Jump to content

Burç 2014 Yorumları…


Sidre
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Koç burcu 2014 yorumu

Kişisel becerilerinizi geliştirmek ve bu anlamda kendinizi daha iyi noktalara taşıyabilmek adına birçok fırsatla karşılaşacağınız bir yıl olacaktır. Maddi anlamda önünüze birçok fırsat çıkacak ve bu fırsatlar değerlendirmek için aceleci davranacaksınız. Beklentileriniz doğrultusunda size bir şeyler katacak olan 2014 yılı sizin için oldukça verimli geçecek ancak bu fırsatları iyi değerlendirmeniz gerekiyor. Finansal anlamda sıkıntı yaşayacağınızı söylemek saçma olur çünkü fırsatları değerlendirecek kadar zeki bir insansınız. Koç burcu için 2014 para anlamına geliyor ve tüm sıkıntıların geride kaldığı bir yıl olarak da karşımıza çıkıyor.

 

Mutlu olmak için yeni bir ilişkiye adım atmayı tercih edebilirsiniz ancak dikkatli olmanızda fayda var çünkü eski evliliğinizden sahip olduğunuz çocuklarınız bu konuda kıskanç davranacaklar ve sizi zor durumda bırakacaklardır. Eski dostlarınıza bu dönemde veda edebilirsiniz ve onların hayatlarında meydana gelecek değişiklikler uzaklaşmanıza da neden olabilir ve artık herkes kendi hayatına odaklanabilir. Mistik eğilimler sayesinde yaşamınız çok farklı bir hale gelebilir ve hiç beklemediğiniz anlarda yeni dostlar elde edebilirsiniz. Dostlarınızın kıymetini bilin çünkü bu süreç sizin için oldukça önemli ve sıkıntılı bir süreç olarak karşınıza çıkacaktır.

 

Yalnız kalmayı hiç sevmiyorsunuz ancak sırf ilişki yapmak adına da sorunlu bir kişiyi tercih edebilirsiniz bu da sizi mahvedecektir. Yalnızlığın tadını çıkarmayı deneyin ve aşk yaşamak için sınırları zorlamayın. Seveceğiniz ve gerçekten aşık olacağınız biri elbette karşınıza çıkacak ancak sıkıntılı bir süreçten geçmek yerine akışına bırakmak sizin için çok daha iyi olacaktır. Sorunların üzerine gitmeyin rahat bırakın… Üzülmek yerine kafanızı boşaltmayı deneyin ve bir süre daha bekleyin emin olun bu sizi çok daha fazla rahatlatacaktır.

 

Boğa burcu yorumu 2014

Zodyak burçları arasında en güçlü olansınız ancak bu gücü fark etme ve fark ettirme konusunda sıkıntılar yaşıyorsunuz. Zaman zaman akreplerin bu konuda daha iyi ve daha güçlü olduğunu düşünüyorsunuz fakat zamanla kimin daha güçlü olduğunun farkına sizler de varacaksınız. Bunu kanıtlamak için çaba sarfetmenize gerek yoktur çünkü insanlar kısa süre sonra bunu kendiliğinden fark edecektir. bu yıl sizin için oldukça zor bir yıl olacak ancak sabırla beklerseniz meyvelerini toplayacaksınız! Eşiniz ve dostlarınız bu süreçte yanınızda olacak ve emin olun sene sonunda büyük sürprizler sizleri bekliyor olacaktır. Eğer yalnızsanız daha zorlu bir sürece merhaba deyin fakat sabretmeyi unutmayın!

 

Kariyerinize ilişkin gelişmeler sizi sıkıntıya sokabilir ancak hedefe odaklanmış bir birey olarak yolunuza devam ederseniz yazının başında da belirttiğimiz gibi sorunsuz bir dönem geçirebilir ve gücünüzü sizler de kolayca fark edebilirsiniz. Boğa burcu her zaman güçlüdür ve bu dönem onların çok daha güçlü olmasını gerektiren dönemlerden bir tanesidir. Daha kaliteli işler yapmak isteyeceksiniz ancak iş yaşantınızda buna müdahale edecek isimler olacaktır. Bu isimlerden kurtulmak için çaba harcamayın çünkü onlar sizin daha iyi olduğunuzu fark ederek zaten geri adım atacaklardır.

 

Maddi ve manevi zenginlik arasında gidip gelme dönemine merhaba diyebilirsiniz… Bu dönemde bazı zorluklar yaşayacaksınız ancak hep söylediğimiz gibi sabırla beklerseniz sürprizler sizleri hayata geri döndürecektir. Yeni bir eş, yeni bir ilişki sorunsuz bir dönemin kapılarını aralayacak ancak bu aşamada seçim yapma konusunda sıkıntılar yaşayacaksınız. Bu sıkıntılar az önce de bahsettiğimiz gibi maddi ve manevi değerler olacaktır. Maddi konulara önem veren ve inanılmaz zengin olan kişilerin peşinden gidebilirsiniz ya da tam tersi dolu dolu bir ilişki isteyebilirsiniz. Yeni sevgiliniz farklı etnik kökene sahip birisi olabilir bu sizi şaşırtmasın. Sürprizler bu yıl sizleri bekliyor ve hiç beklemediğiniz şeylerin olacağı konusunda da sizleri uyarmıştım.

 

İstekleriniz her zaman olacak diye bir şey asla söz konusu değil ve eğer yeni evlendiğiniz eşiniz isteklerinizi yerine getirmiyorsa bunu çok fazla sorun etmeyin çünkü o sizi gerçekten sevecek ve kötü niyetli davranışlarda bulunmayacak. Siz dediğim dedik bir karaktere sahipsiniz ancak her kadın ya da her erkek bunu karşılayacak güçte değildir bu yüzden biraz olsun alttan almayı ve geri planda kalmayı öğrenmeniz gerekiyor. İsteklerinizi tatlı dille iletebilirsiniz ve orta yolu bulmak için çaba göstermeniz iki taraf için de çok daha uygun ve çok daha güzel olacaktır. Sevin ve sabretmeye devam edin bu sayede mutlu bir yıl geçirebilirsiniz.

 

İkizler burcu yorumu 2014

Sıra dışı alanlar ve etkinlikler bu dönemde ilginizi çekecek ve sizler kendinizi biraz daha soyutlamaya başlayacaksınız. Bu soyutluk yakın çevrenizi rahatsız edebilir ancak bir süre sonra onlar da bu duruma alışacak ve sorunsuz bir şekilde yanınızda yer alacaktır. İçgüdüleriniz ile hareket etmeye devam edeceksiniz ve bunu en iyi şekilde yapabilirseniz iş hayatında sizleri büyük sürpriz ve başarılar bekliyor olacaktır. Farklı kararlar almayı seviyorsunuz ve bu kararları uygulamaya koymak için de sabırsızlanıyorsunuz. Alternatif fikirleriniz sizi başarıya götürebilir ancak zaman zaman fark yaratmak için abarttığınız dönemlerde olacaktır bu yüzden sakin kalmaya ve ortama uygun hareket etmeye özen göstermeniz gerekiyor.

