmıyorsunuz.

İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

Dostunuza karşı tam dostvirgul.gif ama düşmanınıza karşı da amansız bir düşmansınız. Değişmeyen sağlam kararlar alıyorvirgul.gifbunların gerçekleşmesi için elinizden geleni yapıyorsunuz. Hırslı ve kolay kolay yılmayan birisiniz. İşin kolay tarafındansavirgul.gif zor olanı seçiyorsunuz.

YAZIN DOĞDUYSANIZ

 

Dengeli bir yaratılışınız var. Daima büyük düşünüpvirgul.gif büyük oynuyorsunuz. Risk almak sizin için oldukça kolay. Fakat tecrübelerinizden ders almayı bilmiyorsunuz. Ani kararlar verebilen bir yapınız var. Sabırsız ve çevrenize karşı biraz duyarsızsınız.

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

İyi yürekliliğinize rağmenvirgul.gif öfkelenince siz de saldırgan olabiliyorsunuz. Karar vermeden önce çevrenizdekilerin fikirlerini de almayı öğrenmelisiniz. Sorumsuz değil ama biraz başına buyruksunuz. Buna rağmen arkadaş çevresinde aranılan ve sevilen birisiniz.

 

 

İsminiz E Harfiyle Başlıyorsa

 

 

 

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

 

Sıcakkanlı ve sakin bir insansınız. Dışarıdan bakanlar sizi çok çekingen ve sakin biri olarak görse de; içinizde bir volkan var diyebiliriz. Enerjiniz yüksekvirgul.gif beklentileriniz fazla. Ama bunu çevrenize yansıtmadan iç dünyanızda yaşıyorsunuz. İstemeden de olsa çok kalp kırdığınız görülebilir.

 

İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

Hem kendi kaderinizevirgul.gif hem de başkalarına egemen olmak; duygu ve düşüncelerinize saygı göstermesini istemenizvirgul.gifçevrenizle ilişkilerinizi güçleştirebilir. Bazen karşınızdaki kişinin kim olduğuna bakmadan onla tartışmaya girebiliyorsunuz. Diplomasiyi öğrenmeniz gerekiyor.

YAZIN DOĞDUYSANIZ

 

Hayatınızı değiştirecek kararlar almak istemenize rağmenvirgul.gif bu kararları almaktan da korktuğunuz için çekingen kalabilirsiniz. Risk almayı sevmiyorvirgul.gif hep güvence arıyorsunuz. Hayatınızdaki kişilere de hemen güvenmeyipvirgul.gif onları önce detaylıca gözlemliyorsunuz.

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

Ateşli bir yapınız var. Bu haliniz giyim kuşamınızda kendini gösteriyor; gösterişli giyinmekten çok hoşlanıyorsunuz. Çevrenizdekilerden daha farklıvirgul.gif daha gösterişli ve daha güçlü olmak en büyük arzunuz. Lükse düşkünsünüz. Daha fazla kazanmak için hırs yapıyorsunuz.

 

 

 

İsminiz F Harfiyle Başlıyorsa

 

 

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

 

Toprağın yenilendiği bir ayda doğmanıza rağmen yenilikçi değilsiniz. Hayatınızdaki her şeyin aynı kalmasını istiyorvirgul.gif risk almaktan kaçıyorsunuz. Dostlarınızı özenle seçiyorsunuz. Bu mevsimde doğanlar; bekarlarsa sevgililerinevirgul.gif evlilerse eşleri ve çocuklarına yürekten bağlıdırlar.

İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

İyi yemeklerivirgul.gif spor yapmayıvirgul.gif açık havada dolaşmayı sevdiğinizde sağlıklı bir yapınız var. Konuşma sanatını iyi beceriyorsunuzvirgul.gif sözleriniz olukça etkili oluyor. İkna edici tavırlarınızvirgul.gif sıcakkanlı yapınızla birleşince herkesin sevdiği ve dinlediği biri haline geliyorsunuz.

YAZIN DOĞDUYSANIZ

 

Aşırı duygusal bir kişiliğiniz var; çabuk kırılıyor ve hemen küsüyorsunuz. Duyguların da sürekli değişiyor. Bazen kendi içinizde büyük bir savaş çıkıyorvirgul.gif tam olarak ne istediğinizi bilmiyorsunuz. İnsanlara yardım etmekvirgul.gif onların dertlerine ortak olmak gibi bir eğiliminiz var. Kötü gün dostusunuz.

