Jump to content

2014 Range Rover LWB Detaylandı


Sidre
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

2014-Range-Rover-LWB-Autobiography.jpg

 

Range Rover, yirmi senenin ardından tekrar uzun dingil aralığı (Long Wheelbase – LWB) seçeneği ile müşterilerin beğenisine sunuluyor. Bu şekilde Range Rover gerçek bir SUV arayışında olan ve sayısı gittikçe artan müşteri grubuna hitap ederek bu segmentte uzun dingil mesafesine sahip geleneksel sedan otomobiller için bir alternatif oluşturuyor.

Akıllı yerleşim düzeni sayesinde, araçta arka koltukta oturan yolcular için arka diz mesafesi 140 mm daha artırılıp sıra koltuk ya da ayrı Executive Arka Koltuk’larla sunulan ikinci sıra yönetici stili koltuklar, (standart dingil aralığında sunulan dokuz derecelik açıdan 8 derece daha fazla) 17 dereceye kadar arkaya yatırılabilir hale getiriliyor.

Yolcu Koltuğu Kaydırma özelliği, daha fazla alan ve konfor sağlamak üzere koltuğun ileri doğru kaydırılmasını sağlıyor. Bu özelliklerin yanı sıra daha fazla konfor sağlamak üzere, uzun dingil aralığı standart olarak elektrikli yan kapı güneşlikleri ve panoramik cam tavan ile ve daha fazla saklama olanağı ile donatılıyor. Range Rover uzun dingil aralığına sahip modeller, ön tekerlek bombesinin arkasında yer alan dış vurgulara yerleştirilmiş ayırt edici bir “L” amblemi taşıyor.

Ayrıca bu model, 1992-1994 yılları arasında sunulan Range Rover LSE modelinden beri sunulan uzun dingil mesafesine sahip ilk Range Rover modeli özelliğini barındırıyor.

Jaguar Land Rover, Grup Pazarlama Direktörü Phil Popham’ın “Lüks SUV portföyümüze uzun dingil mesafesine sahip Range Rover’ın eklenmesi ile müşteriler artık bugüne kadar sedan otomobillerin hakim olduğu bir piyasada rekabet edecek üstün iç tasarım alanı ve konfor seviyesi sunan bir araç tercih edebilir.” diyerek altını çizdiği gibi Range Rover bulunduğu rekabet ortamında yeni bir boyuta geçiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

  • Benzer Konular

    • İlk Hibrid Varyantlarına Kavuşan 2014 Range Rover Hybrid ve Range Rover Sport Hybrid Detaylandı

      İngiltere merkezli üretici Land Rover, yeni nesil Range Rover ve Range Rover Sport modellerinin hibrid versiyonlarını bugün resmi olarak duyurdu. Land Rover’ın üreteceği ilk hibrit araçlar olan Range Rover Hybrid ve Range Rover Sport Hybrid’in ön siparişleri 10 Eylül’de alınmaya başlayacak ve ilk teslimatlar 2014′ün ilk çeyreğinde yapılacak. Pazardaki ilk premium dizel SUV hibridlerin her ikisi de içten yanmalı 3.0-litre SDV6 dizel, bir elektrik motoru ve ZF üretimi sekiz-ileri vitesli otomati

      , Yer: Otomobil

×
×
  • Yeni Oluştur...