 

Yapılması gereken önemli işlerde sorun yaşamamak için yalnızlıktan uzaklaşmanız gerekiyor ve birilerinden fikir almanız tavsiye ediliyor. Tek başınıza karar vermek sizi başarıya götürebilir ancak dönem dönem sorunlar yaşayabilirsiniz bu yüzden büyük işlerin altından kalkmak için yakın çevrenizden yardım istemeyi unutmayın! Yarım isteyeceğiniz kişi eşiniz olabilir ya da yeni bir şey yaparak danışman ile çalışmayı tercih edebilirsiniz. İletişim konusunda sorunlarınız yok ancak ben bilirim tavırlarınızdan uzak durun ve birilerinden yardım alma önerimizi düşünün! Güçlü bir karaktere sahipsiniz ve iş hayatında da oldukça başarılı biri olduğunuzu düşünüyorsunuz ancak her şey tek başınıza hallolmaz ve bir süre sonra başarısızlık ile karşı karşıya gelebilirsiniz.

 

Güzel ve sağlıklı bir vücuda yeniden merhaba diyeceğiniz bir dönem ve sağlık açısından sorunsuz bir yıl geçireceğinizi de söyleyebiliriz. Eski formunuza kavuşmak için spora devam etmeniz gerekiyor ancak Reiki gibi alternatif dallar sizler için çok daha uygun olacaktır. Fark yaratmayı seviyorsunuz bu yüzden Reiki sizler için ideal seçim olacaktır. Sağlığınızı korumak için farklı dallarda çalışmalar yapabilirsiniz ve Reiki dışında farklı dallara da yönelebilirsiniz. sağlığınız konusunda şüpheniz olmasın çünkü güçlü bir dönem sizleri bekliyor ve bu dönemde daha küçük sağlık sorunları ile karşılaşacaksınız ancak sorunsuz bir şekilde bu hastalığa veda edeceksiniz!

 

Düzenli tıbbi kontroller sizler için faydalı olacaktır ve teknolojinin gelişmesi ile birlikte eğer kronik bir rahatsızlığınız varsa sizler de bu hastalıktan kurtulacaksınız. Bu yıl sağlık anlamında sorun yaşamayacağınızı biliyorsunuz ve artık daha rahat hareket edebilirsiniz. Sorunsuz bir süreç için düzenli kontrollerden kaçmayın ve belli aralıklarla akupunktur gibi farklı tedavi yollarına başvurmayı da ihmal etmeyin! Sağlı ve para bu yıl sizlere kucak açmış ve kapıları aralamış durumda!

 

Yengeç burcu yorumu 2014

Aşk ve çocuklar bu yıl sizleri bekliyor… Bu yıl sizin için oldukça özel geçecek ve sorunsuz bir aşk hayatına merhaba diyeceksiniz. Eğer yalnızsanız yeni bir ilişkinin kapılarını aralayabilir ve ona çok fazla aşık olabilirsiniz. Aşık olmak için bekleyin, sabırsız davranmanıza gerek yok çünkü o sizi bulacaktır. En büyük sürpriz ise bu kişi yurt dışından olabilir yani yabancı uyruklu birileri sizin peşinizde olabilir. Eğer evliyseniz ilişkiniz çok daha ileri bir seviyeye taşınacak ve daha fazla mutlu olacaksınız. aşk hayatınızdaki bu gelişmeler mutlu olmanız için yeterli olacaktır.

 

Zodyak çarkının kayırdığı ve ön plana çıkardığı burçlardan biri olarak karşımıza çıkan Yengeç bu dönemi oldukça mutlu geçirecek ve sorunsuz bir yıl ile daha fazla mutlu olacaklardır. Büyük bir aşk sizleri bekliyor ancak çok fazla sürpriz bekleyerek de beklentilerinizi yüksek tutmayın! Aşk burcu olan yengeç daha yoğun duygular yaşamak ve karşı tarafa bağlanmak için hazır ancak bu bağlılık dönemi onu zaman zaman üzebilir ve küçük tartışmalar bile onu yıpratabilir. Zaten bir ilişkiniz varsa ya da evli iseniz çok daha fazla mutlu olmaya hazır olun! Onun sürprizleri bu dönemde sizleri daha fazla mutlu edecektir çünkü bu yıl sizin yılınız ve kusursuz bir mutluluk sizleri bekliyor. Hediyeler, partiler, sürprizler ve daha birçok şey eşiniz tarafından sizlere sunulacaktır. Tepkileriniz daha net olacak ve aşkınızı gizleyemeyeceksiniz.

 

Romantik bir karaktere sahipsiniz ve farklı alanlarda aldığınız kararlar bile sizin bu karakterinizi en iyi şekilde ortaya koymaya devam ediyor. Çocuklarınız ve ailenizle en iyi şekilde geçirebileceğiniz süreç sizi bekliyor. Yengeç burcu anne şefkatini temsil eder ve erkek bile olsanız bu duygudan uzaklaşamazsınız. Yufka yürekli yapısı ile yengeçler bu dönemde çocuklarının üzerine çok daha fazla düşecek ve onlarla mutlu olmayı tercih edeceklerdir.

 

Sevgiliniz ve sevdiğiniz insan ile birlikte yer alabileceğiniz farklı davetler aklınızı başınızdan alacak ancak zaman zaman yaşadığınız maddi yetersizlikler ve sıkıntılar sizin canınızı sıkacaktır. Bazı davetlere katılamayacak ve bu yüzden mutsuz olacaksınız fakat çok fazla dert etmenize gerek yok çünkü bu yıl tüm sürprizler sizi bekliyor ve yenilikler ile karşınıza çıkmaya devam edecektir. Maddi engeller bu dönemde sizi fazlasıyla üzebilir ve ilişkinizi daha ileri bir seviyeye taşımak için alacağınız evlilik kararı sizi bu anlamda da sıkıntıya sokabilir. evli iseniz ve çocuklarınızın okul dönemi ise maddi konular yine başınızı ağrıtacaktır ancak sürekli belirttiğimiz gibi sorunları aşmak için güçlü bir karaktere sahipsiniz ve kısa zamanda tüm dertler geride kalacaktır. Sıkıntıları eşiniz ya da sevdiğiniz kişi ile birlikte kolayca atlatabilirsiniz bu anlamda destek almayı ve konuşmayı ihmal etmemeniz gerekiyor çünkü bu mutlu bir ilişki için oldukça önemlidir.

 

Aslan burcu yorumu 2014

Bu yıl sizlere daha olgun bir karakter getiriyor ve artık hangi konuda karar verecek olursanız olun daha olgun tavırlar sergiliyorsunuz. Aslan burcu güçlü karakteri sayesinde daha net kararlar alabiliyor ancak bu yıl daha fazla düşünecek ve daha fazla yorumlayacak. Olgun tavırlarınız yakın çevrenizin de ilgisini çekecektir ve ilişkinizde sizleri farklı bir boyuta taşıyacaktır. Olgunluk güzeldir ve çocuksu tavırlardan uzaklaşmanıza yardımcı olur ancak bu konuda da çok abartılı davranmamanız gerekiyor.

 

Hedefe kilitlenmek için hazırsınız ve belli başlı sorunlar ile tek başınıza mücadele etmeye kararlısınız. Kararlarınızda değişiklikler olabilir fakat bu değişimlere aldırmadan hareket etmeniz gerekiyor. Sizi sıkıntıya sokacak ve zorlayacak bazı durumlar elbette olacaktır ancak bu durumlardan en iyi şekilde kurtulabileceğinizi de çok iyi biliyorsunuz. Güçlü karakteriniz sayesinde hedefe kilitlenmiş bir halde yolunuza devam edeceksiniz ancak her başarılı kişinin karşısına çıkan engeller sizleri de sıkıntıya sokacak ve bu süreçte birçok kişi ile de tartışmalarınızı sürdüreceksiniz.