 

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

Sakin yapılıvirgul.gif mantıklıvirgul.gif sorumluluklarını bilenvirgul.gif çalışkan birisiniz. İş hayatı olmazsa olmazınız. Hafızanız da oldukça güçlüvirgul.gifbir kez gördüğünüzü asla unutmadığınız gibi; size yapılan haksızlıkları da günü geldiğinde karşınızdakine ödetiyorsunuz.

 

 

İsminiz G Harfiyle Başlıyorsa

 

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

Üstün bir zekaya sahipvirgul.gif hareketli bir insansınız. Gülmek en sık yaptığınız şey. Neşeli halinizle büyük beğeni topluyorsunuz. Yeni fikirlere ve düşüncelere açıksınız. Araştırmacı haliniz sizi bir adım öteye taşıyor. Fakat çok şüphecisiniz.

İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

Güzelliklere ve müziğe hayransınız. Cinselliğe de oldukça düşkünsünüz. Aşırı sahiplenici tavırlarınızı gereksiz kıskançlıklar yapmanıza sebep olabilir. Hayattan ne istediğini bilenvirgul.gif güçlü ve dayanıklı birisiniz. Analizci bir zekanız olduğundanvirgul.gif ince eleyip sık dokumadan hiçbir şeyi kabul etmiyorsunuz.

 

YAZIN DOĞDUYSANIZ

 

Kültürel alanlara ve felsefeye büyük bir ilgi gösterenvirgul.gif çok yönlü bir insansınız. Sürekli hareket halinde olmalıvirgul.gif gezip görmelisiniz. Korkusuzca hareket edenvirgul.gif biraz paldır küldür bir haliniz var. Sizin için “ne kadar hırçın biri” diyenlerin haklılık payı oldukça yüksek. İlk karşılaştığınız insanlar üstünde kibirli bir insan izlenimi bırakabiliyorsunuz.

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

Aşırı gururlu ve samimi birisiniz. Yaptıklarınızın arkasında dimdik duruyorsunuz. Asla kendinizden taviz vermiyorvirgul.giffikirlerinizi zorla kabul ettirmeye çalışıyorsunuz. Ama bu durum insanlar üzerinde baskı kurmanıza neden oluyor. Hafızanız çok güçlü. İyiliği de kötülüğü de unutmuyorsunuz.

 

 

İsminiz H Harfiyle Başlıyorsa

 

 

 

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

 

Fizik gücünden çok kafası çalışan bir insansınız. Pratik zekanız sürekli dış dünya ile etkileşim halinde. Uyumlu ve zarifsiniz. Dinleyenleri çabucak ikna edilen bir yapınız varvirgul.gif konuşma yeteneğiniz yüksek. Bulunduğunuz toplumda saygı gören bir konumunuz var. Zor ama eğlenceli birisiniz.

İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

Çekicisinizvirgul.gif gönülleri çabuk çeliyorsunuz ve bunun siz de farkındasınız. Bu özelliğinizi sonuna kadar kullanıyorsunuz. Dili güzel insanlardansınızvirgul.gif siz konuştuğunuzda çevrenizdeki insanların sayısı artıyor. Zengin bir enerjiniz ve hayal gücünüz var. Kimse size istemediğiniz bir şeyi yaptıramaz.

YAZIN DOĞDUYSANIZ

 

Sizi tanımlayan en önemli özelliğiniz mert bir insan oluşunuz. Dostlarınız ve sevdikleriniz size güveniyorvirgul.gif onları yarı yolda bırakmayacağınızı biliyor. Karşınıza çıkan engelleri kolayca aşıyorvirgul.gif arkanıza bakmadan ilerliyorsunuz. Oldukça bonkörsünüz ama lükse düşkünlüğünüz başınıza bela oluyor.

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

İleriyi görenvirgul.gif maddiyata önem veren birisiniz. Yükselme arzunuz oldukça güçlüvirgul.gif adınızı herkes duysun istiyorsunuz. Maneviyat konusunda eksikleriniz varvirgul.gif mutluluğun ancak parayla gerçekleşebileceğini düşünüyorsunuz. İlişkilerinizde hep bu konu yüzünden sorunlar çıkıyor.

