Jump to content

Hacıosmanoğlu: Sülalemi Çağırıp...


Sidre
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, maç sonrası yaşanan olaylarla ilgili konuştu.

 

haciosmanoglu4-640.jpg

 

Stat kapısında yaşanan olayların ardından Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu ve arkadaşları, Saracoğlu’na geri döndü. Bu esnada stat güvenliğinden sorumlu emniyet amiri Suat Ekici, Hacıosmanoğlu’na “Biz size bu kapıdan çıkmayın demedik mi? Takım otobüsünü beklemeden neden çıkış yapıyorsunuz. Hadi şimdi çık çıkabilirsen” diye tepki gösterdi.

 

“Sen Trabzonspor Başkanı ile böyle konuşamazsın” cevabını veren Hacıosmanoğlu, “Burası benim vatanım. Biz terörist değiliz. Bize niye terörist muamelesi yapıyorsunuz? Sen çek polisini, ben 7 sülalemi çağırır buradan çıkarım. F.Bahçeli dostlarımı çağırır, çıkarım” ifadelerini kullandı.

 

Hacıosmanoğlu, sonrasında yaşanan olaylara değindi. TV8'de yayınlanan Telegol programına bağlanan bordo-mavililerin başkanı, maç sonrası taraftarlarla girdiği münakaşaya değindi.

 

İşte Hacıosmanoğlu'nun sözleri:

"Arabaya bindik ve basın mesubu arkadaşlarla konuşurken "hakemi nasıl satın aldın" dediler. Arabaya bindik ve arabayı garajı çektik, kepenk de kapandı. İçeride yine bir kargaşa çıktı. Emniyet müdürü arkadaş benim yeğenime yumruk attı ve provoke etti."

 

"BANA BİLGİ VERİLMEDİ"

"Suat Ekici diye emniyet müdürü arkadaş maçtan sorumlu olduğunu söyledi ve olay çıkması durmunda beni araması gerektiğini söyledi. Polisin böyle olaylarla karşılaşmasını istemem, bana hiçbir bilgi verilmedi şuradan çık diye. Benim Fenerbahçe taraftarıyla problemim olamaz ki, herkesle oturuyorum çay içiyorum, fotoğraf çektiriyorum. Ben olay çıkmasını istemem ki."

 

"SÜLALEMİ ÇAĞIRIP ÇIKARIM"

"Biz terörist değiliz, burası benim vatanım istediğim gibi çıkarım. Bana 'çıkabilseydin niye çıkamadın' dedi müdür yardımcısı. Dedim 'sen çek' polisini. Ben çağırırım 7 sülalemi çıkarım buradan. Fenerbahçeli akrabalarımı çağırırım. Bizim protokolde hiçbir problemimiz olmadı. Kimse bir şey demedi bir şey. Ben bilseydim olay çıkacağını sabaha kadar statta beklerdim. Bana çıkmamam gerektiği konusunda hiç kimse bir şey demedi. Bana kimse 'dur' demedi. Ben orada 1 kişinin burnunun kanamasını istemem. Bu olayları provoke eden emniyet müdür yardımcısı. Arkadaşlarımızla münakaşa etti."

 

"3-5 ÇAPULCUNUN YAPTIĞINI..."

"Biz Allah'a inancı olan insanlarız. 3-5 çapulcunun yaptığını biz Fenerbahçe camiasına mal edemeyiz. Fenerbahçe'yi ve Tük futbolunu kirleten insanlara karşı durduk durmaya da devam edeceğiz. Allah'a dua ediyorum Türk futbolu da Fenerbahçe'de bunlardan kurtulsun. Bu olayı organize edenler bunun bedelini öderler."

 

"Bu pisliğe katlananlar içinde boğulurlar. Bu işin FIFA kanadı da var. Adalet tecelli edecek. Biz hukuki mücadelemizi veriyoruz. Bu namus davasıdır. İnsanın canının koyduğu ve defa ettiği noktadır namus davası."

 

"HOCAMIZDAN MEMNUNUM"

"Hocamızdan Allah razı olsun. Herkesin eksiği olduğu gibi hocamızın da eksiği var ama niyet önemli. Kadroda da eksikler var. İyi oyuncular aldık, ama yine yeterli değil. Bizim aldığımız gemi batmış bir gemi. Ünal Karaman'ı ben görevden aldım."

 

Hacıosmanoğlu: Sülalemi çağırıp... - Trabzonspor Haberleri - Spor Mynet

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...