Jump to content

Selena Gomez’in Hayatı


İη¢ιѕєℓ
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Tam adı Selena Marie Gomez, 22 Temmuz 1992′de Grand Prairie, Teksas, ABD’de doğmuştur. Oyuncu, tasarımcı ve şarkıcıdır. Disney’de yayınlanan Waverly Büyücüleri dizisindeki Alex Russo rolüyle üne kavuştu. İlk olarak 2002 yılında yayınlanan Disney’de Barney & Friends dizisinde Gianna rolünü üstlenmiştir ve bu dizide Demi Lovato ile arkadaş olmuştur. O zamandan bu yana Demi ile yakın arkadaştır. Son bir kaç senedir Selena, Taylor Swift ile yakın dostluk kurduğu için Demi ile araları biraz bozulmuştu. Şuan aralarında bir problem olmasa da işleri dolayısıyla çok fazla görüşemiyorlar. Prenses Koruma Programı filminde Demi ile başrolü üstlenmiştir.

 

 

Selena, ayrıca Selena Gomez & The Scene grubunun kurucusu ve solistidir. “Kiss & Tell”,”A Year Without Rain” ve “When The Sun Goes Down” isimli albümleri birlikte yapmışlar turneye de birlikte çıkmışlardır. Bu 3 albüm altın sertifika kazanmıştır. Son olarak Selena 2013 yılında solo olarak “Stars Dance” albümünü çıkarttı. Ayrıca UNICEF’e katkılarından dolayı UNICEF İyi Niyet Elçisi seçilmiştir.

 

 

Selena ile Miley Cyrus arasında hala gerginlik olduğunu düşünenler var. Bunun nedeni Miley ve Nick Jonas ayrıldıktan kısa bir süre sonra Nick‘in Selena ile çıkmasıdır. Miley her zaman Selena‘ya kin beslemediğini dile getiriyor ve 25 Ağustos 2013′de düzenlenen MTV Video Müzik Ödüllerinde Selena, Miley‘nin şarkısıyla dans etti. Tören sonrası yapılan röportajda da Miley’nin harika bir performans sergilediğini söyledi.

 

 

Selena‘nın Alacakaranlık serisinin yıldızlarından Taylor Lautner ile ilişkisi olmuştur ama Selena‘nın en çok konuşulan ilişkisi Justin Bieber ile olan birlikteliğiydi. Yaklaşık 2 sene birliktelikten sonra ayrılan çiftin hayranları ciddi anlamda çok üzülmüştü. Fakat Selena ve Justin hala görüşüyorlar her ne kadar yakın bir ilişkiden sonra ayrılsalar da dost kalabilmişler.

 

 

Selena‘nın ayrıca annesinin ikinci eşinden olan Gracie Elliott adında üvey bir kız kardeşi vardır.

 

 

Rol aldığı filmler;

Spy Kids 3-D: Game Over

Walker, Texas Ranger: Trial by Fire

Brain Zapped

Another Cinderella Story

Horton Hears a Who! (Seslendirme)

Prenses Koruma Programı

Waverly Büyücüleri: Film

Arthur and the Vengeance of Maltazard (Seslendirme)

Ramona and Beezus

Monte Carlo

Thirteen Reasons Why

The Muppets

Hotel Transylvania (Seslendirme)

Thirteen Reasons Why

Hot Mess

Spring Breakers

The Getaway

Rudderless

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Lütfen formatı silmek için buraya tıklayınız

  Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Paylaş

×
×
  • Yeni Oluştur...