 

evlilik ile ilgili radikal kararlar alacaksınız ve değişimler hayatınıza damga vuracak. Radikal kararlar sizi ne denli etkileyecektir bilinmez ancak kararlarınızı almadan önce ince eleyip sık dokumanız gerektiğini de unutmayın!

Bu süreçte öğrenmeye kapalısınız ve büyümeyi reddedebilirsiniz. Hedefleriniz doğrultusunda hareket ediyorsunuz ancak bu bir süre sonra can sıkmaya başlayacaktır ve sizi de bir hayli yoracaktır. Bu süreci en iyi şekilde hasarsız tamamlamak için kararlı tavrınız etkili olacaktır ve sonuçlarını bekleyebilirseniz eğer ne kadar etkili olduğunu sizler de göreceksiniz! Sabırlı olmak bu süreçte çok önemli ve sizler bu anlamda zaman zaman tökezleyeceksiniz fakat çok güvendiğiniz birisi varsa size bu süreçte en iyi şekilde yardımcı olacak ve ayağa kalkmanıza yardım edecektir. Hatalarınızı düzeltmek ve yeni başlangıçlar yapmak için sizler adına büyük bir fırsat sunulacak bu anlamda 2014 sizin için etkili ve güvenilir bir yıl olacaktır. Karşınıza çıkan sorunlarda temkinli hareket ediyorsunuz ancak zaman zaman hata yapabilir ve bu hataları telafi etmek için de mücadele vermek zorunda kalabilirsiniz. Fırsatlar karşınızda ve bu yıl yanlışlarınız düzeltilmek için bekliyor. Aldığınız kararlarda erkenci davranmayın bu sizin en büyük yanlışlarınız arasında yer alıyor ve sorunlar için mücadele ederken geleceği de düşünün! Verdiğiniz kararlar sizleri üzebilir bu yüzden adım atarken iki kere düşünmeniz gerekiyor ve sorunsuz bir yıl için de geriye dönüp bakmamanız gerekiyor.

 

Sezgileriniz bu yıl biraz daha kuvvetli ve özellikle iş hayatınızda alacağınız kararlar sizleri bir hayli olumlu etkileyecek gibi görünüyor. Sezgisel davranmaya ve hareket etmeye devam edin çünkü yanlış sayınız bu sayede biraz daha azalacak ve çok daha mutlu olacaksınız. İş hayatı zorlu bir alan ve bu alanda barınabilmek için zaman zaman farkınızı ortaya koymanız gerekiyor, eğer sizler de bu farkı en iyi şekilde ortaya koymak istiyorsanız geleceğe yönelik hareket edin ve sorunlarınızı tek başınıza değil bilir kişiler ile halletmeye özen gösterin! Yardım almaktan korkmayın ve daha deneyimli isimler ile çalışmayı kendinize iş edinin. Onların fikirleri sizleri daha iyi noktalara taşıyacak ve sizlere daha kusursuz bir yaşamın kapılarını aralayacaktır. Kusursuz olmak için çok fazla çaba harcamanıza gerek yok sadece bencil davranmayın ve karşı tarafı dinlemeyi ihmal etmeyin.

 

Şu ana kadar bahsedilenler sizin için olumsuz gibi görünebilir ancak kararlı olduğunuz ve doğru adım attığınız takdirde statünüzde bir yükselmenin meydana geleceği sürprizini de sizlere söyleyebiliriz. Bu sürpriz ile çok fazla mutlu olacaksınız ve sosyal yaşantınız da harika bir noktaya gelecek! Kararlı olun ve başarmaya odaklanın, sizler zoru seviyorsunuz ve daha çok çalışarak sıkıntıların üstesinden kolayca gelebileceğinizi de çok iyi biliyorsunuz. Hiçbir zaman korkmayın ve başarı endeksli hareket etmeye devam edin, emin olun kısa süre sonra meyvelerini toplamaya başlayacaksınız!

 

Başak burcu yorumu 2014

İstikrarlı bir tempo ile iş hayatınızdaki yeniliklere ve başarılara merhaba diyebilirsiniz. sorunsuz bir iş hayatı için kararlı tavırlarınızdan vazgeçmeyin ve ilişkilerinizde de kıskançlık sorunlarını bir kenara bırakın! bu dönemde tam anlamıyla mutlu olmak için hazırsınız ve bireysel hareket ettiğiniz takdirde gerçekten güzel bir kariyerin sizleri beklediğini söyleyebiliriz. Özellikle iletişim ve medya ile ilgili bir dalda kariyerinize başladıysanız ve kendinizi bu alanda geliştirmeyi uygun gördüyseniz bireysel çalışmalarınız sizlere mutluluk getirecektir. İlişkilerinizdeki sorunlarınızı çok iyi biliyoruz ve sizler çok fazla kıskanç olduğunuz için onu kısıtlamayı seviyorsunuz ancak yaşadığınız sosyal hayattan onun da keyif almasını ve onun da arkadaş çevresinin olmasını anlayışla karşılamanız gerekiyor ve onu biraz daha rahat bırakmak ikiniz için de iyi olacaktır.

 

Yaratıcı olduğunuzu biliyorsunuz ve bu yaratıcılık özellikle iş hayatınızda sizlere farklılık kazandıracak ve arkadaş çevrenizin de ilgisini çekecektir. İş hayatınızı daha iyi noktalara geleceğini söylemiştik ve bu da sizin yaratıcı kimliğinizi bir adım daha öne çıkaracak ve yükselmenize yardımcı olacaktır. Eğer özle sektördeyseniz iş arkadaşlarınız ile belli başlı sorunlarınız olabilir ve bu oldukça da normal bir durumdur. Sektörün birçok zorluğu var ve en önemlisi de arkadaş çevresi tarafından kıskanılmaktır. Gerçek dostlarınız sizleri yalnız bırakmayacak ve çevrenizden ayrılmayacaktır ancak başarınızı kıskananlar yavaş yavaş sizden uzaklaşacaktır. Yoğun tempoya bağlı olarak sağlığınız tehlikeye girebilir bu yüzden dikkatli davranmanız ve kontrolleri aksatmamanız gerekiyor, bu yüzden sağlığınızı da aksatmayın derim!

 

Sorunlu ilişkileriniz bu yıl geride kalıyor ve artık çift olarak çok daha mutlu oluyorsunuz. Sorunsuz bir ilişki sizleri bekliyor ve daha mutlu olmayı hak ediyorsunuz. Bu yıl sizin için oldukça güzel geçecek ve duygusal bir yaşam da karşınıza çıkıyor.

Karamsarlık konusunda sıkıntılar yaşıyorsunuz ve birçok konuda karar verme konusunda zorlanıyorsunuz. İkilemler sizi zora sokabilir ve karar verme konusunda zaman harcayabilirsiniz. İş arkadaşlarınız anlayışlı insanlar ise sizi çok fazla sıkıntıya düşürmeyecekler ve bu anlamda şanslı olduğunuzu da söyleyebiliriz. Bu süreçte yalnız kalmayacağınızı unutmayın ve en yakın dostlarınız en sıkıntılı dönemde bile yanınızda yer alacak. sorunları çözmek için onlara dert anlatmaya gerek yok çünkü eğer size değer veriyorlarsa zaten yardımcı olacaklardır.

