Jump to content

Nature's Ürün İncelemeleri


liliht

Önerilen Mesajlar

Evet sıra geldi Nature's ın ürünlerine. Daha önce biodermadan bahsetmiştim. Orta karar bir fayda sağlamıştı açıkçası hem iyi hemde kötü yanlarını anlatmıştım. Nature'sın ürünlerini pek alma taraftarı değildim aslında ama bir boş anıma denk geldi sanırım biodermanın ürünleri hem bitti hemde belli bir süre sonra farklı amaçla kullanmam gereken kremlere ihtiyaç duydum. Nature's da tam o sırada karşıma çıktı. Şimdi yavaş yavaş başlayalım.

 

Ürünün kutu incelemeside şöyle:

 

Öncelikle mükemmel bir kokusu var beklediğimden de iyi bir ürün gerçekten. Gece yatmadan önce kullanıyorsunuz yüzünüzü güzelce yıkıyosunuz. Avcunuza çok küçük bir miktar almak bile yetiyo . Zaten şahsen ben fazla kullanmaya kıyamıyorum hemen bitmesin diye. Yüzümde sivilcede vardı sivilcelerden kalan lekede vardı güneş lekeside varsı. Ne ararsanız vardı anlıcağınız. 3 gün kullandım ürünü düzenli olarak geceleri yatarken gerçekten mucize sonuç verdi lekeler yok oldu cildimdeki renk farklılıkları tamamen yok oldu eşitlendi.

 

 

 

 

yukarda resmi olanda asıl etki eden ürün. Yüzümüzü yııkıyoruz ardındanda bu kremi sürüyoruz yine az bir miktarı yetiyo. Buda kremin kutu içeriği:

 

Ürünün rengi sarımsı gördüğünüz gibi ve cıvık. Bu ürünü sürüyoruz hızlı bir şekilde ne çok ne az yüzümüzün emebilceği kadar. Ve ışığı kapayıp yatıyoruz. Çünkü kremden sonra yüzümüzün ışık görmemesi gerekiği. Lekeyi gideren krem bu olduğu için buna özen göstermemiz lazım.ışıkla temasın kesilmesi lazım. O kadar ki telefon ışığını bile temas ettirmedim ben yüzüme.

 

Şimdide Nature's serisinin 50 faktör güneş kremini inceleyelim:

 

Kutu içeriğide şu şekilde:

 

Bunu dışarı çıkarken sürmeyi unutmuyoruz çünkü leke tedavisi uyguluyoruz ve güneş lekelerini tedavi ederken yenilerine sebep olmamalıyız. O yüzden kışda olsa havada bulut olup güneşde olmasa güneş kremini sürmeyi unutmuyoruz. Üşenmiyoruz. Etkili gerçekten.

 

 

Burayı mutlaka sonuna kadar okumalısınız. Naturesın ürünlerini kullandığım sırada ki şu sırada hala natures ürünlerine devam ediyorum baika bir markanın ürününü kullanmanız tavsiye edilmez. Ürünleri aldığımda bu konu hakkında bigilendirilmeme rağmen ürünü kullandığımın 3. Gününde güneş kremimi nereye koyduğumu bulamadım. Annemin 50 faktörlü başka bir güneş kremini sürüp dışarı çıktı. Aynı günün geceside naturesın ürünleriniyle yüzümü yıkayıp kremimi sürdüm ve yattım. Bu konuda bu kadar hassas davranmadığım için sonradan çok pişman oldum. Gece yarısı yüzümde bir kaşıntıyla uyandım ama uyku sersemi bunu bu kadar umursamadım sabah uyandığımda yüzüm pancar gibi kıpkırmızı ve şişmişti kullaklarım boynum bileklerim. Önceki gün güneş kremini sürdüğüm her yer alerji olmuştu. 2 gün boyunca alerji iğnesi şuruplar vs bir sürü ilaç kullanmak zorunda kaldım. Bunu sakın unutmayın. Natures kullanırken başka bir krem yüz sütü yıkama jeli nemlendirici losyon falan kullanmayın.

Yüzüm dinlendikten sonra ve alerji geçtikten sonra kullanmaya tekrar başladım başka bir krem kullanmadığım için bir sıkıntımda olmadı yazıklarım gözünüzü korkutmasın sakın. Bu uyarıyı dikkate alırsanız bir sorun yaşamazsınız. :)

 

Natures markası aslında bu alerji ve hassas cilt konusunda çok dikkat eden bir firma. Kutularının arkasında yapılan alerji testleri yazıyo. Bu konuda duyarlı başka bir ürün görmedim. Yaşadığım tek sıkıntı buydu :)

 

son üründe natures markasının saf argan yağı ben argan yağını ilk defa natures markasıyla öğrendim

 

Bunun birde küçük boyu var

 

Eveet natures ın en son harikası şaç el yüz vucüt vs istenilen heryere sürülebiliyo. Ben yüzüme uyguladım yukarda anlattığın kremlerden önce nemlendirici olarak. Sürerken ben çok abarttığım için kokusu biraz başkın ve limoni mayhoş bir koku. Baydı beni o yüzden az ve özü kafii derecede yeterli geliyo. Zaten sıvı akışkan olduğu içinde yetiyo bir damlası bile elimde kalan kısımlarıda saç diplerime uyguladım ben canlılık kazandı :)

Bugünlük bu kadar :)

2013-12-11 21.53.18.jpg

2013-12-11 21.53.53.jpg

20131211_210425.jpg

2013-12-11 21.08.24.jpg

20131211_210517.jpg

2013-12-11 21.07.59.jpg

20131211_210558.jpg

2013-12-11 21.09.32.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok güzel bilgiler canım ayrıntısı ile yazmışsın eline sağlık.Ben nete ilk natures yazdığımda çikolata renkli 150ml lik kutu çıktı.Açıkçası bronzlaştırır mı diye aklımda kaldı.Bu güneş kremi güzel ama yine küçük boy aklımda olsun bilgiler şu an wichy kullanıyorum bitince yeni bir ürün arayışşına giricem natures de alternatiflerim arasında olucak. :) Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Cildim de leke yok benim bir tek burun kenarımda sol tarafta çok belli olmayan ama zaman zaman pullanıp kaşınan kuru egzama var ,ben aslında hem güneş kremi hemde nemlendirici olarak kullanabileceğim bir şey arıyorum,konu bile açtım.Doktor solantenin bir markasını yazdı onuda araştırıyorum şu anda ama güneş kremi olarak naturesin etkileri istediğim gibi....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...