Jump to content

43 Polis Müdürü Görevden Alındı


кυвiŁαу

Önerilen Mesajlar

[h=1]43 Polis Müdürü görevden alındı[/h] 300x116290_egm_2.jpg

 

 

 

İstanbul Merkezli Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu sonrası İstanbul Emniyeti'nde başlayan görevden almalar tüm yurda yayılıyor. İşte o isimler...

 

 

İstanbul Merkezli Yolsuzluk ve Rüşvet Operasyonu sonrası İstanbul Emniyeti'nde başlayan görevden almalar tüm yurda yayılıyor. İstanbul'da sabah saatlerinde 5 polis müdürünün görevden alınmasının ardından, bu akşam 11 polis müdürü daha görevden alındı. Emniyet'teki değişiklikler Ankara'ya da sıçradı. Ankara Emniyet Müdürlüğü, Kaçakçılık Suçlarıyla Mücadele Şube Müdürlüğü, Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüklerinde görevli şube müdürlerinin de aralarında olduğu 18 şube müdürünün görev yerlerinde değişiklikler yapıldı. Bursa, Kayseri, Trabzon, Kocaeli başta olmak üzere 20 ilin emniyetinde de görev değişikliği yapılacağı öğrenildi. Bu illerde emniyet müdürlüklerindeki kaçakçılık ve organize suçlarla mücadele birimlerinin müdürlerinin değiştirileceği belirtildi.

 

İSTANBUL'DA 16 POLİSİN GÖREVİ DEĞİŞTİRİLDİ

İstanbul Emniyet Müdürü Hüseyin Çapkın'ın 2 yardımcısı, Organize Şube'de görev yapan 2 müdür yardımcısı ve Mali Şube'de görev yapan 2 müdür yardımcısı mevcut görevlerinden alındı. Büyük Rüşvet adı verilen operasyonu yürüten şubelerden Organize Suçlarla Mücadele Şubeden sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Mahir Çakallı, Mali Suçlarla Mücadele Şube'den sorumlu Emniyet Müdür Yardımcısı Hamza Tosun, Organize Şube Müdür Yardımcıları Şenol Demir, Ahmet Kalender ve Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdür Yardımcıları Yasin Topçu ve Kazım Aksoy'da görevden alındı.

Sabah saatlerinde 5 şube müdürü de görevden alınmıştı.

 

Yeni görev yerleri belli oldu

İstanbul'da görevden alınan 2 il emniyet müdür yardımcısı ve 4 şube müdür yardımcılarının yeni görev yerleri belli oldu.

Buna göre, Mali Suçlarla Mücadele ve Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'nden sorumlu Hamza Tosun Silivri'den Sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcılığı'na Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü, Narkotik Şube Müdürlüğü, Kaçakçılıkla Mücadeli Şube Müdürlüğü, İnterpol, Sierra, Europol'den sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Mahir Çakallı Sancaktepe'den Sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcılığı'na, Mali Şube Müdür Yardımcısı Yasin Topçu Çekmeköy Müdür Yardımcılığı'na, Kazım Aksoy ise Gaziosmanpaşa Müdür Yardımcılığı'na, Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdür Yardımcıları Şenol Demir Özel Güvenlik Şube Müdür Yardımcılığı'na, Ahmet Kalender ise Eğitim Şube Müdür Yardımcılığı'na getirildi.

 

YENİ SORUMLU MÜDÜRLER DE BELLİ OLDU

Mahir Çakallı'nın yerine Beşiktaş ve Sarıyer'den sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Erkin Adalar, Hamza Tosun'un yerine ise Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan Sorumlu İl Emniyet Müdür Yardımcısı Selami Yıldız getirildi.

 

 

DENEYİMLİ MÜDÜR BÜLENT KÖKSAL İSTANBUL'A ATANDI

İstanbul Beşiktaş ve Sarıyer'den sorumlu il emniyet müdür yardımcılığına, deneyimli istihbarat müdürlerinden Bülent Köksal atandı. 2008-2010 yıllarında İstanbul'da İstihbarat Şube Müdür Yardımcılığı ve Esenyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlerinde bulunan Bülent Köksal, son olarak Erzurum Polis Meslek Yüksekokulu'nda görevliydi.

