Jump to content

Facebook’a ‘Dislike’ Özelliği Geldi


Elzem

Önerilen Mesajlar

facebookdislike1_18122013.jpg

 

 

Şu an Facebook kullanıcılarına sorulsa; belki de en çok Facebook’ta ‘Dislike’ butonunu görmek isteyen çıkar.

 

Dünyanın en çok kullanıcıya sahip sosyal ağı olan Facebook geçtiğimiz yıl içerisinde birçok yeniliğe sahne oldu. Yeni duyurulan Facebook yeniliği de kullanıcıları bir hayli heyecanlandıracak cinsten.

 

Facebook’un bu seferki yeniliği işte bu çok istenen Dislike özelliği. Ancak kullanımı tahmin edilenden biraz farklı olacak. Çünkü bu Dislike özelliği şu an sadece Facebook Messenger’a geldi. Yani artık kullanıcılar birbirleriyle mesajlaşırken Dislike’ı bir Sticker olarak kullanabilecekler.

Ayrıca Dislike Sticker’ının yanında birkaç tane daha özel Sticker eklendi. Dislike’ı hayatımıza bir nebze de olsa sokan Facebook’un herkesin istediği gönderiler için Dislike butonunu siteye eklemesi ise biraz zor görülüyor. Çünkü uzmanlar, Dislike butonunun kullanıcıların psikolojisine etki edebileceğini düşünüyorlar.

 

facebookdislike_18122013.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aynı youtube daki beğen ve beğenme butonu gibi olucakmış, yani beğendiğimiz resimleri istersek beğenmedim de diyebilicekmişiz. Ama şimdi sadece facebook messenger da kullanılır bişeymiş ablacım.

hmm anladım canımcım,ben şimdi bir resmimi paylaşıcam 50-60 begeni gelicek,cıkıcak iki kişi dislike yapıcak,enemm dagitırım ben o facebooku:D haklısın bozulurmus insanın psikolojisi:rofl:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...