 

Aile ilişkileriniz bu dönemde oldukça iyi bir şekilde karşınıza çıkacak ve sorunsuz bir dönem geçireceksiniz. aile ilişkilerinde yapmanız gereken tek şey kardeşiniz ile biraz daha fazla ilgilenmek olacaktır çünkü o çok daha fazla ilgi bekliyor. Komşularınız ve yakın çevreniz ile de sorunlar yaşamayacağınızı belirtmek isterim anca zaman zaman sorunlar muhakkak baş gösterecektir. Ilımlı yaklaşımınız sayesinde kalpleri fethetmeyi başarıyorsunuz bu da sizin avantajlarınızdan yalnızca biri! İyi olmak sizin hamurunuzda var ve insanları hiçbir şekilde kırmak istemiyorsunuz bu yüzden ailevi sorunlar hiçbir şekilde başınızı ağrıtmayacaktır çünkü kısa sürede tarafınızca çözülecek olan ufak tefek sorunlardır. İyimser olmaya devam edin ve attığınız adımlarda ailenizi de düşünerek hareket edin! İş hayatınızdaki başarılar onları zaten fazlasıyla mutlu edecektir ve sorunsuz bir aile yaşantısını da ortaya koyacaktır.

 

Terazi burcu yorumu 2014

2014 yılı sizin için karmaşık ilişkileri de beraberinde getiriyor ve bu ilişkileri tek tek gözden geçirmeniz gerekiyor. İlişkilerinizi mercek altında tutmanız için sorunsuz bir şekilde hareket etmeniz şart ve adım atarken de iki kez düşünmeniz gerekiyor. İlişkilerinizi dengelemeniz konusunda çevrenizden herhangi bir yardım almayacaksınız ve özellikle ailevi ilişkilerinizde biraz daha dikkatli olmanız gerekecek! Dengeleri en iyi şekilde kurabilmeniz için yardım almanıza gerek yok çünkü tek başına bu sorunlar ile mücadele edebilecek karaktere sahipsiniz. Eşiniz ya da sevgiliniz bu konuda sizlerden çok daha fazla şey bekliyor ve aileniz de bu anlamda destek bekliyor. Parasal anlamda rahat bir süreç karşınıza çıkacak ve başarılarınızın karşılığını en iyi şekilde alacaksınız. Çalışmaya ve gayret etmeye devam edin çünkü bu sene bu çalışmaların meyvelerini en iyi şekilde toplayacağınız yıl olacaktır. Sorunsuz bir dönem geçirmek istiyorsanız kafanıza çok fazla takmayın ve çok fazla düşünmemeye özen gösterin…

 

Ilım ve uyumlu olmanız nedeniyle birçok kişi tarafından seviliyorsunuz ve aranan isim olmaya da devam ediyorsunuz. En ünlü diplomatlar bu burca sahiptir ve eğer sizler de bu alanda kariyerinize devam ediyorsanız bu yıl sizin yılınız olacaktır. Başarılarınıza başarı katmak ve çalışmalarınızı en kaliteli şekilde sürdürmek için kendinize de vakit ayırmanız gerekiyor ve sosyal yaşantıyı aksatmamanız gerekiyor. aşk hayatı yakın zamanda kapınızı çalacak ve duygusal bir ilişki de kapılarını aralayacaktır.

 

Sıkıntıya düştüğünüz durumlarda yapmanız gereken şey çok basit ve kardeşlerinizi arayarak bu süreci kolayca atlatabilirsiniz. Maddi konularda sıkıntı yaşamayacağınızı söylemiştik ve maddi anlamda kararlar alırken de tek başınıza karar almanız gerektiğini unutmayın. Sorunsuz bir süreç sizleri bekliyor ancak az önce de belirttiğimiz gibi birilerinden yardım almayı unutmayın! Net kararlar verirken biraz daha dikkatli olmanız gerekiyor ve sorunsuz bir yıl geçirmek için kararlarınızı da gözden geçirmeniz gerekiyor. Kardeşleriniz sizin en büyük destekçiniz bu yüzden yardım almayı ve onlarla iletişimde olmayı unutmayın!

 

Çok sıkı dostluklar elde edebilirsiniz ancak unutmayın, sizi mutlu etmeyecek ve çıkar ilişkisi için yanınızda yer alacak insanları da kendinize çekebilirsiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizde biraz daha dikkatli olmanız gerekiyor ve bu konularda da kardeşlerinizden yardım alabilirsiniz. dostluklar önemlidir ve hayata tutunmanız açısından sizleri iyi hissettirecek iletişimlerdir bu yüzden dostlarınızı seçerken onları iyi tanımaya dikkat edin.

 

İlişkilerinizde yalnızca onunla ilgili sorunlar değil yakın çevreniz ile ilgili sorunlarla da karşılaşabilirsiniz. Bu sorunları kusursuz bir şekilde atlatmak sizin elinizde çünkü yeteneğinize ve ilişkinize bağlı olarak kıskanılsanız bile süreçten zarar almadan çıkmayı başaracak güce sahipsiniz. Kıskananlar olacaktır ancak aldırış etmeden yolunuza devam etmeniz gerekir. Gerçek dostlarınız zaten yanınızda yer alacaktır ve bu süreçte sizin mutlu olmanız ile birlikte onlar da mutluluklarını gizlemeyeceklerdir.

 

Akrep burcu yorumu 2014

Zodyak’ın en sevdiği burçlardan biri olarak bu yıl sizleri büyük sürprizler bekliyor. İş hayatınızda sıkıntılarınız varsa bu sıkıntılar geride kaldı diyebiliriz çünkü harika bir yıl sizleri bekliyor ve yalnızca iş hayatınızda değil ilişkilerinizde de bu anlamda güzle bir yıl olacaktır. Eğer evli iseniz ve çocuklarınız varsa onlar için güzle kararlar almaya hazır olun çünkü 2014 sizin yılınız olacak! Arkadaşlık ilişkilerinizde sorunlar yaşıyorsanız bu sorunların da geride kaldığını söylemek doğru olacaktır. Zodyak tarafından şanslı burç olarak seçildiniz ve daha mutlu olmanız için elinden geleni yapmaya hazır. Kariyer başarıları sizleri yanıltmasın bu anlamda çalışmaya hız kesmeden devam edin ve emeğinizin karşılığını en iyi şekilde alacağınızı da unutmayın.

 

Yeni şeyler öğrenmeye hazırsınız ve özellikle teknolojik gelişmeler konusundaki bilgi ve birikiminiz bu dönemde biraz daha artacak en önemlisi ise iş hayatınızdaki yükselişiniz hız kesmeden devam edecek! Başarılarınız arkadaşlarınız tarafından takdir görüyor ancak sizi kıskanan kesim de olacaktır. Onlara aldırış etmeden ve muhattap olmadan yolunuza devam edin ve öğrenmeyi de ihmal etmeyin. Sürekli çalışmak sizin işiniz çünkü sizler çalışmayı fazlasıyla seviyorsunuz ve bundan sıkılmıyorsunuz. Öğrenmeye bayılıyorsunuz bu da sizlere başarıyı getiriyor. Kariyer basamaklarını teker teker tırmanacaksınız ve makam sahibi olacaksınız. Maaş konusunda bu yıl artış söz konusu ve sizler de bundan nasibinizi alacaksınız. İş hayatınızda sorunlar elbette olacak fakat sorunlardan daha çok başarılar elde edeceğiniz için bu sorunlar çok da fazla gözünüzde büyümeyecektir.