 

ANKARA'DA 18 ŞUBE MÜDÜRÜ GİTTİ

Ankara'da KOM, Mali, Narkotik ve Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürleri başta olmak üzere 18 şube müdürünün görev yerleri değiştirildi. Görev yerleri değiştirilen bazı müdürler şöyle: Kaçakçılık Şube Müdürü Erkan Kaya Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Osman Şamil Kaya Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Adem Yalçınkaya Narkotik Şube Müdürü Emre Murat Korkmaz Koruma Şube Müdürü Fahri Küçük

 

BURSA

Bursa Emniyet Müdürlüğü'nde 3 şube müdürünün görev yerleri değiştirildi. Bursa Emniyet Müdürlüğü Cinayet, Gasp ve Ahlak Bürolardan sorumlu Asayiş Şube Müdür Yardımcısı Erol Turan Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü oldu. Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürü İhsan Yıldız ise Muhabere Elektronik Şube Müdürlüğü görevine getirildi. Muhabere Elektronik Şube Müdürü Ümit Erdoğan ise, Nilüfer Emniyet Müdür Yardımcısı olarak görev yapacak. ; Bursa Emniyet Müdürü Ali Osman Kahya atamaların Valiliğin tasarrufuyla gerçekleştirildiğini söyledi.

 

TRABZON

Trabzon Emniyet Müdürlüğü'nde Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü ile Özel Güvenlik Şube Müdürü yer değiştirdi. Emniyet Genel Müdürlüğü, Trabzon Valiliğine gönderdiği talimat doğrultusunda Trabzon Emniyet Müdürlüğü'ne bağlı Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Fatih Keçeli, Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü görevine getirilirken, Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü görevine de Mustafa Bulut getirildi.

 

KOCAELİ

Kocaeli Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize İşlerle Mücadele Şube Müdürü Mehmet Ağzıbağlı, Eğitim Şube Müdürü görevine getirildi. Boşalan KOM Şube Müdürlüğü koltuğuna ise Yabancılar Şube Müdürlüğü görevini yürüten Ayhan Karakoyun getirildi. Ayhan Karakoyun'un yerine ise Hüseyin Tanrıkulu geldi. Emniyet Genel Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, "Bazı illerimizde emniyet personelimizin görev yerleri, haklarındaki görevi kötüye kullanma iddiaları ile ilgili soruşturmalar nedeniyle değiştirilmiş, bazı illerde ise personelimiz, idari gereklilik nedeniyle farklı yerlerde görevlendirilmişlerdir" denildi.

 

Kaynak : 43 Polis Müdürü görevden alındı - TG

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

feto ile tayyip yeni tezgah peşinde..kendi yolsuzluklarını kapamak için günah keçileri çıkarıp tezgahı iyice büyütecek kasayı tamamen boşaltıp fetonun gerçek mürşidi cia ve mossadın dediklerini harfiyen yerine getireceklerdir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne İsrailmiş arkadaş paraları çantalara doldurmuş, adamların ellerine vermiş, telefonda konuşturmuş, para dolu çantaları muhataplara verdirmiş, bakan çocuklarının evlerini parayla doldurmuş, para sayma makinelerini koymuş, genel müdürün evine ayakkabı kutularında dolarları koymuş.. Bütün bunları yapmış üzerine birde polise ihbar etmiş..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hüseyin Çapkın da görevden alındı uyuduğu için heralde...,iyi de kahramanlık destanını yazmamışlarmıydı bu polisler şimdi ne oldu acaba bu bir çelişkimi ......:thumbsup:

 

Cidden ya. Gezi eylemlerinde profillerine polis amblemi koyan zatı muhteremler neredeler?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arşivlendi

Bu konu artık arşivlenmiştir ve başka yanıtlara kapatılmıştır.

×
×
  • Yeni Oluştur...