Jump to content

2014 Ajandanız İçin Önemli Notlar


Elzem
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Yeni bir yıl yaklaşırken, önümüzdeki dönemi daha bilinçli değerlendirmek için sizlere yılın belirli dönemlerinde ortaya çıkacak temalardan söz edeceğim. Kimi zaman bu dönemler birkaç gün, kimi zamanda çok daha uzun sürebilir. Genel olarak girişimlerinizde, planlarınızda, belirli bir konuda seçim yaparken bu temaları ve atmosferi hesaba katmanız yararlı olabilir.

2-12 Ocak arasında mücadele ve değişim gerektiren uğraşlar, güç savaşları, yoğun bir gündem, disiplin, kontrol ve metotlu yaklaşım gerektiren konular, vergilerle ilgili konular

12 Ocak – 16 Şubat arasında aşka, ilişkilere, ortaklıklara, paraya, zevklere, eğlenceye, estetikle ilgili durumlara, dekorasyona ait konular. Ancak 31 Ocak’a kadar olan dönemde bu konular daha fazla soru işareti, tekrar ve eksiklik durumu yansıtabilir.

16-24 Şubat arasında iletişim, ticaret, medya, yayıncılık, ulaşım, eğitim, zihinsel uğraşlar, yolculuklar, teknik konular. Ancak bu dönemde sözü edilen uğraşlar tekrarlar, sıkıntı ve gecikmeler yaratabilir.

24 Şubat – 4 Mart arasında yaratacı hayal gücü, sezgiler, yardımlaşma ve evrensel içereği olan, sınırları çok belirli olmayan durumlar

4-30 Mart arasında psikolojik açıdan eksiklerimize yönelebileceğimiz, duygusal yardımlaşma ve kolektif bir hassasiyet içeren konular

30 Mart – 3 Nisan arasında iletişim, sözleşmeler, haberleşme, eğitim, yolculuklar ve zihinsel çaba gerektiren uğraşlar

3 Nisan – 16 Mayıs arasında yenilik, hareket, heyecan, değişim, yenilenme ve reform içeren konular. Bu dönemde atılganlık, cesaret ve başkaldırı dikkat çekiyor.

16 Mayıs – 20 Haziran arasında ilişkiler, evlilik, kazançlar, zevkler, eğlence, aşk ve maddi açıdan tatmin sağlayan konular. 29 Mayıs sonrasında bu koşullar çok daha iyi sonuçlar getirebilir.

20 Haziran – 25 Temmuz arasında iletişim, eğitim, yolculuklar, ticari konular, hareket ve zihinsellik içeren uğraşlar. Ancak 1 Temmuz’dan sonra bu konular daha rahat ve akıcı hale gelecek.

25 Temmuz – 3 Ağustos arasında büyük işler, şanslı girişimler, tanınma ve ödül getiren fırsatlar, zenginleşme, fırsatları iyi değerlendirme, başarı ve güven getiren konular. Her türlü iş için uygun bir dönem.

3 – 9 Ağustos arasında iletişim, ticaret, konuşmalar, medya, yolculuklar, sözleşmeler ve zihinsel işler için uygun dönem

9-19 Ağustos arasında büyük işler, tanınma, zenginleşme ve başarı getiren konular, her konu için uygun ve destekleyici bir dönem

19 Ağustos – 17 Ekim arasında ilişkiler, zevkler, keyifler, aşk, eğlence, evlilik ve güzellikler için uygun bir dönem. Ancak 5-29 Eylül arasında bu konular biraz daha zayıflarken, 29 Eylül’den sonra yeniden çok olumlu bir hale geliyor.

17 Ekim iletişim, hareket, eğitim ve yolculuklar için bazı değişiklikler getiren bir gün

18-26 Ekim arasında ilişkiler, ortaklıklar, evlilik, anlaşmalar, aşk ve güzellikler için uygun bir dönem. Ancak 23 Ekim’den sonraki günlerde bu temaların gücü zayıflıyor ve daha yorucu hale geliyor.

26 Ekim – 19 Kasım arasında iletişim, anlaşmalar, sözleşmeler, ortaklıklar, hareket, yolculuklar, ziyaretler, zihinsel uğraşlar ve eğitsel konular için hareketli bir dönem

19-26 Kasım arasında disiplin, kontrol, sınırlama, mücadele, devlete ait işler ve ağır yükler için uygun bir dönem. Bu günler arasında şansınızı aşırı zorlamamalısınız. Konsantrasyon içeren işler için faydalı olabilir.

26 Kasım – 9 Aralık arasında iletişim, eğitim, sözleşmeler, yazışmalar, ticaret, ziyaret ve eğitsel uğraşlar için hareketli bir dönem. 28 Kasım sonrasında eğitim, yolculuklar ve medyaya ait konular açısından daha canlı bir atmosfer var.

9 -31 Aralık arasında konsantrasyon, kısıtlama ve sorumluluk ve devlete ait işler için, yorucu olabilecek bir dönem.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...