Jump to content

"Şike Delilleri Hayal Ürünüydü"


Sidre
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Türk futbolunda önemli bir döneme geçilmesini sağlayan 3 Temmuz süreci ile ilgili son günlerde ortaya atılan iddialara bir yenisi daha eklendi.

 

akif-beki-640.jpg

 

Son günlerde Türkiye'yi sarsan operasyonların ardından konu yine futbol ile kesişmeye başladı. Birçok köşe yazarı ve spor-siyaset yorumcusu 3 temmuz'daki şike operasyonu ile ilgili ilk kez bu kadar açık konuşmaya başladı. Özellikle o dönemlerde köşelerine şike operasyonu ve Fenerbahçe adını taşıyan kalemler, git gide konunun farklı bir boyut kazandığını yazdı. Bunun bir örneği de bugün CNN Türk ekranlarında yaşandı.

 

CNN Türk'te yayınlanan 'Karşı Gündem' programının yorumcusu Akif Beki'den çarpıcı bir yorum geldi. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın eski danışmanlarından olan ve AK Parti'ye yakınlığını gizlemeyen Akif Beki, gazeteci Aslı Aydıntaşbaş ile birlikte hafta içi her gün düzenli olarak CNN Türk'te yayınlanan 'Karşı Gündem' programının bu sabahki yayınında çarpıcı bir yorumda bulundu.

 

Dün başlayan ve bazı bakanların da adlarının geçtiği yolsuzluk ve rüşvet soruşturmasının masaya yatırıldığı programda, ortaya atılan iddiaların ve olduğu belirtilen belgelerin gerçek olmayabileceğini ve davayı daha sarsıcı hale getirmek için bu tarz iddiaların ortaya atıldığını ifade eden Akif Beki, buna referans olaraksa Fenerbahçe üzerine yapılan şike operasyonunda var olduğu iddia edilen ancak sonrasında tamamen hayal ürünü olduğu ortaya çıkan delilleri gösterdi. Beki'nin bu sözleri şike davası konusunda var olduğu iddia edilen ancak yalan olduğu ortaya çıkan delillerin hükümete yakın taraftan birisince ilk kez itiraf edilmesi olartak tarihe not olarak düşüldü.

 

Şike delilleri hayal ürünüydü - Fenerbahçe Haberleri - Spor Mynet

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...