Jump to content

Tüm Mekânlara İdeal Bir Ürün


İη¢ιѕєℓ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Yeni tasarım ve ürünleriyle dünya yapı sektöründe trend belirleyen Çanakkale Seramik&Kalebodur, yeni bir seriyi daha pazara sundu: City Life. Geometrik tipolojideki görünümü ile City Life, 50x50 boyutlarında sırlı porselen karo olarak üretiliyor. Beş farklı renk alternatifi ile yarı parlak yüzeye sahip seri, zemin ve duvarlarda kullanımı imkân kılıyor.

 

Çanakkale Seramik&Kalebodur’un lüks ürünler segmentinde yer alan City Life serisi, porselen üzeri rotocolor baskı tekniğiyle üretiliyor. Dokunulduğunda rölyef etkisi uyandıran serinin bu özelliği üretiminde kullanılan özel bir malzemeden geliyor.

 

Genel ürün gamı içinde bu ürünleri farklı kılan özellikler ise karoların alt ve üst yüzeylerinin porselen ve renkli olmasından kaynaklanıyor. Bu durum City Life’in kullanıldığı tüm mekânlara daha seçkin bir görünüm getiriyor.

 

Kolay temizlenme özelliği ile de dikkat çeken seri, evlerin banyo, antre, yatak odası ve oturma odalarının yanı sıra restoran, mağaza, otel, ofis ve alışveriş merkezlerinin yer ve duvar kaplamasında ideal bir ürün olarak öne çıkıyor.

 

Dünyanın lider seramik üreticilerinden Çanakkale Seramik&Kalebodur’un, pazara sunduğu yeni ürün serisi City Life, kullanıcıya seramik karoda minimalist görünümü sunarken, krem, moka, beyaz, gri ve antrasit olmak üzere 5 renk alternatifi ile kendi içinde ayrışıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...