Jump to content

Yeni Yılda Hayallerinizi Gerçekleştirmenin En Eğlenceli Yolu!


İη¢ιѕєℓ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Hayal panosu, dilek panosu ya da vizyon panosu gibi adları bulunan bu eğlenceli ritüelle yeni yıla dair hayallerinizi somut hale getirin ve mucizeye tanık olun!

 

Hepimizin hayalleri, dilekleri istekleri var. Bunların gerçekleşebilmesi için aslında biraz inanca ve biraz da hayal gücüne ihtiyacımız var. Hayal etmenin sonu yok ama bunu ne kadar inanarak yaparsanız, tüm detayları düşünerek imgelerseniz, dileklerinize de o kadar yaklaşırsınız. İşte bu noktada imdadınıza hayal panosu koşuyor.

 

 

Bu çalışmada farklı gazete küpürlerinden kestiğiniz görsellerle hayallerinizden oluşan bir kolaj aracılığı ile hedeflerinizi ya da hayallerinizi görsel olarak ortaya koyabilirsiniz. Hem farkındalığınızı artıracak hem de oldukça eğlenceli olacak bu çalışma, çekim yasasını harekete geçirmeniz konusunda da size yardımcı olacaktır.

 

 

Peki, nereden başlayacaksınız? Önce yeni yılda neler beklediğinizi, hayallerinizi simgeleyen kupürleri çeşitli gazete, dergilerden toplayın.

None Sonra kendi resminizi bulduğunuz görsellere yerleştirerek hayallerinizin gerçek olduğu kolajlar oluşturun. Sonra bu kolajları geniş bir panoya yerleştirin. Bu pano sizin hayallerinizin panosu olsun. Bu panoya her gün bakın ve çekim yasasının harekete geçmesine yardımcı olun. Ancak bu noktada dileklerinizi detaylandırmayı ihmal etmeyin. İstekleriniz konusunda net olun ki “evren” de mesajınızı net olarak algılayabilsin.

 

 

Ayrıca yılbaşı telaşı içinde bunu yapmaya zamanınız yoksa, üzülmenize gerek yok. Bunu istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Aile hayatınız, iş hayatınız ya da aşk hayatınız ile ilgili istediğiniz her ne varsa bu çalışmayı aracı olarak kullanabilirsiniz. Örneğin romantik bir ilişkiniz olsun istiyorsanız, mum ışığında yemek yiyen ve birbirine sevgiyle bakan bir çift resmi bulun ve görsele kendi resminizi ekleyin ve yanına ilişkinizden beklentilerinizi yazın. Bu kolaja her baktığınızda beklentinizi hatırlayacak ve oluşması için gerekli olan enerjiyi yaratmış olacaksınız. Kısa vadeli ya da bir ömürlük tasarlayabileceğiniz bu hayal panosu için bizce daha fazla vakit kaybetmeyin. Unutmayın, hayal ettiğiniz kadar varsınız!

 

alıntı

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben hayal kurmayı beceremem. 2014'teki KPSS dışında bir hedefim yok. Eve kedi almak istiyorum ama koalisyon çok kuvvetli. Yasa, peder ve valide yüzünden sadece sözde kalıyor. Kardeşim yardım etse de fayda yok çünkü barajı geçemiyoruz. Böl ve ikna et taktiğini uyguluyorum ama bu sefer de masa başında satışa geliyoruz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...