Jump to content

Hacıosmanoğlu'na Coşkulu Karşılama


BlueCape
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

 

Trabzonspor Kulübü Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu, bordo-mavili taraftarların dün İstanbul'da Türkiye Futbol Federasyonu'na yürüyüşüne ilişkin olarak, "Emeği çalınanların da yürüme zamanı geldi. Onlar da yürüyorlar. Haklarını elbette arayacaklar, takımın varlık sebebi onlar" dedi.

 

Fenerbahçe maçından sonra protokol tribünde yaşanan olayların ardından ilk kez Trabzon'a gelen kulüp başkanı Hacıosmaoğlu'nu havalimanında bir grup taraftar sevgi gösterileriyle karşıladı.

 

Bordo-mavili taraftarlar, çiçek verdikleri Hacıosmanoğlu'na "Kadıköy Fatih'i Trabzon'a hoşgeldin", "Trabzon seninle gurur duyuyor", "Dik dur eğilme Trabzon seninle" diye bağırırken, Fenerbahçe aleyhinde tezahuratta bulundular.

 

Burada basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Hacıosmanoğlu, bordo-mavili taraftarların Türkiye Futbol Federasyonu'na yaptığı yürüyüş ve protesto konusunda, "Değerlendirilecek birşey yok. Trabzonspor'un emeğini çalanlar çok yürüyüş yaptı İstanbul'da. Emeği çalınanların da yürüme zamanı geldi. Onlar da yürüyorlar. Haklarını elbette arayacaklar, takımın varlık sebebi onlar. Biz de yönetim kurulu olarak yapmamız gerekenleri yapıyoruz. Bir ufak ihtar olarak algılarsalar onu, bundan sonraki gelişecek olaylar için onlara daha faydalı olur diye düşünüyorum" dedi.

 

Hacıosmanoğlu, "bundan sonra Türkiye Futbol Federasyonu'ndan nasıl bir tutum bekliyorsunuz" sorusu üzerine şunları söyledi:

 

"Geldiğimiz günden beri çalışmalarımız var. Biz geldikten sonra şike olayındaki gelişmeleri herkes açık, net bir şekilde görüyor. Detaylı bir şekilde bunları çoğu kez açıkladım. Yolun sonudur bu. Yolun sonunda kararı da haklı olan yana vermeye onlar da ikna olacaklar. Birçoğu da ikna olmuş vaziyette. UEFA'dan sonra FIFA'nın da olduğunu, orada da görüşmelerimizin devam ettiğini, bu takımlardan sonra ülkenin de zor durumda kalacağını defalarca söyledik. Bugün bayram. Bunları konuşmaya da gerek yok. Bayramdan sonra daha büyük hareketlenmeler yaşayacağız hep beraber."

 

Hacıosmanoğlu, hafta sonundaki Sivasspor maçıyla birlikte 20 günde 6 maç oynayacaklarını dile getirerek, "Trabzonspor'un köklü değişime yeniden yapılanmaya ihtiyacı var dedik. Halen daha değişimdeyiz, yapılanmaya geçeceğiz. Ondan sonra özlenenen Trabzonspor'u, daha iyi seyredeceğiz ama şimdi biliyorsunuz ki geçen yılki kadroya 2-3 oyuncu takviye ettik, onlarla devam ediyoruz. Arkadaşlarımızdan menununuz. Mevcut oyuncuların motivasyonunu yükselttik, onlardan faydalanmanın yollarını arıyoruz. Bu zor şartlarda olduğumuz yerden her ne kadar memnun olmasak da kötü yerde değiliz. İnşallah her geçen gün daha iyi yerlerde olacağız" diye konuştu.

 

Kaynak : Hacıosmanoglu'na karşılama

haciosmanoglu1381779847-tstepee.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

2011'den bu yana Trabzonspor'un politikası hiç değişmedi.Aradan 3 sezon geçmiş fakat halâ aynı kafa "hakkımız olan şampiyonluğu verin".Şampiyonluğun hakkın olduğunu iddia ediyorsan,gerekli yerlere başvurunu yapar ve sonucunu beklersin.Trabzonspor'un başkanı da değişse bu kafa değişmiyor çünkü sportif başarı koca bir sıfır olduğundan dolayı sığınacak tek liman 2011 sezonu oluyor.

 

Aynı ibretlik tablonun benzeri Galatasaray'da da vardı.2000 yılında kazanılan avrupa kupası her türlü başarısızlığı örtmek için kullanıldı.Hem de bizzat kulüp başkanı tarafından.Sonuç ? Galatasaray 12 sene boyunca Avrupa'da kaybedenleri oynadı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...