 

 

İsminiz I İ J Harfiyle Başlıyorsa

 

 

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

 

Yaratıcıvirgul.gif hayal gücü yüksekvirgul.gif rahatına düşkün bir insansınız. Paraya önem vermiyorsunuz. Cömertliğiniz ve lükse düşkünlüğünüz parayı har vurup harman savurmanıza neden oluyor. Hep güzelliklerin peşinde koşuyorsunuz. Fazla alıngansınız.

İLKBAHARDA DOĞMUŞSANIZ

 

Cesur ve korkusuzvirgul.gif kendine güvenen bir insansınız. Resmen ekmeğinizi taştan çıkartıyorsunuz. Nerede imkânsız bir şey varvirgul.gif siz onu imkânlı hale getiriyorsunuz. Duygusal hayatınızda aşk büyük bir yer tutsa davirgul.gif çoğu zaman karşınızdaki kişiye nasıl davranmanız gerektiğini seçemiyor ve yanlış anlaşılıyorsunuz.

YAZIN DOĞDUYSANIZ

 

Egonuz oldukça yüksekvirgul.gif kendinizi çok beğeniyorsunuz. İyi bir dostsunuz ama sürekli aynı kişilerle değilvirgul.gif farklı insanlarla birlikte olmak istiyorsunuz. Aşk hayatınızda da çapkın olmaya meyillisiniz. Aslında çok duygusal bir yapınız var. Bazen sabırsız ve bencil olabiliyorsunuz.

 

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

Fiziksel enerjiniz gerçekten de müthiş. Yerinizde durmuyorsunuzvirgul.gif hemen kakıp gidecekmiş gibi bir tavrınız var. Karakterinizin büyük özelliklerini mantık ve denge oluşturuyor. İyiyivirgul.gif kötüyüvirgul.gif doğruyuvirgul.gif yanlışı birbirinden ayırmasını biliyorsunuz. Başkalarının işine burnunuzu sokmuyorsunuz.

 

 

İsminiz K Harfiyle Başlıyorsa

 

 

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

 

İnsanlara yardım etmekten hoşlanıyorsunuz. Bir yere veya bir kişiye bağlanmak size göre değil. Aslında çok çalışkansınızvirgul.gif ama girdiğiniz işlerden çabuk sıkılıyor yarım bırakıyorsunuz. Sizin için işinizde yenilik yapmakvirgul.gif para kazanmaktan daha önemli. Para değilvirgul.gif yeni ortamlar sizi mutlu ediyor.

İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

Tekdüzelikten kaçıyorvirgul.gif her alanda çabuk sonuç almak için acele hareket ediyorsunuz. Ayrıntılara dikkat etmeyipvirgul.gifyüzeysel olarak olayı inceliyorsunuz. Gerek aile hayatındavirgul.gif gerek iş hayatında olaylara herkesin bakmadığı bir yönden bakıpvirgul.gif sentezliyorsunuz. Tembellikten hoşlanmanıza rağmenvirgul.gif istekli ve arzulu olduğunuzda çalışkansınız.

 

YAZIN DOĞDUYSANIZ

 

Soğukkanlı ve gerçekçi bir insansınız. İnsanlar bazen duygularınız olduğundan bile şüpheleniyor. O derece başarılı saklıyorsunuzvirgul.gif hissettiklerinizi. Bilinçli ve zeki kararlar alıyorsunuz. Adeta kılı kırk yarıyorsunuz. Bir çok işe birden başlıyorsunuz ama hepsinin de üstesinden geliyorsunuz.

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

Ölçülü ve dengeli bir insansınız. Tatlı diliniz ve yumuşak ses tonunuzla kavgaya niyetli bir insanı bile yatıştırıyorsunuz. Saygılı ve dürüst bir kişiliğiniz var. Haksızlıklara tahammülünüz yok. Sevdikleriniz için her şeyi göze alabiliyorsunuz.

