Jump to content

Ho'oponopono Grubu


Guest Laliderya

Önerilen Mesajlar

Sayın üyeler birbirinize yardım etmek ve güç almak için burda sadece olumlamaları yazabileceğiniz bir sayfa açıyorum size diğer konuda yöntemin nasıl kullanılacağı burda ise sadece kalıbınızı yazarak olumlayabilirsiniz bir nevi Ho'ponopono defteri gibi düşünün

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hangi ho'oponopono konusuna yazacagıma şaşırdım :P Yanlışsada özür dilerim beni affet Laliderya :D

 

 

Bağışlama

 

Bağışlıyor ve bırakıyorum.Anlıyor ve biliyorum.Kendi hayatımın yaratıcısıyım.Seçerek,planlayarak bu yaşamımı ve birlikte olacağım yol arkadaşlarımı seçtim. Annemi ,babamı ve diğerlerini.Benim için en faydalı sonuçları almak üzere ince planlar yaptım.Yüksek benlik düzeyinde en uygun araçları yarattım. Benim hayat amacıma en uygun kişileri.Daha çok anlayış ,daha çok bilgelik ,daha çok sevgi,ifade ve özgürlük için.Bu amaç,bilinçaltımın derinliklerinde benim onu keşfetmemi bekliyor.Her an,her deneyim bu planı açığa çıkaran bir kurgu aslında.Zafiyetimi güce,acıyı sevince,yenilgiyi yengiye dönüştürmek için Anlıyor,bağışlıyor ve teşekkür ediyorum. Bu hayatımı bu şekilde planladığım için kendimi kutluyorum ve sonra meleklere teşekkür ediyorum ve bütün bu olanakları bana koşulsuz sunduğu için Tanrı'ya.Bana sevgisini sunmayanlar içimdeki sevgiyi,beni onaylamayanlar kendimi keşfetmeyi,beni anlamayanlar ifade gücümü arttırmak için benimleydiler.Onlara teşekkür ediyorum. Bu rolü onlara ben vermiştim.Onlar da benle oynamayı istediler.Beni üzen,beni yoran,bana haksızlık eden,beni aldatan insanlar yapabileceklerinin en iyilerini yaptılar.Daha fazlasını ve daha başkasını yapamazlardı. Zaten ben onları bunun için seçtim. Ben de yapabileceğimin en iyisini yapıyorum.Şimdi! sizden özür diliyorum. Bağışlıyor ve teşekkür ediyorum.

 

Aynı sahneyi paylaşan oyuncular gibiyiz sizlerle. Şimdi bu anlayışımdan doğan ışığı sizlerin varlığına gönderiyorum. İhtiyacım olan bütün kaynakların kendi içimde içimde olduğunu kabul ediyorum.Ve sizi çok seviyorum,beni bağışlayın lütfen.

 

Hepinizi sevgiyle kucaklıyorum...;)

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ozaman bağışlamayla başla...Hepimiz her konuda mutlaka inadız veya inatçıyız ama bilmelisin ki bu senin içini paslandırıyor.Karşı tarafa olan bir şey yok.Bu böyle düşünür ve algılarsan neden kendine zarar veriyorsun ozaman?

 

İçimde var olan bu inat duygusu tamamen bana ait...Bunu kabul ediyorum ve değişmeyi seçiyorum.Çünkü böyle yaparak onları üzüyor ve kırıyorum.Bunun için gerçekten kendimi sorumlu hissedıyorum.Etrafımda bu enerjiyi alan herkesten özür diliyorum,beni bağışlayın lütfen.

Sizleri suçlamıyorum ama sizlerde beni suçlamayın ve beni bağışlayın,beni sevin.Hayatımdaki inat engellini kaldırmayı bana gösterdiğiniz için teşekkür ediyorum.Sizi seviyorum.

İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...