Jump to content

Yeni Peugeot 308 Türkiye Yolunda


Scarface
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

yeni_peugeot_308_turkiye_yolunda13809772950_h1082159.jpg

 

 

Peugeot tasarımcıları ve mühendisleri tarafından tasarımı tamamlanan yeni Peugeot 308 hatchback (HB) 2014 yılının başında Türkiye pazarına sunulacak.

 

 

Peugeot açıklamasına göre, firma tasarımcıları ve mühendisleri, yalın ve modern hatlara sahip yeni Peugeot 308 HB'i tasarladı. Yeni modüler platform EMP2 (Efficient Modular Platform 2) sayesinde, Peugeot 308'e kompakt boyutlar ve hafifletilmiş bir ağırlık kazandırıldı.

 

 

Yenilenen Peugeot 308'le rekor seviyede CO2 emisyonları ve yakıt tasarrufuyla yeni bir sürüş deneyimi sunulurken, araç yalın iç mekanı ve Peugeot i-Cockpit adı verilen yenilikçi kokpitiyle keyifli bir sürüş imkanı sağlıyor.

 

 

Frankfurt Otomobil Fuarı'nda dünya prömiyerinde tanıtılan ve satışı 12 Eylül 2013 günü Fransa'da başlayan aracın Türkiye'de 2014 yılının başında pazara sunulması planlanıyor. Ayrıca yeni Peugeot 308 uluslararası pazarlara satışa yönelik olarak ileri vadede Çin'de de üretilecek.

 

 

Avrupa pazarında satışların üçte birini temsil eden stratejik C segmentinde yer alan araç, yeni müşteriler kazanmak için tasarım, sürüş deneyimi, verimlilik ve kalite gibi 4 önemli temaya dayanan tasarımıyla güçlü ve farklı bir alternatif olarak konumlanıyor.

 

 

Araçta kompakt boyutlar ve azaltılmış bir ağırlık sunulurken, özellikle geniş iç oturma alanı ve bagajı hedef müşteri kitlesinin beklentilerini karşılamayı hedefliyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...