Jump to content

Buse Terim'den İlginç G.Saray Tepkisi!


Sidre
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Galatasaray'ın Fatih Terim'le yollarını ayırmasına Buse Terim, Instagram hesabındaki Galatasaray fotoğraflarını silerek tepki gösterdi. Tabii tepki tepkiyi çeker! Bazı Galatasaraylı taraftarlar Twitter'a şöyle yazdı: "Buse Terim, Instagram'da tüm GS fotoğraflarını silmiş. Komedi anasını satayım. Ulan Galatasaray olmasa sen olmayacaktın şu an."

 

buse_terimden_ilginc_galatasaray_tepkisi13812217400_h1083049.jpg

"Buse'nin Instagram'da paylaştığı tüm GS fotolarını silmesi, Albayrak'ın oğlunun ELEMancini yazması? Aslolan Galatasaray'dı hani?" Buse ise Twitter'da hakkında yazılan "Baban var diye mi GS'yi tutuyodun; kovmakla iyi etmişler..." tweet'ini retweet yaptı. Hakkında yazılan kötü yorumları protesto etmek için yaptı bunu herhalde.

 

Sabah Gazetesi'nde haberi kalame alan Mevlüt Tezel'in konu hakkındaki yorumu ise şu şekilde; "Buse'nin Galatasaray fotoğraflarını silmesi çoğunuza çocukça bir davranış gibi görünebilir. Ama hangimiz hayatımızda kötü anlar yaşadığımızda duygusal tepkiler vermiyoruz ki? İnsanoğlu her olayda mantıklı, sağduyulu çalışan bir robot değil ki! Buse, babasına yapılanları haksız bulmuş ve silmiş Galatasaray fotoğraflarını. Büyütmenin alemi yok. Belki bir hafta sonra Galatasaray'ın atacağı gole sevinip Twitter'a "Oleyy" diye yazacak. Asıl eleştirilmesi gerekenler, Terim'e yüklenmek için Buse'ye tepki gösterenler!"

 

Buse Terim'den ilginç Galatasaray tepkisi!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...