 

 

İsminiz L Harfiyle Başlıyorsa

 

 

 

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

 

Sevilen ve sayılan bir insansınız. Çok yönlüsünüzvirgul.gif etkili bir konuşmanız var. İnsanlar size saygı duyuyor; olgunsunuz. Yeniliklerdenvirgul.gif değişikliklerden ve hareketli bir hayat sürmekten hoşlanıyorsunuz. Kültür sizin için büyük bir önem taşıyor.

İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

Sessizvirgul.gif huzur dolu ve yardımsever bir insansınız. Herkesle anlaşabiliyorsunuz. Başkalarının dertlerine ortak oluyorsunuzvirgul.gif ama kendi sorunlarınızı en yakınlarınıza bile açmıyorsunuz. Sevince ölesiye seviyorsunuz. Hareketli hayatı sevmiyorsunuz.

 

YAZIN DOĞDUYSANIZ

 

Merhametlivirgul.gif şefkatli ve iyi niyetlisiniz. Son derece hassas ve romantik bir yapınız var. Gelenek ve göreneklerinize bağlısınız. Tutucusunuz ama geri kafalı değilsiniz. Bir yeniliğevirgul.gif bir değişikliğe karar vermeden önce uzun uzun düşünüyorsunuz. Zamanı kullanmasını bilmiyorvirgul.gif sürekli geç kalıyorsunuz.

 

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

Çok uyumlu bir insan sayılmasanız davirgul.gif bulunduğunuz ortamı istediğiniz biçime sokmayı başarabiliyorsunuz. Huysuzluk yapmak sizin için oldukça eğlenceli. Bu şekilde dikkat çekmeye çalışıyorsunuz. Kararlı ve hırslısınız.

 

 

 

İsminiz M Harfiyle Başlıyorsa

 

 

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

 

Çalışkanvirgul.gif disiplinli ve sebatlısınız. Her şeyin hatasız olmasını istiyorsunuz. Yönetilmektensevirgul.gif yönetmeyi seviyorsunuz. Sorumluluktan kaçmıyorsunuz. Zorlukların üstüne gidiyorsunuz. Zor beğenen bir insansınız. Karşı cinsle kolay kolay ilişki kuramıyorsunuz.

İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

Uyumlu ve sevecen birisiniz. Hayata pozitif yaklaşmayı tercih ediyorvirgul.gif size derdini açanları sabırla dinleyip onlara mantıklı önerilerde bulunuyorsunuz. Sevince çok bağlanıyorsunuz. Sizinle birlikte olanlara huzur veriyorsunuz. İleriyi gören birisi olmanız size olacakları önceden tahmin etme avantajını veriyor.

YAZIN DOĞDUYSANIZ

 

Leb demeden leblebiyi anlayacak kadar zekisiniz. Karşınızdaki kişiden de aynısını istediğiniz için zor birisiniz. İşlerin yavaşlamasınavirgul.gif engellere tahammülünüz yok. Olayların nedenlerini araştırıpvirgul.gif sırrını çözmek istiyorsunuz. Eleştirici bir yapınız var.

 

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

Neşeli ve duygusal bir insansınız. Sizinleyken insanlar kendilerini huzurlu hissediyorvirgul.gif onları güldürmeyi başarıyorsunuz. Hayatı olduğu gibi ve tüm sadeliği ile seviyorsunuz. Çok kıskançsınızvirgul.gif sevdiğiniz insanı takip etme derecesine kadar onu merak ediyorsunuz.

 

 

İsminiz N Harfiyle Başlıyorsa

 

 

 

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

 

Üstün bir zekanız ve kafa yapınız var. Tüm hayallerinizi gerçekleştirebilecek bir yapıya sahipsiniz. Her konuda anlaşabilenvirgul.gif kültürlü ve çok yönlü birisisiniz. Eleştirici bir tavrınız varvirgul.gif hatayı kabul etmiyorsunuz. Başkalarını eleştirmesine eleştiriyorsunuz davirgul.gif sizi eleştirmeye gelince tahammül edemiyorsunuz.

İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

Çok candan ve samimi birisisiniz. Arkadaşlarınızla aranıza bir mesafe koyamıyorsunuz. Bu yüzden işyerinde bazen güç durumlara düşüyorsunuz. Hâlbuki güvenme konusunda sıkıntılarınız varvirgul.gif güvendiğiniz takdirde dostlarınla aranızda güzel bir bağ oluşuyor. Şakacısınızdır.

