Jump to content

BookBook - Kitap Laptop Çantası


İη¢ιѕєℓ

Önerilen Mesajlar

Laptopunuzu aynı bir kitap görünümüne dönüştürecek laptop çantası

Hepsi birbirine benzeyen o siyah notebook çantalarından bıkanlara BookBook! Eski bir kitap görüntüsündeki bu laptop çantası, akıllı tasarımı ile hem dizüstü bilgisayarınız dış etkilere karşı koruyor, hem de çalınma riskini azaltıyor...

 

bookbook_kitap_laptop_cantasi_207.jpg

 

BookBook farklı tasarımıyla bildiğiniz laptop çantalarından farklı bir yerde duruyor. Eski, tarihi bir kitap görüntüsündeki bu çanta aslında özel ve işle ilgili birçok bilgiyi sakladığınız değerli dizüstü bilgisayarınızı muhafaza ediyor.

 

Sert kapağı ve kuvvetlendirilmiş köşeleri ile koruyucu özelliği arttırılmış durumda. Bunların yanısıra dizüstü bilgisayarınızı tamamen kamufle etmesi ve masada duran eski bir kitap gibi görünmesi sayesinde çalınma olasılığını da azaltıyor. Kitap görüntüsünün bütünselliğini sağlamak için fermuarı da bir sayfa ayracı gibi tasarlanmış.

bookbook_kitap_laptop_cantasi-8672_300_200.jpg

 

bookbook_kitap_laptop_cantasi-8673_600_422.jpg

Dış yüzeyi kahverengi suni deri, iç yüzeyi kırmızı yumuşak kumaş kaplamadır.

 

 

İç ölçüleri: İç ölçüleri 40 x 30 x 5 cm.'dir ve 15-16-17 inch dahil birçok laptop için uygundur. Daha büyük laptoplar için, sipariş vermeden önce lütfen dizüstü bilgisayarınızın ölçülerine uygunluğunu kontrol ediniz.

bookbook_kitap_laptop_cantasi-8674_600_400.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...