Jump to content

Öyle Bir Değişir ki Hasefe Ana!


AyCansu
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

110033.jpg

 

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde ‘Hasefe Ana’ karakterini canlandıran usta oyuncunun büyük değişimi!

 

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinde ‘Hasefe Ana’ karakteriyle ‘babaanne’ olarak kamera karşısına geçen Meral Çetinkaya, yeni projesinde saçından kıyafetine kadar büyük bir değişim yaşıyor. ‘Saklı Kalan’ dizisinde etrafındaki insanların çekinerek yaklaştığı, aristokrat bir kadını canlandıran Çetinkaya’nın bu müthiş değişimi, seyirciyi şaşkına çevirecek.

 

Rol gereği, ülkenin en büyük maden şirketlerinden olan Cevher Holding’le birlikte, güçlü aile mirasını da ayakta tutmaya çalışan, herkes tarafından sonsuz saygı gören, güçlü bir kadını canlandıran Meral Çetinkaya, bu rol için tepeden tırnağa değişti. Saçının renginden, giyim tarzına kadar aylarca süren titiz çalışma sonucunda yeni kimliğine bürünen Çetinkaya, Hasefe Ana’dan sonra ‘Sitare’ Hanımın kendisini çok heyecanlandırdığını, bu yüzden de teklifi kabul ettiğini belirtti.

 

Melis Birkan, Muhammet Uzuner, Özgür Çevik, Burak Sağyaşar, Burak Sergen, Neslihan Yeldan, Ceyda Olguner, Esra Ruşan, BoglarkaCsözs ve Meral Çetinkaya’nın başrollerini paylaştığı dizinin senaryosunu, Funda Alp kaleme alıyor. Mehmet Ada Öztekin’in yönetmenliğini üstlendiği “Saklı Kalan” dizisinin proje süpervizörlüğünü Ömer Faruk Sorak, yapımcılığını Kemal Kurçer yapıyor. Görüntü yönetmenliğini Serkan Güler, sanat yönetmenliğini Veli Kahraman, uygulayıcı yapımcılığını Mevlana Yördem, stylingini Seben Koçibey’in yaptığı dizinin müzikleri Kerem Türkaydın’a ait. Dizinin yapımını ise Calinos bünyesindeki yapım şirketi, Esprit De CorpsProductions üstleniyor…

 

meral.jpg

 

Neslihan-Yeldan Haberleri : MedyaRadar.com

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...