 

Bu dönemde özgüven konusunda patlama yaşayacaksınız ve Aslan burcunda olduğu gibi biraz daha kibirli hareket edeceksiniz. Bu arkadaşlarınızın pek hoşuna gitmeyebilir bu yüzden çok abartılı davranmamanız gerekiyor. Başarı sizleri mutlu edecek ve kendinize olan güveni biraz daha yukarılara taşıyacaktır. Özgüven sahibi olmak güzel ancak bunu abartmak sizi yalnızlaştırabilir. Kendinizle gurur duymanız oldukça güzel fakat olayı biraz daha abartırsanız yalnız kalmanız gayet normal bir durumdur.

 

Aşk yaşamınız, finansal durumunuz, ilişkileriniz, dostlarınız ve daha birçok şey için mutlu bir yıl sizleri bekliyor fakat nasılsa bu yıl benim yılım diyerek her şeyi elden bırakmanın da anlamı yok! Rahat olmaktan vazgeçin çünkü bu rahatlık sizleri bitirebilir. Detaylı düşünün, inceleyin, irdeleyin ve daha dikkatli adım atın! Başarılı bir kariyere sahipsiniz ancak bu başarıyı bir anda elinizden kaçırabilirsiniz. Arkadaş ilişkilerinizde biraz daha dikkatli davranın ve sorunlara çözüm üretmek için harekete geçin! Bu yıl çok fazla sorun sizleri beklemiyor ancak az önce de belirttiğim gibi bunu bilerek rahatlamaya çalışmayın çünkü bu rahatlık sizin yıllardır olduğu gibi en büyük düşmanlarınızdan biri ve sizi sona götürebilir. elinizdekileri kaybetmek istemiyorsanız davranışlarınızda abartılı olmayın ve kariyerinize daha fazla odaklanmaya da gayret gösterin, asıl başarı o zaman gelecektir.

 

Yay burcu yorumu 2014

Zihinsel ve ruhsal çabalarınız ile hayatı sorgulamaya devam ediyorsunuz ve bu yıl biraz daha seçici davranıyorsunuz. İlgi göstermeye bayılıyorsunuz ve bu da arkadaş çevrenizin oldukça fazla hoşuna gidiyor. Bireyselleşmek size uygun değil ancak yavaş yavaş kendi kabuğunuza çekilerek olayları gözlemlemeyi tercih ediyorsunuz. Gözlem konusunda iyi olduğunuzu bilmeniz gerekiyor ve daha kaliteli gözlemler için de insan arasına karışmak gerekiyor ancak sizler uzakta kalmayı ve onları izlemeyi tercih ediyorsunuz. İlginç düşüncelere kapılarak insanlardan uzaklaşmayı uygun görüyorsunuz ve bu yalnızlık da garip bir şekilde sizleri mutlu ediyor. Mutlu olmak sizin için aslında hiç de zor değil ve bu mutluluğu engelleyecek sorunlar da bu yıl ortadan kalkıyor diyebiliriz. İnsanlardan uzaklaşma fikri bu yıl ortaya çıkıyor, normalde sosyalleşmeyi ve insan içine karışmayı seven bir yapıya sahipsiniz. Aktivist ruhunuz bu yıl kayboluyor ve insanlardan her geçen gün uzaklaşıyorsunuz.

 

Kişisel gelişiminize önem veriyorsunuz ve bu anlamda kendinizi en iyi geliştirmek adına mistik eğitimlerden faydalanabilirsiniz. doktora ve yüksek lisans sizin için çok uygun ve eğer bir şeyler yapmaya karar verirseniz bu konuları düşünmenizi tavsiye ediyorum. Öğrenmek sizin işiniz ve araştırmacı ruhunuz da farklı alanlara yönelmenize yardımcı olacaktır. Gelişmeye ve geliştirmeye devam çünkü sizler sorguladıkça mutlu oluyorsunuz ve daha iyi noktalara geldiğinizi hissediyorsunuz. Stresten uzaklaşmak ve zihinsel olarak rahatlamak için tek yapmanız gereken Yoga ile tanışmak olacaktır. Yoga sayesinde sıkıntılarınızdan kurtulacak ve stresten uzak bir yaşama kavuşacaksınız.

 

Hedefe odaklanmanız gereken yıl bu yıl ancak az önce de belirttiğimiz gibi yalnız kalmayı tercih ettiğiniz için sıkıntılarınız biraz daha içselleşecek ve zor günleri de beraberinde getirecek. Zor günleri yoga sayesinde atlatmaya çalışın! Beden ve zihinsel fayda sağlayan yoga sayesinde sizler de kusursuz bir yıl geçirebilirsiniz. Hedefe odaklanma konusunda iyi düşünün ve kendi alanınız ile ilgili bir yükseöğretim programından faydalanmayı düşünün. Eğitim konusunda bu yıl sizler için oldukça parlak geçecek gibi görünüyor ve sizler de bu yılı en iyi şekilde değerlendirerek kendinizi daha iyi noktalara taşıyabilir ve eğitim anlamında daha başarılı bir noktaya gelebilirsiniz. Kusursuz olmayı seviyorsunuz ve bunu da eğitim programları ile sağlamanız mümkün olacaktır.

 

Hatalara yaklaşımınız oldukça pozitif ve bu dönemde sizin garip davranışlarınız çevrenin de ilgisini çekecektir. Sinirli yapınızdan bir nebze olsun sıyrılıp daha sakin bir kişi olarak yolunuza devam edeceksiniz ve bu anlamda sorunsuz bir dönem geçireceksiniz. Arkadaşlık ilişkilerinize güveniyorsunuz ancak bu yıl biraz daha farklı olacak ve en büyük kavgalarda bile ılımlı yaklaşımınız sayesinde dikkatleri üzerinize çekeceksiniz. Ilımlı yaklaşımlarınız nedeniyle arkadaşlarınız tarafından çok daha fazla sevileceksiniz ve sorunları kısa sürede çözebileceksiniz. arkadaşlık ilişkileriniz bu yıl çok daha özel hale gelecek ve duygusal anlamda da daha fazla insan tarafından sevileceksiniz. Bu yıl sizin için sakin bir yıl ve öyle aktif bir yıl olmayacak ancak karakterinizdeki değişimler sizi bambaşka bir insana dönüştürecektir. sorunları daha önce kavga ederek çözen siz, artık daha sakin olmayı öğrendiniz ve bu yıl az önce de belirttiğim gibi sorunsuz bir şekilde yaşantınıza devam edeceksiniz. Kavgalar artık daha kısa sürecek ve affetmeyi bileceksiniz. İlişkilerinizi düzene sokmak ve karşı tarafa değer vermek güzel şeyler, sizler de bu konuda artık uzmanlaşacak ve büyük sorunlarda bile olgun tavırlar sergileyerek kısa sürede çözüme ulaşacaksınız. Sorunsuz ve mutlu bir yıl sizleri bekliyor.

