Jump to content

Internet Download Manager 5.12 Build 7


Önerilen Mesajlar

Recover My Files 3.98 Build 5848Internet Download Manager; dosyaların innDirme hızını artıran, innDirilen dosyanın kaldığı yerden devam etmesini (resume) sağlayan, bünyesinde zamanlama özelliği barındıran ve innDirilecek her türlü dosyayı yönetme olanağı sunan bir innDirme yöneticisidir.

 

 

Program ile bağlantınızın kesilmesi sırasında yarıda kalan dosyaların innDirilme işlemini kaldığı yerden devam ettirebilirsiniz. Dosyaları hızlı bir şekilde indirebilir, ne zaman innDirileceğini zamanlayabilirsiniz. Bu innDirme yöneticisi FTP, HTTP, HTTPS ve SHTTP protokollerini, Proxy sunucularını, güvenlik duvarlarını (firewall), çerezleri (cookie), MP3 ses dosyalarını ve MPEG video içeriklerini destekler. Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 ve diğer tüm popüler tarayıcılara entegre olarak işleyici bulundurur ve sorunsuz bir şekilde çalışır. Basit grafikli kullanıcı arayüzü ile kullanıcı dostu ve kolay kullanımlıdır.

 

Yazılımın Genel Özellikleri

# Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 ve diğer tüm tarayıcılarla sorunsuz çalışabilme

# Desteklediği tarayıcılarda bir linki tek tıklama ile innDirme

# Hızlı innDirme (üretici, Internet Download Manager'in DAP ve Getright programlarından daha hızlı innDirme yaptığını iddia ediyor.)

# innDirmeyi durdurup, kaldığı yerden devam ettirebilme

# innDirme zamanını belirleme

# Tamamlanan dosyalar için otomatik virüs denetimi

# Özelleştirilebilir arayüz

# Hızlı güncelleme

# Sürükle-Bırak desteği

# İsteğe göre 1-2-4-8 ve 16 kanaldan innDirme yapabilme

# ZIP önizleme

# FTP, HTTP, HTTPS ve SHTTP protokollerini destekleme

# Olaylarda ses çıkartabilme

# Komut dizisi kullanabilme

 

Yazılımın Bu Sürümündeki Değişiklikler

# Windows Vista desteği eklendi.

# YouTube, Google Video ve MySpaceTV gibi video paylaşım sitelerinden FLV uzantılı videoları innDirebilme özelliği eklendi.

# Mozilla tabanlı tarayıcılardan dosya innDirmek için Mozilla eklentisi eklendi.

# MMS protokol desteği eklendi.

# Tarayıcı entegrasyonu geliştirildi.

# Araç çubuğu geliştirildi.

# İnnDirme teknolojisi yeniden tasarlandı ve geliştirildi.

 

Internet Download Manager Türkçe Yama

Internet Download Manager programını Türkçe olarak kullanmak istiyorsanız buraya tıklayarak 22 KB boyutundaki Türkçe dil desteğini innDirebilirsiniz. Yamayı kurmak için tek yapmanız gereken; innDirdiğiniz ZIP dosyasını programın kurulu olduğu dizindeki "Language" klasörüne (C:\Program Files\Internet Download Manager\Languages\) çıkartmak ve programı çalıştırıp "View>Language" kısmından Türkçe'yi seçmek!

 

What's new in version 5.12 Build 6 (Released: Jan 23, 2008):

* Fixed critical bugs

* Version 5.12 build 6 includes all latest bug fixes

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Benzer Konular

  • Beyaz Eşya Sektöründen İnternet Satışlarına Tepki

   Beyaz eşya sektöründen internet satışlarına tepki Beyaz eşya satışı yapan internet sitelerinin sektörde haksız rekabete neden olduğunu söyleyen İzmir Ticaret Odası Meclis Üyesi Metin Aztekin, dünyadaki dev e-ticaret sitelerinden birinin birkaç ay içinde Türkiye’de faaliyetlere başlayacağını söyleyerek, "Bu site anlaşmaları daha fazla şirketle yapıp malı daha ucuza satabilir. Esnafı zor günler bekliyor" dedi 31 Ağustos 2018, Cuma   

   , Yer: Ekonomi

  • Mecmuatul Ahzab Download

   BISMILLAHIRRAHMANIRRAHIM.   Hepsi Arapçadır.....   ALLAH C.C Hepimizin Sıkıntılarını,Ilmini ve hayır dualarımı kabul eyler inşallah. ALLAH.   Büyük Eevliyadan Bazılarının Duaları Hizbü's-Seyf - Hz Ali (r.a.) 1 Hz Ali (r.a.)'nin Bir Hizbi 9 Haftalık Dualar - Hz Ali (r a) 10 Cuma Günü Duası 10 Cumartesi Duası 11 Pazar Duası 11 Pazartesi Duası 12 Salı Duası 13 Çarşamba Duası 13 Perşembe Duası 13 Duâü'l-Ferec - Hz Ali (r.a.) 14 Hz Ali (r.a.)'nin Bir Duası 15 Hz Ali

   , Yer: Estanbul Kitap ve Dergi

×
×
 • Yeni Oluştur...