Jump to content

Kuru Dallardan Mercan Yapımı


Elzem

Önerilen Mesajlar

Mercan görünümlü dekoratif dallar çok moda. Salon dekorasyonu için renk renk ya da simli olarak satılıyor. Dekoratif aksesuar olarak çok severek kullanılıyor. Büyük mağazalarda bu dekoratif aksesuarlar oldukça tuzlu fiyata satılıyor ama toptancılarda çok daha uygun fiyata bulmak münkün. Ama alamayanlar bulamayanlar bol miktarda kuru dal ile nerdeyse bu dekoratif aksesuarları evde kendileri yapabilirler. size gerekenler, kuru dallar, ağaç tutkalı bir fırça mercimek pirinç gibi bakliyatlar ya da bulabilirseniz köpük strafor köpük strafor hafif olduğu için değişik büyüklüklerdeki boncuk straforlar işinizi daha kolaylaştıracaktır. Sprey boya.

 

 

dekoratil-mercan-dal%C4%B1.jpg

 

 

 

 

dekoratif-mercan-dali1.jpg

Kuru dalları ağaç tutkalı ile bol bol boyayın her yerini kaplayın.

 

dekoratif-mercan-dali2.jpg

 

Kuru dalların üzerine tutkallı sürdükten sonra pirinç, bulgur ya da mercimekler her yerini kaplayın. Dediğim gibi köpük boncuk strafor ile kaplayın.

 

dekoratif-mercan-dali3.jpg

 

Daha sonra bir gün kurumasına izin verin. Boş büyük bir karton kutunun içine dalları koyup açık havada sprey boya ile boyayın. Unutmayın açık hava ve karton kutu önemli yoksa evin her yeri boya olur.Bir gün kurutun.Sonra saksılara koyup kullanın

:)

 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...