Jump to content

Kalıcı gençlik artık mümkün!..


Renan
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Kalıcı gençlik için son geliştirilen BBL ışın teknolojisini uygulamalı olarak ilk defa Türk kamuoyuna tanıtıldı!

 

Renee Clinic'de gerçekleşen basın toplantısı ile Türk Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Derneği Yönetim Kurulu Üyesi, Prof. Dr. Reha Yavuzer; kalıcı gençlik için son geliştirilen BBL ışın teknolojisini uygulamalı olarak ilk defa Türk kamuoyuna tanıttı!

 

Stanford Üniversitesinde yapılan genetik araştırma

Stanford Üniversitesinde yapılan araştırmanın sonucunda BBL, cildin genetik materyalini gençleştirdiği kanıtlandı. Çeşitli yaşlardaki kişiler üzerinde yapılan deneylerde elde edilen cilt DNA sının uygulama yapılmadan önce yapıldıktan sonraki görünümlerinde, uygulama yapılmış cilt DNA sında 25 yaşındaki başka bir bireyin DNA sına benzemeye başladığı tespit edildi.

 

Uygulama son derece konforlu ve acısız yapılıyor uygulama süresi yapılacak bölgeye göre değişiyor 30 dakika ile 1 saat arasında sürüyor. BBL öncelikle cildin genel problemlerinin tedavisini sağlıyor.

 

Leke, akne, kılcal damar problemleri, cilt renk tonu kaybı, hamilelik sonrası karın sarkmaları, boyun ve vücüdun çeşitli yerlerindeki sarkmalar, BBL ile yapılan tedavide kısa sürede giderilebiliyor.

 

BBL tedavisin en önemli aşamalarında biri ise Skintyte 2 olarak adlandırılan cilt sıkılaşmasını kısa sürede sağlayan ve en çok talep gören fonkisyonu, infrared dalga boyundaki bu uygulama cilt altına inen fotonların yardımıyla kolajen sentezini tetikliyor yeni elastin liflerinin oluşumunu sağlıyor. Cilt eski elastik yapısına bürünüyor. Özellikle ameliyatlar ve diğer yöntemler ile düzeltilmesi zor olan boyun ve karın bölgesinde cilt sarkmalarında son derece etkin yöntem özellik cildini fromda kalmasını isteyen kişilerce veya gelecekte bu tip durumlar ile karşılaşmak istemeyen kişilerce kullanılıyor.

 

BBL tedavisinin herhangi bir yaş sınırlaması yok, cildinin sıkılaşmasını isteyen herkes uygulayabiliyor.

 

Genetik gençleşme ve sonsuz gençlik mümkün mü ?

 

BBL tedavisi yapılan araştırmaya göre yılda iki defa uygulandığında cildinizi çok iyi bir duruma getiriyor. Yapılan araştırmaya katılan ve 10 yıl boyunca bu uygulamayı yılda en az 2 kere yaptıran kişilerin ciltleri uygulama öncesinde ki durumları ile karşılaştırıldığında. Görülen sonuçlar son derece şaşırtıcı olmuş. Kişilerin süreç boyunca 10 yıl yaşlanmalarına rağmen, ciltlerinin öncekinden bile 10 yıl daha genç göründüğü gözlemlenmiş. Buda cildin 10 yıl gençleştiği ve de süreç boyunca da öyle kaldığı anlamına geliyor.

 

Türkiye’de ilk defa uygulanmaya başlıyor

 

BBL Forever Young teknolojisi Türkiye’de yeni uygulanmaya başladı, Prof Dr. Reha Yavuzer’in sunumuyla basına tanıtılacak method şu an istanbulda sayılı Plastik Cerrahi ve Dermatoloji kliniğinde hazır. Forever Young BBL uygulamalarının yurt dışında yapılan seminerlerine katılıp uygulama hakkında detaylı bilgi ve tecrübeye sahip olan doktorlarımız genetiğimizi bile gençleştirmeye başladılar.

 

Eğer bir tedavi hayatın yaşlanma hızını yavaşlatıyorsa ve sizi ömür boyu genç tutabilecek bir potansiyele sahipse ?

 

Bilimsel kanıtlar düzenli Forever Young BBL tedavisinin etkili bir şekilde cildi yenilediği ve yaşlanmayı yavaşlattığını göstermektedir.

 

Stanford Üniversitesi:

Yaşlı insan cildi genlerinin BBL tedavisi ile gençleşmesi :Pilot Çalışması

BBL tedavisinin yaşlı insan genlerinin genç genlere benzemeye başlamasını sağladığı tespit edilmiştir

 

Sonuçlar:

 

1000 in üzerinde genin yenilendiği ve daha genç ciltlerin genetik yapısına benzemiştir, sonucunda elastosisin azladığı ve daha düzenli bir kolajen üretiminin olduğu gözlenmiştir, buda cilt kırışıklarında iyileşme ve pigmentasyonda azalma sağlamıştır.

 

Müthiş gelişme çok kısa zamanda Avrupa ve Türkiye’de yayılmaya başlamıştır. Cihazı kullanıma ilk sunan grubun başında plastik cerrahlar yer almaktadır, çünkü ameliyat ile onarımı zor olan, boyun germe, karın ve sarkmış cildi sıkılaştırma gibi problemi BBL skintyte yöntemi ile acısız ve ağrısız olarak, kesi, iğne gerek kalmadan çözebilmektedir.

 

Sadece belirli cilt problemlerin sabit kalmayan yöntem mucize genetik gençleşme ile cildi total olarak yenilemekte, onarmakta ve bütün görsel problemleri ortadan kaldırmaktadır. Bunlara leke, kılcal damarlar, sarkma, elastikiyet kaybı, kırışıklılar ve hatta akne de dahildir.

 

Bu yöntemi kullanan ve aynı zamanda Botox uygulaması yapılan kişilerde Botox yaptırma ihtiyacının daha seyrek hale geldiği, Botox seans aralıklarının oldukça uzadığı şimdiden tespit edilmiştir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...