Jump to content

Toksin Duyguları Atmak


Melâl

Önerilen Mesajlar

Toksin Duyguları Atmak...

 

Toksin maddelerin ve toksin besinlerin sağlığa zararlı etkilerinden hepimiz haberdar olsak da toksin duygular sık sık yaşlanma sürecinin daha zararlı hızlandırıcılarıdır.

 

Kırgınlık, düşmanlık, pişmanlık ve keder taşıdığımızda canlılığınız aşınır ve sevgi de üretemez hale geliriz.

 

Kalbinizi toksin duygularla yüklemek sizin için tam şu anda, mümkün olan sihir, gizem, sevgi ve neşeyi tam olarak yaşamanıza engel olur.

Size herkesten daha fazla zarar veren bu kırgınlıkları, üzüntüleri ve pişmanlıkları atmaya bakın.

 

Duygusal toksinleri atma süreci fiziksel olan toksinleri atmayla aynıdır.

İlk önce yaşamı tüketen duyguları, yaşamı güçlendirenlerle değiştirmeyi istediğinize dair belirgin bir niyetinizin olması gerekir.

Pişmanlık ve kırgınlığın, merhamet ve affediciliğe metabolize edilmesi belirgin bir şekilde bedeninizi, zihninizi ve ruhunuzu ezeli hayati enerjinize uyandırabilir.

 

Toksin duygular yaşlanma sürecinin en tehlikeli hızlandırıcısıdır. Onları kalbinizden atmaya kendinizi adayın.

 

Deepak Chopra

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

güzelde bazen atamıyoruz ki ?? giysi çıkarır gibi çıkara bilsek ..kırıldığım zaman o şeyi yok sayıyorum ve kendime devamlı (( boş ver değmez diyerek hatırlatma yapmak zorunda kalıyorum..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yok saymak geçici bir çözümdür canim, bu yüzden kirginliklari yada üzüntüleri tekrar tekrar hatirlariz. Kabul etmek çözümdür. Önce kabul etmek, aciyi, üzüntüyü hissetmek, yasamak gerekir ve sonra birikmisleri, evimizde yere dökülen biseyi süpürdügümüz gibi ruhumuzu süpürüp, topladigimiz döküntüleri çöpe atmaliyiz ki bidaha güzel zihnimizi mesgul etmesinler.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sindiremiyorum bazen..dönüp dönüp kendimi yemektense yok sayyorum..kişi benim için önemliyse yüzleşirim sorarım yok önemsiz biriyse biter cidden önce yok sayarım sonra yok olur...

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cumleler ıle ıfade etmek kolay ama eyleme dokmek guc.. Uzun suredır bende kendımle savasıyorum. Yasadıklarımdan sebep kırıldıgım ınsanları afedeyım dıyorum, bosver dıyorum.O an gozume hosgelıyor ama kucuk bırsey soz yada baska bırseyler aklıma getıryor yenıden hıddetlenıyorum, bosveremıyorum. Yoruluyorum..

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...