Jump to content

iPhone ve iPod İçin Müzik Seti


İη¢ιѕєℓ

Önerilen Mesajlar

ele0585.jpg

 

 

Ses tutkunlarının vazgeçilmez markası Philips, müzik ve ses ürünlerindeki iddiasını DCM377 iPhone ve iPod uyumlu müzik seti ile sürdürüyor. Philips, sunduğu ürünlerin hem tasarımı hem de teknolojik özellikleri ile fark yaratmaya devam ediyor.

 

Philips DCM337 müzik seti, tasarım, ses ve teknik özellikleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Philips Klasik Mikro Sistem’in eşsiz tiz hoparlörleri sayesinde sayısız kaynaktan eşsiz müzik keyfini en net ve berrak haliyle yaşayacaksınız. iPhone ve iPod’unuzdan müziğin keyfini sürerken aynı zamanda şarj edebilecek,daha fazla oynatım seçeneği için USB Direct bağlantısıyla zengin bir müzik deneyimine şahit olacaksınız.

 

100 W RMS toplam çıkış gücü,dijital ses kontrol sistemi, ve dinamik bas yükselticileri sayesinde ses kalitesinde gerçek farkı yaşayacaksınız. İstasyon ayarlı dijital radyo özelliğiyle sevdiğiniz radyo frekanslarını hafızaya alma tuşunu basılı tutarak kolayca kaydedebilecek ve her seferinde elle ayarlamadan, favori radyo istasyonuna hızla erişebileceksiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...