Jump to content

Gamze Kuyumcu'dan ”Algı” Sergisi!


Sidre
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Derinlikler Sanat Merkezi,Gamze Kuyumcu’nun ”Algı – Perception” ismini vermiş olduğu kişisel resim sergisine ev sahipliği yapacak.

 

gamze-kuyumcu-dan-algi-sergisi--3801214.Jpeg

 

Gamze Kuyumcu‘nun ”Algı – Perception” ismini vermiş olduğu kişisel resim sergisi Derinlikler Sanat Merkezi’nde ; 21 Kasım – 14 Aralık tarihleri arasında gezilebilecek.

 

Gamze Kuyumcu Kimdir?

Trakya Üniversitesi Eğitim Fakültesi Resim-iş Öğretmenliği’nden mezun olan sanatçı, yüksek lisansını Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Plastik Sanatlar Bölümü’nde tamamladı.

 

Sanatçı için ilginç bir merak duygusu ile başlayan resim, sürekli genişleyen ve genişlemeye devam eden bir iç dünya haline gelmiştir. Sanatçının amacı sadece bir iş olarak resim yapmak değil, aynı zamanda gelecek adına resim ile sanat dünyasına insanoğlu için kalıcı eserler bırakmak arzusunda.

 

2010 yılında ilk kişisel sergisini açan Kuyumcu, 3 yıllık bir hazırlık aşamasından sonra 2. kişisel sergisi ile sanatseverlerin karşısına çıkıyor. Birçok karma sergiye katılan sanatçı, gelecek yıllarda isminden sıkça söz ettirecek gibi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...