 

Oğlak burcu yorumu 2014

Sahip olduğunuz değerleri ve ilişkileri korumaya çalışacağınız bir yıl olacak çünkü dostlarınız tarafından büyük para kaybına uğratılabilirsiniz. Yeni arkadaşlıklar bu dönemde sizin için çok önemli ancak bu süreçte dikkatli hareket etmeniz gerekiyor ve sosyal çevrenizi şekillendirirken zarar görmemeye de dikkat etmeniz gerekiyor. Yeni arkadaşlıklar kuracağınız bir dönem sizleri bekliyor ve yeni arkadaşlarınız sayeisnde çevrenizin de genişleyeceğini belirtelim. Yeni insanlar tanımak sizleri fazlasıyla mutlu edecek ve bu mutluluğu da yine onlarla paylaşacaksınız. Zarar görmek istemiyorsanız attığınız adımları dikkatli atmanız gerekiyor ve kusursuz ilişkiler içinde onları iyi gözlemlemeniz sizler için çok daha iyi olacaktır. Arkadaşlık ilişkileriniz oldukça iyi ve eğer eski dostlarınızı da kaybetmek istemiyorsanız onlara da ilgi göstermeli ve onlarla da vakit geçirmelisiniz yani yeni dostluklarınız eskileri kaybettirmemelidir.

 

Muhtaç olmayı sevmeyen bir yapıya sahipsiniz ve bu yüzden insanlardan almak yerine insanlara vermeyi tercih ediyorsunuz. Ne kadar zor durumda kalırsanız kalın borçlu olmayı sevmiyorsunuz. Borç alan ve sürekli olarak muhtaç durumda olan insanlara yakın duramıyorsunuz çünkü bu sizler için kabul edilebilir bir durum değil! Bu yıl sizlere kötü bir haberimiz var ve maddi anlamda sıkıntılar yaşayacağınız bir dönem sizleri bekliyor.

 

Verdiğiniz sözleri belki tutamayabilirsiniz ve sizler de borç almak durumunda kalabilirsiniz. Güçlü bir karaktere sahipsiniz ancak bu kez muhtaç durumda olmanız kaçınılmaz gibi görünüyor. Maddi sıkıntılar belli dönemlerde sizleri zorladı ancak bu yıl yakanızı bırakmayacak gibi görünüyor. Kararlarınızda net davranarak yine muhtaç duruma düşmek istemeyebilirsiniz bu yüzden sosyal ortamlardan biraz daha uzaklaşmayı tercih edebilir ve yalnız kalabilirsiniz ancak bu zor günlerinizde de arkadaşlarınız yanınızda yer almaya ve sizlere destek vermeye devam edecektir.

 

Sosyal ortamlardan uzaklaşmanız sizleri daha büyük sıkıntılara sürükleyecektir çünkü insanlardan uzaklaştıkça bu sorunları çözme konusunda da eksik kalacaksınız. Arkadaşlarınız sizlere birçok fırsat sunabilir ve sizleri bu zor dönemden kurtarabilir. En iyi dostlarınız en iyi şekilde yardımcı olmak için elinden gelenin çok daha fazlasını yapacaktır ve bu da sizleri fazlasıyla mutlu edecektir. Mutlu olmak için aslında birçok sebep var ancak sizleri içinize kapanmayı tercih ediyorsunuz. Yardımları geri çevirerek bir yere varamazsınız bu yüzden onların arasına girmeyi deneyin ve onlardan yardım alın! Eski dostlarınız sizin için mücadele verecektir ancak gerçekte dost olmayanlar bu süreçte yanınızda yer almayacaktır.

 

Destek almak ve onların yardım etmesi sizi biraz olsun rahatlatıyor ve sıkıntılarınızı da gideriyor. Yeni edindiğiniz arkadaşlar da bu konuda kayıtsız kalmayacaktır ancak sizin onlardan uzaklaşmanız zaman zaman onları üzüyor ve bu üzüntülerini de dile getireceklerdir. Sorunsuz bir yıl için uzaklaşmak yerine onların içinde yer almayı tercih etmelisiniz ve arkadaşlarınızın ne kadar değerli olduğunun farkına varmalısınız.

 

Kova burcu yorumu 2014

 

İlişkiler konusunda belli başlı gel-gitleriniz olacak ve bu durum da sizleri belirgin bir şekilde sıkıntıya sokacaktır. Karar vermek bu yıl pek de kolay değil çünkü sizler ilişkilerde genellikle başarısız oluyorsunuz ve bunun en önemli nedenlerinden bir tanesi de özgür ruhlu oluşunuzdur. sosyal bir kişiliğe sahipsiniz ve bu anlamda sorun yaşamak istemiyorsunuz yani yakın arkadaşlarınızdan, yakın çevrenizden uzaklaşmak yerine sevdiğiniz kişiyi üzmeyi tercih ediyorsunuz. Kıskançlığa tahammülünüz yok çünkü özgürlüğünüzü kısıtlayacak herhangi bir durumda sıkıntı basıyor ve harekete geçiyorsunuz. Özgürlük konusunda zaman zaman taviz vermeniz gerekiyor yoksa bu sizin yalnız kalmanıza neden olabilir. Kova burcu her zaman aykırı davranmayı sever ancak karşı taraf bundan pek memnun olmayabilir ve onu kısıtlamaya çalışır. Özgürlük konusunda kısıtlanmaya gelemiyorsunuz ancak fedakarlık yapmazsanız yalnız kalmaya mecbursunuz. Bu yıl sizleri büyük bir aşk bekliyor, ya da büyük bir yalnızlık bu anlamda karar verme süreci oldukça zorlu geçecek gibi görünüyor. Karar vermek için acele etmeyin ancak karşı tarafa da değer vermeyi unutmayın!

 

Özgür ruhunuz nedeniyle onu zaman zaman ihmal edebiliyorsunuz ve bu da ilişkilerinizi olumsuz etkileyebiliyor. Yeni bir ilişki sizleri kör kütük aşık edebilir ve o özgür ruh bir anda duygusal bir karaktere dönüşebilir. duygularınızı gizlemeyin artık çünkü aşık olmak istiyorsanız kusursuz bir şekilde hareket etmeli ve dürüst olmalısınız! Büyük aşk kapıda ancak siz yalnızlığı da seviyorsunuz bu yüzden karar vermek için dikkatli davranmanız gerekiyor. Özgür ruhunuzu bir kenara bırakırsak eğer ne kadar duygusal bir yapıya sahip olduğunuzu da çok iyi biliyoruz. bu duygusallık belli dönemlerde ortaya çıkıyor ve işte 2014 yılı da bu dönemleri beraberinde getiriyor. Daha mutlu olmak için elinizden gelen her şeyi yapmaya hazır mısınız? Eğer erkekseniz ilişkilerinizde daha ılımlı bir tavır ile hareket edeceksiniz ve bu da karşı tarafı şaşırtacaktır. Zaten Kova burcu erkeğinin ilişki yaşadığı kadınlar daha ılımlı insanlar olur bu yüzden erkeği için hizmet etmeyi ve alttan almayı severler ancak bu kez roller değişiyor ve artık siz daha ılımlı hale geliyorsunuz. Karşı taraf bugüne kadar elinden geleni yaptı ve şimdi sıra sizde! Onu şaşırtmak ve biraz olsun mutlu etmek istiyorsanız duygusal yoğunluğun tavan yaptığı bu dönem sayesinde onu daha fazla mutlu etme fırsatına da sahipsiniz! İlişkilerinizde hiç olmadığınız kadar romantik ve hiç olmadığınız kadar sevgi dolu olacağınızın sinyallerini verelim çünkü bu yıl sizin aşk yılınız ancak yazının başında da belirttiğimiz gibi büyük bir yalnızlıkta kapıda olabilir. Yalnız kalmayı sevmeyenlerden iseniz ilişkinizin tadını çıkarın ve karşı tarafı da mutlu etmeyi ihmal etmeyin… Onu mutlu etmek çok zor değil çünkü sizler nasıl sürpriz yapacağınızı çok iyi biliyorsunuz. Daha önceki dönemlerde sürekli tartışan ve sürekli kavga eden birey gidiyor ve yerine ılımlı bir adam geliyor. Sorunsuz bir ilişki aşkınızı daha üst seviyelere taşıyacak ve mutluluğunuzu da katlayacaktır, bu yüzden sizin için aşk yılı 2014 olacaktır diyebiliriz.

