Jump to content

İstediklerinize Odaklanın


İη¢ιѕєℓ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Korktuğunuz, olmasını istemediğiniz şeyler yerine olmasını istediğiniz, pozitif düşüncelere odaklanın, siz bir mıknatıssınız düşünceleri, insanları, olayları, hayatları kendinize çekersiniz yaşadığınız her olayı bu güçlü çekim yasası ile kendinize çekersiniz. Size sadece istekli düşünce veya hayal çılgınlığından bahsetmiyorum size derin bir anlayıştan bahsediyorum.

 

 

Anlamamanız red etmeniz anlamına gelmez, elektiriğin nasıl oluştuğunuda anlamazsınız aslında elektiriğin nasıl oluştuğunu kimsenin bilmesine gerek yoktur ama herkez ondan faydalanır elektiriğin nasıl oluştuğunu biliyormusunuz? Yasaları olan bir evrende yaşıyoruz örneğin: çekim yasası bir binadan düşerseniz iyi veya kötü olmanız fark etmez, yere düşersiniz. Hayatınızdaki herşeyi, yakındıklarınızı dahi hayatınıza siz çektiniz.

 

 

Şuanda neyi çekiyorum sorusunun cevabı hislerinizdir, eğer iyi hissediyorsanız devam edin doğru yoldasınız. Daha iyi hissettikce istediklerimize daha yakın, kötü hissettikce daha uzak oluruz. Şuanda yaptıklarınız düşüncelerinizin açığa çıkışıdır ve bunlar gelecek yaşantınızıda oluştururlar, şuanki hissiniz oluşmakta olanın mükemmel bir yansımasıdır. İnsanlar yataktan kötü kalkarlarsa bir döngü başlatırlar ve bütün gün öyle gider, hislerindeki basit değişimlerin günlerini ve hayatlarını etkileyeceğini bilmezler eğer gününüze iyi başlar mutlu bir ruh hali içinde olursanız her hangi birşeyin ruh halinizi değiştirmesine izin vermediğiniz sürece, mutlu ruh halinizi sürdürecek kişi ve olaylarla karşılaşırsınız.

 

 

Sihirli lambayı duymuşsunuzdur, sihirli lambadan cin çıkar cin hep aynı şeyi söyler ” dileğin benim için emirdir ” şimdi bu hikayeyi hayatınıza uyarlıyalım evren her dileğinizi gerçekleştirecek devasa bir cin gibidir adına ne derseniz diyin hep aynı şeyi söyler ” dileğin benim için emirdir “. İstemek için kelimelere ihtiyacınız yok evren tamamen düşüncelerinize cevap verir. Artık evren sizin için devrededir, evrendeki bütün güçler isteğinize cevap vermek için devrededir ve evren isteğinizin oluşması için ayarlamalara başlar.

 

alıntı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben çekim yasasını yeni farkettim....yani forumda okurken ilginç ve mantıklı geldi...yalnız bir sorum olacak....çekim yasasını uygulamak dinimize aykırı bir davranış olurmu....çünkü ben aynı zamanda dualarımıda yapmak istiyorum....bilen birisi cevaplarsa çok sevinirim....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...