 

YAZIN DOĞDUYSANIZ

 

Uysal ve hayal kurmayı seven bir insansınız. Bazen o kadar hayal içerisinde yüzüyorsunuz ki günlük hayata ayak uydurmanız bile zor oluyor. Tembelliğe meyillisinizvirgul.gif evde oturmaktan büyük zevk alıyorsunuz. Aşk sizin için çok önemli.

 

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

Romantikvirgul.gif aşkı için mücadele edenvirgul.gif sevmek için doğmuş birisiniz. Sadakatli ve düşüncelisiniz. Engelleri aşmakta ve önünüze çıkan sorunları aşmakta üstünüze yok. Hızlı düşünüpvirgul.gif hızlı yaşıyorsunuz. Monotonluk sizi sıkıyor.

 

 

İsminiz O-Ö Harfiyle Başlıyorsa

 

 

 

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

 

Ticaret zekası olanvirgul.gif kafası zehir gibi dediğimiz insanlardansınız. En büyük emeliniz adınızın duyulması. Yükselmek için karşınıza kim çıkarsa çıksınvirgul.gif ezip geçiyorsunuz. Özel hayatınızda da tutkulu ve kıskanç bir yapınız var. İlişkileriniz uzun sürüyor.

İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

Çevreye çok kolay uyum sağlayanvirgul.gif herkesle rahatça anlaşabilenvirgul.gif güler yüzlü birisisiniz. Olaylara kolayca pratik çözümler bulabiliyorsunuz. Duygularınızı gizlemeyi çok iyi biliyorsunuz. Hırslı değilsiniz ama şansınız hep sizi yüksek mertebelere getiriyor.

YAZIN DOĞDUYSANIZ

 

Gerçekçivirgul.gif akıl ve mantığı ile hareket eden bir insansınız. Sağlam karakterlisiniz. Ailenize bağlısınız ve erken evlenmeye meyillisiniz. Çevrenize güven veriyorsunuz. Parayı tutumlu harcıyorsunuz. İnatçı ve tuttuğunu koparan bir yapınız var.

 

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

Heyecanlıvirgul.gif endişeli ve kuruntulu bir yapınız var. Buluttan nem kapabilirsiniz. En basit kararda bile uzun uzun düşünmeyi tercih ediyorsunuz. Kimsenin işinize karışmasını istemiyorsunuz. Sizin kadar renkli hayalleri olan birine az rastlanır. Devamlı bir arayış içindesinizvirgul.gif yüreğinizde hep fırtınalar esiyor.

İsminiz P Harfiyle Başlıyorsa

 

 

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

 

Gerçekçi bir yapınız var. Kendinizden oldukça eminsinizvirgul.gif girdiğiniz ortamda kendinize olan güveniniz ile dikkat çekiyorsunuz. Soğukkanlısınızvirgul.gif bir sorunla karşılaştığınızda ona hemen bir çözüm bulabiliyorsunuz. Derin derin düşünmek size göre değil. Cömertsiniz.

İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

Alaycı ve eleştirici bir zekanız var. Ama siz eleştirilere açık değilsiniz. Çıkarlarınız sizin için önemli. Maddi konularda son derece ihtiyatlısınız. Yeni insanlarla tanışmayıvirgul.gif yeni çevreler edinmeyi ve yolculuk yapmayı seviyorsunuz.

YAZIN DOĞDUYSANIZ

 

Mağrurvirgul.gif çalışkan ve sebatlı bir insansınız. Başladığınız her işin sonucunu alıyorsunuz. Sabırlısınızvirgul.gif bir işe başlayıp yarım bırakmak size göre değil. Değer yargılarına önem veriyorsunuz. Maddi konularda cimri değil ama dikkatlisiniz. Harcamalarınızı yaparken düşünüp taşınıp karar veriyorsunuz.

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

Dinamik ve aktif bir yaradılışınız var. Her yönden faal bir insansınız. Tasarı ve girişimlerinizi gerçekleştiriyorvirgul.gif engelleri aşmayı biliyorsunuz. Özel hayatınızda sorumluluk almaktan kaçıyorvirgul.gif bencillik yapıyorsunuz.

