Jump to content

Panasonic Lumix FT


İη¢ιѕєℓ

Önerilen Mesajlar

ele0577.jpg

 

 

Sevdiklerimizle yaşadığımız özel anları, anıları, seyahatlerimizi, ölümsüzleştirmek (Facebook'un da hakkını vermek lazım) adına, amatör ruhlu veya profesyonel olsun. Sosyal paylaşım sitelerinin yaygınlaşmasıyla da fotoğraf çekmek hayatımızın bir parçası haline geldi.

 

Fotoğraf çekimi, insanlar tarafından benimsenmişken, fotoğraf çeken ürünler de bununla orantılı olarak çok çeşitliğe sahip. Eski filmli makinalar, kompakt dijital kameralar, profesyonel dijital kameralar veya cep telefonlarımızdaki kameralar derken her yerde kamera olmaya başladı.

 

Her insanın istekleri farklıdır. Mesela bir kişiye cep telefonunun çektiği fotoğraf yeterken, kimisi profesyonel makinasının kalitesi bile tatmin etmez, kimisi de profesyonel kamerayı kullanamaz daha basit ama kaliteli çekim yapan fotoğraf makinası ister.

 

Panasonic'te karşımıza ayarlarla çok uğraşmadan, pratik, her koşulda fotoğraf çekebileceğiniz, dayanıklı ve 1080p video kaydı yapabilen bir kompakt dijital fotoğraf makinası ile çıkıyor. Panasonic FT3 Lumix oldukça gelişmiş özellikler sunuyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...