Jump to content

Büyü Yapanı ve Nerde Olduğunu Elinle Koymuş Gibi Bulmak İçin


Guest katilanestezist

Önerilen Mesajlar

Guest katilanestezist

Eğer kişi bir büyü altında gibi hissediyosa kendisine büyü yapılmış hissi doğarsa yatmadan önce euzübesmele ile bir kevser suresi okusun büyü yapanı ve büyünün nerde olduğunu eli ile koymuş gibi bulur test edildi onaylandı şahsen denedim ve büyüyü yapanıda büyünün nerde olduğunuda rüyamda gördüm sonra büyü malzemelerini ellim koymuş gibi buldum çıkarttım:derisive:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu yazdıklarını ben defalarca yaptım..Ama bir sonuç alamadm..Onun gibi birçok dua okuyorum büyü yeri ve yapanın gösterilmesi için.. Bana sadece köyüm gösteriliyor her defasında..Ama kesin bir nokta yok..Çözmeye gayret ediyorum..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

canım ya zaten yatmadan bir cogumuz okuyoruz belli duaları bu yöntem cok basit geldi bana ayrıca yine hakkın takdiridir böyle bir sonuca ulasman dua üzerine tartısmak istemem hiç bir zaman ama bu sekilde büyü bulmak kolay olsa idi keske tüm şarlatanlar ve büyü bulurum bozarım diyenler sayende ac kalırlardı:D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Guest katilanestezist
:) abla ne bliyim ben üstümde büyü olduğundan şüpheliydim bunu daha önceden biri söylemişti bende okudum her okuduğumda bir mezarlık yanında ağaç ve başka biyerdede kuyu görüyorum mezarlık sürekli gittiğim yerde ki mezarlık gülen bir kadın bana bakıp mezara bişeyler gömüyo ağaca bişey asıo kuyuyada bişey atıodu mezarda yatanın ismi bile yazıo gittim buldum iki kaşık ters bağlanmış belli domuz yağı sürülmüş yanındaki ağaçta tuz vardı asılmış kuyudakini bulamadım ama bozdurdum belkide bu 6.histe olabilir duanın yardımıyla bilmiyorum ama şüphlendimi yapmaktata yarar var teşekkürler star67. sonra kızıda bi güzel konuşturdum ama iş işten geçmiş oldu allah başına böle iş gelenlere yardımcı olsun kolaylık versin
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yaşantımızda öyle anlar vardır ki,zaten bu da kuran-ı kerimde de yazmaktadır... Kalbinizin derinliklerinde bir şey hissettiğinizde duaya bile gerek olmadan sadece düşünmeniz bile yeterlidir...Ama öyle zamanlar da vardır ki,aylarca dua da etseniz istediğiniz hemen verilmez veya olmaz.. Ahirete saklanır... Allah cümlemizin dualarını kabul etsin inşallah..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Yeni Oluştur...