 

 

İsminiz R Harfiyle Başlıyorsa

 

 

 

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

 

Dışa dönükvirgul.gif ilişki kurmayı yeni bir çevre edinmeyi seven bir insansınız. Yalnızlıktan hoşlanmıyorsunuz. Sürekli çevreniz kalabalık ve hareketli. Doğruluktan yana olduğunuz için her şeyi dobra dobra söyleyebiliyorsunuz. Sert ve otoriter bir yapınız olmasına rağmenvirgul.gif dost canlısısınız.

İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

Mücadelecisiniz. Gerçekleştirmek istediğiniz bir şeyde kimseye kulak asmıyorvirgul.gif yolunuzda dimdik yürüyorsunuz. Verdiğinizi sözü tutuyor ve başladığınız işi bitiriyorsunuz. Ama bunu göstere göstere yapmıyorsunuzvirgul.gif derinden ilerliyorsunuz. İnsanları şaşırmayı seviyorsunuz.

YAZIN DOĞDUYSANIZ

 

Ciddi ve disiplinli bir yapınız var. Duygu ve düşüncelerinizi belli etmiyorsunuz. Sadece ailenizin sizi anladığını düşünüyorvirgul.gif kimseye içinizi dökmüyorsunuz. Çevrenizle daha özden yakın ilişkiler kurmak istiyorsunuz ama katı disiplin anlayışınızvirgul.gif davranış özgürlüğünüzü kısıtlıyor.

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

Sinirli ve sabırsız bir insansınız. İnce bir zekanız varvirgul.gif espri anlayışınız ise oldukça sert. Şakalarınız iğneleyici olabiliyor. Ne zaman ne yapacağınız belli olmuyor. İnanıp güvendiğiniz kişilerle dostluklarınız yıllarca sürebiliyor.

 

İSMİNİZ S VEYA Ş HARFİ İLE BAŞLIYORSA

 

 

 

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

 

Tutkuluvirgul.gif kendine güvenenvirgul.gif dayanıklı ve sağlam bir insansınız. Gelenek ve göreneklere bağlısınız. Felsefeye düşkünlüğünüz varvirgul.gif hayatı sorgulamayı araştırma yapmayı seviyorsunuz. Açık yürekli ve gerçekçi bir kişiliğiniz var.

 

İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

Sağlam ve güvenilir bir insansınız. Dostluğa büyük önem veriyorsunuz. Uyumlu ve dengeli bir kişiliğiniz var. Oldukça çekicisinizvirgul.gif çevreniz sürekli kalabalık. Büyük hayaller kurmuyorvirgul.gif gerçekleştiremeyeceğiniz şeylerin peşinden koşmuyorsunuz. Adımlarınızı mantık çerçevesinde atıyorsunuz.

YAZIN DOĞDUYSANIZ

 

Yumuşak tabiatlı ve iyimser bir insansınız. Herkesle anlaşabiliyor ve kimse hakkında kötü düşünmüyorsunuz. Kavgadanvirgul.gif hır gürden nefret ediyorsunuz. İkili ilişkilerde ise çabucak güveniyorvirgul.gif her söylenene inanıyorsunuz. Romantiksiniz.

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

Sakin ve rahatına düşkün bir insansınız. Çalışkan sayılmasanız davirgul.gif istediğiniz zaman oldukça başarılı ve hırslı olabiliyorsunuz. Yapmacıksız ve sözünüzü sakınmıyorsunuz. Yalan ve ikiyüzlülüğü sevmiyorsunuz.

 

İSMİNİZ T HARFİ İLE BAŞLIYORSA

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

 

Sorumluluktan kaçmayan sabırlı ve güvenilir bir insansınız. Yalancı insanlardan nefret ediyorvirgul.gif güvenilir kişiler arıyorsunuz. Gözünüzden hiçbir şey kaçmıyor. Hisleriniz de oldukça kuvvetli. Eleştiriye açık bir insansınız.

İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

Son derece hareketlivirgul.gif yerinde duramayan bir yapınız var. Eğlenceyi ve gece hayatını seviyorsunuz. Umursamaz tavırlarınızvirgul.gif havai bir insan olduğunuz izlenimi yaratıyor. Beğenileriniz değişken olabiliyor. İlk gördüğünüz birini çabuk beğenip sonra hevesiniz kaçabiliyor.

