Jump to content

Güncel Haberler ve Köşe Yazıları Hakkında...


Renan

Önerilen Mesajlar

Estanbul'un bir haber sitesi olmaması nedeniyle ''Güncel Haberler'' bölümünde bir arşiv oluşturma gayreti içinde bulunmadığımızdan açılan konuları periyodik aralıklarla silmiştik. Son günlerde üyelerimizin yine yoğun bir şekilde buldukları haberi (haber değeri taşımasa bile) foruma taşıdıklarını gözlemledik. Hem haberlerin telifli olması hem de bizim için arşiv niteliği taşımaması nedeniyle ''Güncel Haberler'' bölümünde yeni bir düzenleme yapmaya karar verdik.

 

Yeni düzenlememize göre; köşe yazıları da dahil olmak üzere, ''Güncel Haberler'' bölümüne her üyemizin 24 saat içinde 1 adet konu açma hakkı olacaktır. Daha önce ''Serbest Kürsü'' bölümüne açılan köşe yazıları ile ilgili konular bundan sonra ''Güncel Haberler'' bölümüne açılacaktır. ''Serbest Kürsü'' bölümüne köşe yazısı getiren üyelerimizin konusu ''Güncel Haberler'' bölümüne aktarılacaktır.

 

Üyelerimizin bilgi edinmesini ve bize anlayış göstermesini; ayrıca, bu konuda istekte bulunulmamasını önemle rica ediyoruz. Eğer bize yardımcı olmak istiyorsanız; açılan arşivlik konulara yorum yazarak katkıda bulunmanız bizi son derece memnun edecektir.

 

Herkese iyi forumlar dileriz...

  • Beğen 3
İleti bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş
Misafir
Bu konu artık başka yanıtlara kapalıdır.
×
×
  • Yeni Oluştur...