 

Duygusal gel-gitleri kenara bırakacak olursak eğer yeni bir ilişkiye hazırsanız kıskanılmayı da göze almanız gerektiğini belirtmek istiyorum. Arkadaş çevreniz uzun zamandır yalnız olan sizleri ya da uzun zamandır güzel bir ilişkiye sahip olan sizleri kıskanmaya başlayacak! Güzel ilişkiler ve mutlu çiftler kıskanılmaya mahkumdur ancak sizler olgun tavırlar sergileyerek ve onlarla konuşarak bu sorunları da atlatabilirsiniz. Arkadaş çevrenizden uzaklaşmak yerine konuşmayı tercih etmeniz de sizi daha değerli kılacak ve sosyal çevrenizden de büyük taktir toplayacaksınız… İlişkinize sahip çıkın çünkü o sizi gerçekten çok sevecek ve bu kadar büyük romantizm sonrası onu yalnız bırakmanız fazlasıyla üzülmesine neden olacaktır. arkadaş çevrenizi bu dönemde geri plana da itebilirsiniz bu sizin biraz da karakterinizle alakalı ancak iki tarafı da mutlu etmek sizin en büyük görevinizdir.

 

İş hayatına da değinecek olursak zaten başarılı olduğunuz iş hayatınız bu dönemde biraz daha sürprizler yaparak karşınıza çıkacak ve sizleri mutlu edecektir. Destek almaya devam edin ve en önemlisi ekip çalışmalarına biraz daha önem verin çünkü bu çalışmalar sayesinde kariyer basamaklarını teker teker tırmanacak ve hedeflediğiniz noktaya çok daha kolay ulaşacaksınız. İş hayatınız başarılar ile dolu ancak bu yıl biraz daha fazla çalışarak daha kaliteli bir noktaya ulaşabilirsiniz. yine arkadaş çevreniz tarafından kıskanılabilirsiniz ancak bunları kafaya takmak yerine başarılarınızın tadını çıkarmaya devam edin çünkü sizler bunu fazlasıyla hak ediyorsunuz.

 

Balık burcu yorumu 2014

2014 yılı sizin için oldukça hızlı geçecek gibi görünüyor ve önünüze çıkan farklı projeleri en iyi şekilde değerlendirmek için çok fazla çalışmanız gerekiyor. Çalışma hayatınız oldukça yoğun ve bu yüzden gün aşırı çalışmanız gerekiyor ancak bu çalışma sürecini çok fazla abartırsanız sosyal yaşantınızdan uzaklaşabilir ve arkadaşlarınızı kaybedebilirsiniz. İş hayatınızda her şey yolunda gidecek ve sorunlarınıza da kısa sürede veda edeceksiniz. Başarılarınız ile birlikte eğitim konusunda da gelişiminizi sürdüreceksiniz ve öğrenmeye açık olan yapınız sizlere çok şey katmaya devam edecektir. Farklı projelerde yer almaya devam edin ancak yakın çevrenizi de ihmal etmeyin. Bu yıl sizlerde büyük bir değişim söz konusu çünkü başarı hal ve hareketlerinizde olduğu gibi dış görünüşünüzde de büyük değişim yaşatacak ve yakın çevreniz de en kısa sürede bunu fark edecektir. Başarılı olmayı seviyorsunuz ancak yalnız kalmak istemiyorsanız arkadaşlarınızın da olduğunu unutmayın ve kendinizi yalnızca işe adamak yerine sosyal hayata da vermeyi unutmayın!

 

Zekanız insanlar tarafından büyük bir övgü ile bahsediliyor ve birçok ortamda artık zekanı yerine tatlı olduğunuz konuşulacak! Duygusal anlamda yoğun bir dönem de sizleri bekliyor ve kusursuz bir ilişki de kapıda diyebiliriz! İlişkilerinize yön vermeyi seviyorsunuz ve duygusal dönemleriniz de oldukça yoğun geçiyor. Bu yoğunluğu 2014 ile birlikte çok daha fazla yaşayacaksınız ancak iş hayatınızdaki yoğunluk da bu anlamda sizleri biraz olsun kısıtlayacaktır. İş hayatınızda çalışmalarınız ile dikkatleri üzerinize çekmeye devam ediyorsunuz ve yaptığınız işler sayesinde göz doldurmaya da devam edeceksiniz ancak sağlığınız ve eğitiminiz aksamaya başlayacak ve bu anlamda dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz. Eğitimlerinizi aksatmanız sizleri fazlasıyla üzebilir çünkü kişisel gelişime ve öğrenmeye çok fazla önem veriyorsunuz. Eğitimlerinizin yanı sıra uyku problemleri ile karşılaşmanız oldukça normal çünkü sabahlamalar ve yoğun iş temposu bu süreçte sizleri uykusuz bırakacak ve sağlığınızı da olumsuz etkileyecektir. Düzenli kontroller sizlere ilaç gibi gelir ve bu kontroller için vakit bulursanız 2014 sizler için kusursuz bir yıl olabilir. Zodyak’ın en sevdiği ve kayırdığı burçlar arasında yer alıyorsunuz bu yüzden sorunlardan uzak ve rahat bir yıl geçirmek için elinden gelenin çok daha fazlasını yapacağından şüphe duymamalısınız! eğitim hayatınız boyunca takdir edilmeyi hak ettiniz ve iş hayatında da aynı noktadasınız. İnsanlar sizi kıskanabilir ancak başarılı olan herkes kıskanır ve eğer kulaklarınızı kapatırsanız olumsuz yorumları duymazsınız, bu yüzden dış dünya ile ilgilenmek yerine işinize odaklanarak sizler de sorunlara kapılarınızı kapatabilirsiniz.