YAZIN DOĞDUYSANIZ

 

İlk bakışta ciddivirgul.gif sakin ve soğuk bir tip gibi görünüyorsunuz. Oysa ki konuşkan ve esprili bir insansınız. Esprileriniz ince ve zarif. Arkadaş seçerken ince eleyip sık dokuyorsunuz. Aşırı titizsiniz. Sadece yakın arkadaşlarınızla içli dışlı olabiliyorsunuz.

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

Son derece tutumlusunuzvirgul.gif paraya çok değer veriyorsunuz. Âşık olurken bile karşınızdakinin maddi durumu ve toplumdaki konumu sizin için önemli oluyor. Sezgileriniz çok güçlüvirgul.gif ileriyi görebilirsiniz. Ancak şüpheci bir insansınız. Size yapılan bir kötülüğü özür dilense bile affetmeyebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

İsminiz U - Ü Harfiyle Başlıyorsa

 

 

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

 

Ailenize çok bağlısınız. Duygusalsınız

virgul.gif
gücünüzü aklın ve mantığın kontrolü altına alamıyorsunuz. Daha çok içgüdülerinizle hareket ediyorsunuz. Bireysel olarak yaptığınız işlerde daha başarılısınız. Spor yapmayı seviyor

İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

Duyarlı ve çok faal bir insansınız. Ancak faaliyetlerinizin dozunu iyi ayarlayamayıp kendinizi yorabiliyorsunuz. Aşırı çalışma

virgul.gif
gerilim ve siniz bozuklukları uykunuzu kaçırabiliyor. Ketumsunuz. Duygularınızı ailenize bile açmakta zorlanıyor

YAZIN DOĞDUYSANIZ

 

Çabuk dost edinebilen

virgul.gif
sıcak kanlı bir insansınız. Büyük coşkularınız var ama bunlara gem vuruyor

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

Yeni durumlara alışmakta zorluk çekiyorsunuz. İç dünyanız durgunken

virgul.gif
istikrarlı bir insan

 

İsminiz V Harfiyle Başlıyorsa

 

 

 

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

 

İnce ve keskin bir zekanız var. Sağduyunuz ve sezgileriniz güçlü. Karşınızdakinin düşüncelerini okuyabiliyorsunuz. İnsanları şaşırtmayı seviyor; sürpriz yapmaya bayılıyorsunuz. Ani kararlar alabilme yeteneğine sahipsiniz.

İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

Değişken bir ruh durumunuz ve karakteriniz var. Kimi zaman neşeli

virgul.gif
kimi zaman durgun ve hüzünlü olabilirsiniz. İnsanlar sizi anlamakta zorlanıyor. Halbuki çok düşünüyor

YAZIN DOĞDUYSANIZ

 

Her bakımdan mükemmele yakın olabilirsiniz. Ama kendinize aşırı güveniyorsunuz. Mutlu bir aile yapısına sahipsiniz. Arkadaşlarınızla değişik aktiviteler yapmak size zevk veriyor. Kıskanç değilsiniz ama sevdiğiniz kişiye oldukça bağımlısınız. Onsuz bir hayat düşünemiyorsunuz.

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

Çekici bir fiziğe sahip olabilirsiniz. Hareketli bir sosyal hayatınız var. Ama umursamaz tavırlarınız çok antipatik duruyor. Bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın diye düşünüyorsunuz. Özgürlüğünüze aşırı düşkünsünüz.

 

 

İsminiz Y Harfiyle Başlıyorsa

 

 

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

 

Geçmişe bağlı

virgul.gif
sürekli eskiye özlem duyan birisiniz. Tüm duygu ve düşüncelerinizi karşınızdakilerle bölüşüyor

İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

Çalıştığınız yerde iş arkadaşlarınıza karşı samimi olamıyor

virgul.gif
gerçekten hissettiklerinizi ve duygularınızı saklıyorsunuz. Katı değil

YAZIN DOĞDUYSANIZ

 

Duygusal bir insansınız ve bazen duygularınızı saçıp savuruyorsunuz. Sevdikleriniz için her şeyinizi vermeye hazırsınız. Heyecanlı ve tutkulusunuz. Ama bir o kadar da kıskançsınız. İş hayatınızda ise önde olmayı seviyorsunuz.

