Jump to content

Olumlamalar Ne Zaman Yapılmalıdır?


İη¢ιѕєℓ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Olumlamaları her anımızda kullanmak önemlidir. Aslında, sürekli olumlu düşünüyor ve cümle kuruyor olmak bizi besler. Bu zamanla kazanılacak bir alışkanlık olarak da değerlendirilebilir.

Bununla birlikte, yeni başlayan günümüze, yeniliklere uyandığımız günümüze, güneşin yeniden doğduğu, taptaze enerjisini cömertçe bizlere sunduğu sabah saatlerinde özellikle de güneşin doğduğu, doğmakta olduğu saatlerde olumlamalarla güne başlıyor olmak elbette ki çok daha etkilidir. Yeni doğan günün enerjisini de kendinize, olumlamalarınıza katmış, enerjinizi kat be kat arttırmış olursunuz.

 

Bir de şöyle düşünün: Elde edilecek her mükafatın bir bedeli vardır. Elde etmek istediğiniz şey ne kadar değerliyse sizin için, o kadar fazla bedel ödemeye hazır hissedersiniz kendinizi. İşte sabahın gün doğma vaktinde kalkmak da bazı kişiler için bedel ödemektir. Yani, “benim olumlamaların yaşamıma katacağı değişime ihtiyacım var ve gerçekten istiyorum” demektir.

Ne dersiniz, yaşamınızı olumlu yönde değiştirmek için ne tür bedeller ödemeye hazırsınız?

 

 

Yasemin Özkul Aydın

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...