Jump to content

Beyaz Eyeliner Modası


Elzem

Önerilen Mesajlar

makyajda_beyaz_eyeliner_modasi_1.jpg

 

 

 

 

Beyazın adeta illüzyon gibi gözünüze katacağı güzelliklere hayran kalacaksınız! İşte beyaz eyelinerı tercih edebileceğiniz birkaç kullanım şekli!

[h=4]İki Kademeli Eyeliner[/h]

Bu modeli de alt kademeye siyah eyelinerızı sürüp, üzerine beyaz eyeliner çekerek harika bir görünüm elde edebilirsiniz.

[h=4]İç Tarafa Aydınlık[/h]

Gözünüzün burnunuza yakın olan tarafına doğru sürdüğünü beyaz göz kalemi yüzünüzü aydınlatmanıza da yardımcı olacaktır.

[h=4]Dumanlı Beyaz[/h]

Üst göz kapağınıza bir çizgi halinde beyaz eyelinerınızı sürün ve fırça yardımıyla tüm göz kapağınıza yayın.

[h=4]Karıştırın[/h]

Üste beyaz ve siyah eyelinerınızı uyguladıktan sonra; alt kirpik diplerinize beyaz, yine kirpiklerinizin alt kısmına siyah eyeliner uygulayarak beraberinde koyu bir maskarayla harika gözükeceksiniz.

[h=4]Gözlerden Bağımsız[/h]

Farklılık sevenlerdenseniz üst kapağa siyah eyeliner uygulayıp, alt göz kapağınızın hemen altından doğru beyaz eyelinerınızı çekebilirsiniz.

[h=4]Alt Beyaz Üst Siyah[/h]

Üst göz kapağınıza siyah eyelinerınızı kuyruklu bir biçimde çekip, gözünüzün alt kısmına beyaz eyelinerınızı da aynı şekilde uzatarak uygularsanız harika bir kedi gözü modeli daha elde etmiş olacaksınız.

[h=4]Beyaz Kedi Gözü[/h]

Tek başına beyaz eyeliner kullanmaktan korkmayın! Beyaz eyelinerınızı göz kapağınızın üzerine kuyruklu bir şekilde basitçe çizerek kullabilirsiniz.

[h=4]Büyük Gözler[/h]

Gözlerinizi olduğundan daha iri göstermek isterseniz, alt göz kapağınızın iç kısmına uygulayacağınız beyaz eyeliner işinizi görecektir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...