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

Fikirleriniz değişkenlik gösterebiliyor. Oldukça bağımsız bir kişiliğiniz var. İkili ilişkilerde zor bir insan görüntüsü çiziyorsunuz. Güzel sanatlara düşkünsünüz. Yaratıcı ve hayal gücü yüksek birisiniz. Büyük idealleriniz yok

virgul.gif
hırslı değilsiniz. Ama çalışkansınız ve mutlu olmak için çalışıyorsunuz.

 

 

İsminiz Z Harfiyle Başlıyorsa

 

 

 

KIŞIN DOĞDUYSANIZ

 

Çevreniz tarafından sevilen ve sayılan birisiniz. Tek eksikliğiniz fikirlerinizi açıklamaktan çekinmeniz

virgul.gif
insanlarla diyalog kuramamanız. Başkasına güvenmek sizin için o kadar zor ki… Rüyalarınız sizin için önemli

 

İLKBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

Uyanık

virgul.gif
işlek ve esnek bir zekaya sahipsiniz. Olayları değerlendirmeyi

YAZIN DOĞDUYSANIZ

 

Her şeyi sorguluyor ve merak ediyorsunuz. Detaylar sizin için önemli. İnsanların hatalarını yüzüne vurmaktan çekinmiyorsunuz. Ama unutmayın

virgul.gif
sizin de hatalarınız olabilir. Nasıl başkaları bu hatalarınızı yüzünüze açıkça vurmuyorsa

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

Duygularıyla kafası arasında denge kurabilen ender tiplerdensiniz. Tam bir hukukçu ya da siyaset adamısınız. Sakinsiniz. Güzel sanatlar içerisinde en çok müziği seviyorsunuz. Dostlarınız sizle vakit geçirmekten zevk alıyor. Ailenizle ise sürekli bir çekişme içindesiniz.

 

virgul.gif
fazla enerjinizi bu şekilde boşaltıyorsunuz.
virgul.gif
pek çok şeyi içinizde yaşıyorsunuz.
virgul.gif
özlemlerinizi baskı altında tutuyorsunuz. Aşkta beklentileriniz çok olduğundan
virgul.gif
iyi bir dostsunuz. Dengeniz bozulduğu zaman kendinizle birlikte başkalarını da mutsuz edebiliyorsunuz. Gelenek ve göreneklere de büyük saygı duyuyorsunuz.
virgul.gif
çok inceliyorsunuz. Olayları analiz ve sentez yapma yeteneğine sahipsiniz.
virgul.gif
onların duygu ve düşüncelerini de paylaşıyor
virgul.gif
esnek; karamsar değil
virgul.gif
hisleriniz çok kuvvetli çünkü. Duygularınızla hareket ediyorsunuz.
virgul.gif
çıkarınızı
virgul.gif
siz de dostlarınıza olumlu yaklaşın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hem kendi kaderinizevirgul.gif hem de başkalarına egemen olmak; duygu ve düşüncelerinize saygı göstermesini istemenizvirgul.gifçevrenizle ilişkilerinizi güçleştirebilir. Bazen karşınızdaki kişinin kim olduğuna bakmadan onla tartışmaya girebiliyorsunuz. Diplomasiyi öğrenmeniz gerekiyor.9_9

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

SONBAHARDA DOĞDUYSANIZ

 

Fiziksel enerjiniz gerçekten de müthiş. Yerinizde durmuyorsunuzvirgul.gif hemen kakıp gidecekmiş gibi bir tavrınız var. Karakterinizin büyük özelliklerini mantık ve denge oluşturuyor. İyiyivirgul.gif kötüyüvirgul.gifdoğruyuvirgul.gif yanlışı birbirinden ayırmasını biliyorsunuz. Başkalarının işine burnunuzu sokmuyorsunuz.

 

benziyor gibi :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Üstün bir zekaya sahipvirgul.gif hareketli bir insansınız. Gülmek en sık yaptığınız şey. Neşeli halinizle büyük beğeni topluyorsunuz. Yeni fikirlere ve düşüncelere açıksınız. Araştırmacı haliniz sizi bir adım öteye taşıyor. Fakat çok şüphecisiniz.

 

Tutan taeaflar var ama eksiklerde var:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...