 

İş hayatı geride kaldı ve şimdi de sağlığınızı konuşmanın vakti geldi… Yoğun bir dönem nedeniyle sağlığınız ile ilgili birçok sıkıntı canınızı sıkabilir. Bünyenizi çok fazla zorluyorsunuz ve bu da sağlık problemlerini beraberinde getiriyor. Az önce de bahsettiğimiz gibi düzenli bir uykunuz yok ve uykusuzluk da sizleri bitirecek en büyük sorunlardan bir tanesi ancak bunu da enerji veren besinler sayesinde bir nebze olsun halledebilirsiniz. Uykusuz kalan bünye zaman zaman zorlanabilir fakat enerji depolayarak bu konuda sağlık sorunlarınızın meydana gelmesini sizler de engelleyebilirsiniz. İşiniz ile ilgili seyahat ve toplantılar keyifli olabilir çünkü sizler bu işi gerçekten seviyorsunuz ve yeni insanlar ile tanışmak da hoşunuza gidiyor ancak sürekli olarak belirttiğimiz gibi yorgun düşen bünye bir süre sonra tepki veriyor ve sağlık sorunları ortaya çıkıyor. Beslenmenize dikkat etmeniz gerekiyor özellikle makarna bu konuda sizlere en büyük yardımı yapacaktır. Spor ve egzersizler sayesinde vücudunuzu dinç tutabilirsiniz ve en önemlisi masaj yaptırarak daha fazla rahatlayabilirsiniz.

 

Kendinize daha fazla vakit ayrıma konusunda sıkıntılar yaşayacağınızı söylemiştim ancak onları ihmal etmek yerine onları kendinize çekerek de iletişimi koparmayabilirsiniz. İş nedeniyle sizler onları ziyaret edemiyorsanız bırakın onlar sizi ziyaret etsin ve böylece iş hayatınız dostluklarınızı da olumsuz etkilemesin! Anlayışlı arkadaşlarınız varsa eğer size yardımcı olacaklardır ve sorunsuz bir şekilde taleplerinizi kabul edecektir. Aynı şekilde aile büyüklerini de evinizde misafir ederek onlarla daha yakın temasta bulunabilir ve karşı tarafında mutlu olmasını sağlayabilirsiniz. Çok para kazanmak sizin elinizde ancak sürekli belirttiğimiz gibi aile ve arkadaşlık ilişkilerinizi de bu süreçte ihmal etmeyin!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Terazi burcuna boole iyi seyler yazarak beni rahatlatan da Allah razi olsun. Sistim anam sistim kotu yorumlardan. Insallah iyi seyler olur. Kiskananin da gozu ciksin dedim oh olsun. Ne demek istedigimi anlamayanlar terazi burcunun son paragrafina bakabilirler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dengeleri en iyi şekilde kurabilmeniz için yardım almanıza gerek yok çünkü tek başına bu sorunlar ile mücadele edebilecek karaktere sahipsiniz. Eşiniz ya da sevgiliniz bu konuda sizlerden çok daha fazla şey bekliyor ve aileniz de bu anlamda destek bekliyor. Parasal anlamda rahat bir süreç karşınıza çıkacak ve başarılarınızın karşılığını en iyi şekilde alacaksınız. Çalışmaya ve gayret etmeye devam edin çünkü bu sene bu çalışmaların meyvelerini en iyi şekilde toplayacağınız yıl olacaktır. Sorunsuz bir dönem geçirmek istiyorsanız kafanıza çok fazla takmayın ve çok fazla düşünmemeye özen gösterin…

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

 • Benzer Konular

  • 20 Ekim- 27 Ekim 2014 Haftalık Burç Yorumları

   21 Mart - 19 Nisan Koç Koç: 20-27 Ekim Son derece heyecanlı bir hafta sizi bekliyor Başarının, şansın, bereketin ve ilahi yardımın gezegeni Jüpiter, uzun yıllardan sonra tekrar para evinize geldi Ortaklığa dayalı fırsatlar size enerji verecek Çarşamba günü ve dört gün sonrası maddi gücünüzde son dönemlerin en büyük artışlarına hazırlanmalısınız Eğer üretici ve yaratıcı yönleri tam anlamı ile kullanabilirseniz, hayatınızdaki en büyük başarıya imza atabilirsiniz Ancak şu unutulmasın ki potansiye

   , Yer: Astroloji ve Burçlar

  • 17 Ekim 2014 Günlük Burç Yorumları

   Sevgili Koç, Bazı dostlarınızla iletişim kopukluğu yaşayabilirsiniz Enerjinizi dikkatli kullanmamız gereken bir gün Bugün daha da hareketli olacaksınız Sadece, adımlarınızın ölçüsünü abartılı atıyorsunuz Yakın iş arkadaşınızın bu konudaki sözlerine önem verinKarşınızdaki kişileri tanımaya çalışın Mevsim zehirlenmelerine karşı dikkatli olun Sevgili Boğa, Kardeşlerle bağlarınızı önemseyeceğiniz bir gün Ay’ın etkisiyle; çok önemli bir neden olmadan da, yakın aile çevresi ile ilgili bir hassas

   , Yer: Astroloji ve Burçlar

  • 16 Ekim 2014 Günlük Burç Yorumları

   16 Ekim 2014 Perşembe KOÇ Burcu Yorumu Ay burcunuzda ilerliyor ve karşı cinsle aranızda önlemeyen bir yakınlık söz konusu. Özgürlük duygularınızı kimseye teslim etmeden aşk yaşamanın zor olduğunu bildiğiniz için bugün karışık düşünceler içinde olacaksınız. Değişimler içinde olmanıza rağmen, enerjinizin gücünü duygusal ilişkilerinize de yansıtabiliyorsunuz. 16 Ekim 2014 Perşembe BOĞA Burcu Yorumu Yaşamınızın değişen değerlerinden rahatsız olmadan, çevrenizi sorgulamayı seviyorsunuz. Bugün güve

   , Yer: Astroloji ve Burçlar

  • 14 Ekim 2014 Günlük Burç Yorumları

   Koç Burcu Yorumu Sevgilinizle ilişkiniz rahatlıyor Siz olumlu oldukça, kendinizi ve sevdiğinizi özgür bıraktıkça bunun ona da yansıdığını keşfedebilir, ilişkinizi renklendirebilirsiniz Daha önceden başladığınız kararlı ve sabırlı faaliyetler sonucu hayata geçirdiğiniz, projelerinizde olumlu geri dönüşler alabilir, böylece uzun ve azimli bir çalışma döneminin sonunda elde ettiğiniz başarılarınızın tadını çıkartabilirsiniz Bazı yanlış anlaşmalar yatırımlarınızın yönünü değiştirebilir Hava değişim

   , Yer: Astroloji ve Burçlar

  • 17 Eylül 2014 Günlük Burç Yorumları

   KOÇ Maddi birikimlerinizle ilgili sorunlar yaşayabileceğiniz bir gün. Ani kararlar ve ani tepkiler vermekten kaçınmalısınız. Aceleci tavrınız sizi zarara sokabilir. Bugünü sakin geçirmeye bakın. İş hayatınızdaki olumlu gelişmelerin maddi konularda da etkisini gösterebilir. BOĞA Kendinizi aşırı yormaktan sakınmanız gereken bir günde bulunuyorsunuz. İşinizle ilgili yapmak istediğiniz değişiklikleri, beraber çalıştığınız insanları düşünerek ertelemeniz mümkün. Maddi konularda pratik zekanızı kul

   , Yer: Astroloji ve Burçlar

×
×
 • Yeni Oluştur...